Gość: go IP: 195.205.251.* 20.08.03, 08:12 jakie będą modne buty na zimę? dalej czubki??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marghot Re: buty na zimę 20.08.03, 08:15 Gość portalu: go napisał(a): > jakie będą modne buty na zimę? dalej czubki??? brrr ni emówmy jeszcze o zimie :))) ponoć czubki nadal w modzie :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go Re: buty na zimę IP: 195.205.251.* 20.08.03, 08:18 wiem, wiem....ale potem jak zwykle sie okaże, że wszystko przebrane na jesieni, więc juz tak na zapas się dowiaduję :) Odpowiedz Link Zgłoś
czarodziejka1 Re: buty na zimę 20.08.03, 10:00 Pokazały się już pierwsze kolekcje jesienno-zimowych butów. Nadal królują szpice, a do tego na wysokich szpilach :( Ale....widziałam też trochę butów z kwadratowymi noskami, czyli będzie się nosiło co kto lubi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: buty na zimę IP: *.80-202-238.nextgentel.com 20.08.03, 10:06 Buty na zime ktore ja bym kupila musza : - podobac mi sie - byc cieple - byc w odopowiednim rozmiarze - miec miejsce na dodatkowa skarpete na wypadek mrozow, zadne szpice bo wtedy sie szybciej marznie w palce - byc wykonane z nieprzemakalnego materialu badz skory - byc wygodne - miec antyposlizgowe podeszwy a czy to bedzie szpic czy kwadratowy czubek.........nie obchodzi mnie w ogole... ale coz....marznijcie i potykajcie sie na wysokich obcasach niewolnice mody ;) Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: buty na zimę 20.08.03, 10:08 Gość portalu: maja napisał(a): > Buty na zime ktore ja bym kupila musza : > - podobac mi sie > - byc cieple > - byc w odopowiednim rozmiarze > - miec miejsce na dodatkowa skarpete na wypadek mrozow, zadne szpice bo wtedy s > ie szybciej marznie w palce > - byc wykonane z nieprzemakalnego materialu badz skory > - byc wygodne > - miec antyposlizgowe podeszwy > > a czy to bedzie szpic czy kwadratowy czubek.........nie obchodzi mnie w ogole.. > . > > ale coz....marznijcie i potykajcie sie na wysokich obcasach niewolnice mody ;) Nie wydaje mi sie, ze tu chodzi o niewolnictwo. Nie wyobrazam sobie zalozenia takich butow jak wyzej do garsonki. Butki owszem, do dzinsow lub na weekendowe wypady, ale nei do pracy. Przynajmniej nie do mojej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moboj Re: buty na zimę IP: *.magma-net.pl 20.08.03, 10:15 Gość portalu: maja napisał(a): > Buty na zime ktore ja bym kupila musza : > - podobac mi sie > - byc cieple > - byc w odopowiednim rozmiarze > - miec miejsce na dodatkowa skarpete na wypadek mrozow, zadne szpice bo wtedy s > ie szybciej marznie w palce > - byc wykonane z nieprzemakalnego materialu badz skory > - byc wygodne > - miec antyposlizgowe podeszwy > > a czy to bedzie szpic czy kwadratowy czubek.........nie obchodzi mnie w ogole.. popieram maję. własnie takie buty, jak ona opisuje kupiłam w zeszłym roku i zamierzam je nosić także i tej zimy:) są ciepłe, wygodne, z antyposlizgową podeszwą i ocieplane w środku. nigdy nie sugerowałam się modą, bo jakoś nie lubię nosić tego, co cale miasto. no i zawsze zimą żal mi dziewczyn, które suną w minispódniczkach i w kozaczkach z noskami i na wielkich szpilkach. chód takiej osoby przypomina "drobienie" gejszy... no ale każdy nosi to, co lubi:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: buty na zimę IP: *.80-202-238.nextgentel.com 20.08.03, 10:30 co do mych bucikow zmiowych to ulubiona para sa buty z Goretex'u, ktore doskonale spisuja sie podczas mroznej zimy, deszczu itd. Do miasta zbyt nie pasuja ( chociaz przy wielkich mrozach w nich chodzilam, cieplo i zdrowie najwazniejsze ), wiec na miasto mam skorzane buty - dorownujace memu opisowi a ktore smialo mozna zalozyc do eleganckich spodni - mam tez pare kozakow do spodnicy - ocieplanych, antposlizowych, skorzanych, z miejscem na skarpete, kobiecych..... Tyle, ze ze mna jest troche ciezka sytuacja - nosze rozmiar 40/41 i z doborem fajnych butow jest ciezko. W szpicach wygladalabym jak potwor - ja kupuje wiec to co jest w mym rozmiarze ( oczywiscie pod warunkiem ze sie podoba ). Najchetniej na przecenach - wtedy najczesciej buty o duzych rozmiarach sa sporo przecenione i mozna za smieszne pieniazki kupic dobre, fajne buty. W czerwcu kupilam srebne sandalki za 20 zl - balam sie ze sie szybko rozleca, a one dzielnie wytrzymaly tance na 3 weselach - i przy tym nie obtarly :)))))))) co jest moja kolejna zmora .......