Dodaj do ulubionych

# #Regeneracja włosów

31.08.07, 22:53
Mam rozjaśniane włosy blond do ramion
Chcę aby odżyły, więc maluję je na naturalny kolor - brąz.
Skrócę je o jakieś 5 cm, kupiłam sobie szampon i maseczę z WAXa.
Co mogę jeszcze zrobić? Jakieś pomysły ? ;)
Obserwuj wątek
    • kaja004 Re: # #Regeneracja włosów 01.09.07, 12:24
      Dobrze że wiesz że włosy należy regenerować. Mam nadzieję że nie
      farbujesz ich zbyt często a jeśli tak to używaj właśnie tej odżywki.
      Mam pytanie gdzie można kupić odżywkę WAX-A?
      • aireen Re: # #Regeneracja włosów 01.09.07, 22:26
        Wax można kupić w aptece. W sumie to nie wiem czy poza aptekami też jest
        dostępna. Kosztuje ok 20zl. Sama mam na nią chętkę:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka