kasiulek 30.06.03, 11:10 Bardzo prosze o opinie Pan, ktore uzywaly lub testowaly. Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Balbina Alexandra Re: Activ C LRP pod oczy IP: *.interglob.com.pl / 192.168.0.* 30.06.03, 12:12 Witaj, ja w ogóle bardzo lubię La Roche to jedna z moich ukochanych firm, nigdy nie zdarzyłyły mi sie żadne przykre niespodzianki po ich kosmetykach. Mam 26 lat, zużyłam już dwie tubki active c pod oczy i na pewno do niego wrócę (a używałam juz duzo różnych i to znacznie droższych od tego). Active C ma postać bardzo lekkiego kremu żelu - co mi bardzo odpowiada bo nie znosze żelów, mam dosyć suchą skórę pod oczami i żele za bardzo mi ją ściągają. Ten bardzo dobrze się wchłania, świetnie nawilża i bardzo ladnie wygładza. TRano mam mocno spuchnięte powieki i ten krem bardzo mi pomaga w uzyskaniu jakiegoś ludzkiego wyglądu. Co do cieni - nie mogę się wypowiadać, bo nie mam tego problemu. Wg mnie to świetny krem, ale są osoby które wolą żele i narzekają że ten krem się słabo wchłania i cienie się pod nim nie trzymają. Mi wchłania się bardzo dobrze i cienie się trzymają. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
nido Re: Activ C LRP pod oczy 30.06.03, 12:19 Szczerze mówiąc, najbardziej nijaki i "bezefektowy" krem, jaki dotychczas miałam. Myślę, że w tej cenie znajdzie się coś bardziej godnego polecenia. pzdr,n. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daggy Re: Activ C LRP pod oczy IP: 212.244.73.* 30.06.03, 17:22 Mam identyczną opinię - zero jakichkoilwiek efektów, używałam już znacznie tańszych kremów ze znacznie leszymi efektami. Zużyłam cała tubkę - z równym powodzeniem mogła to być Nivea. I w dodatku piekła mnie po nim skóra. Odpowiedz Link Zgłoś