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moboj Re: buty na zimę IP: *.magma-net.pl 20.08.03, 10:57 Gość portalu: maja napisał(a): > Tyle, ze ze mna jest troche ciezka sytuacja - nosze rozmiar 40/41 i z doborem f > ajnych butow jest ciezko. W szpicach wygladalabym jak potwor - ja kupuje wiec t > o co jest w mym rozmiarze ( oczywiscie pod warunkiem ze sie podoba ). wiem, o czy mówisz... kiedyś w tramwaju spotkałam dziewczynę: rozmiar nogi gdzieś około 41 i do tego buty z wielkim szpicem. gdyby ubrała płetwy dla pływaków efekt komiczny byłby ten sam:) z zimowymi butami nie mam problemu, bo spódnice noszę tylko latem. a buty, które sobie kupiłam pasują i do dżinsów, i do moich ulubionych szerokich spodni z kantem. własnie świetne spodnie na zimę widziałam wczoraj w terranovie - szeroki, z grubego ciepłego materiału, z kantem - mój ulubiony fason. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go Re: buty na zimę IP: 195.205.251.* 20.08.03, 11:14 nie chodziło mi o to, żeby się dowiedzieć co będzie modne po to, żeby zaraz polecieć to sobie kupić, ale o to CO BĘDZIE W SKLEPACH, zeby się zorientować czy nadal szpice czy może juz nie. ja najchętniej nosiłabym sportowe wygodne buty przez cały rok, ale niestety do pracy nie mogę absolutnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: buty na zimę - hihihi IP: *.80-202-238.nextgentel.com 20.08.03, 11:27 Zawsze mozna przebrac jak sie przychodzi do pracy :))))))))))))) Bo siedziec w pomieszczeniu przez caly dzien w zimowych butkach jest goraco i niehigienicznie :)))))))))))) pamietam to z ostatniej zimy - mroz na zewnatrz - czlowiek wyubierany - a pomieszczenisch cieplutko i ukrop... Tego wlasnie nie lubie w zimie - tych zmian temperatur, tego przebierania sie caly czas. Poniewaz jestem zmarzluchem zakladam na siebie tone swetrow - i podczas wyjscia do kawiarni np czy gdziekolwiek to mnie wiekszosc czasu zajmuje rozebranie sie, a potem ubranie w te wszystkie warstwy. Zawsze ludzie musza na mnie czekac :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go Re: buty na zimę - hihihi IP: 195.205.251.* 20.08.03, 11:31 zgadzam się, ale jakoś nie widze się jadacej do pracy w eleganckich spodniach, z elegancką torebka itd. i do tego w sportowych butach... Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: buty na zimę - hihihi 20.08.03, 11:32 Gość portalu: go napisał(a): > zgadzam się, ale jakoś nie widze się jadacej do pracy w eleganckich spodniach, > z elegancką torebka itd. i do tego w sportowych butach... to dopiero bylby widok ;))) ja tez uwielbiam ubierac sie na cebulke :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: buty na zimę - hihihi IP: *.80-202-238.nextgentel.com 20.08.03, 11:41 A czy ja napisalam, ze tylko buty sportowe moga spelniac podane przeze mnie warunki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: buty na zimę - hihihi IP: *.80-202-238.nextgentel.com 20.08.03, 11:34 A najgorsze zima sa dla mnie podroze samolotem. Tutaj zimno, tam zimno wiec zabieram cieple buty. Poniewaz buty te zajmuja sporo miejsca i waza duza zakladam je na nogi-----a na Okeciu jest zawsze tak goraco zima!!!! Ja po prostu plywam w tych butach....brrrrrrrrrrr Tak mnie cos z ta zima naszlo, ale to pewnie z powodu jesiennej pogody za oknem. Tu gdzie mieszkam czuc nadchodzaca zime....niestety Robi sie cicho, ptaki zmykaja pomalu, polnocne wiatry zaczynaja wiac....wiem ze jeszcze sa szanse na cieple, piekne sloneczne dni ( w niedziele biegalam w sandalkach ) ale juz trzeba myslec o kupnie drewna do kominka, o zakupie zimowj -porzadnej kurtki ( aby uniknac tych stu warstw na sobie ), moze nowych butow......ufff Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go Re: buty na zimę - hihihi IP: 195.205.251.* 20.08.03, 11:41 i polepimy sobie niedługo bałwanka... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: buty na zimę - hihihi IP: *.80-202-238.nextgentel.com 20.08.03, 11:44 a te wojny sniezne? br znowu maz bedzie mnie namietnie wrzucal do sniegu!! Boze, czemu Ci mezczyzni tak maja ?? :))))))))))) I swieta, ozodbione swiatelkami miasta, choinki w domach, ten swiatecny nastroj,sanki,narty :)))))))) nie moge sie doczekac ;))))))) A najpiekniejszy moment zimy dla mnie to wtedy jak zaczyna pachniec wiosna w powietrzu...KOCHAM TO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiwi Re: buty na zimę - hihihi IP: *.kprm.gov.pl 20.08.03, 12:30 A ja najbradziej "lubię" listopad i grudzień - bo wtedy choruję na zapalenie zatok, siedzę na zwolnieniu i świszczy mi w uszach. Głośniej niż wiatr za oknem :(((( Odpowiedz Link Zgłoś