Dodaj do ulubionych

Krem,25 lat

21.04.08, 23:00
Jakiego kremu powinnam uzywac w wieku 25 lat? Likwidowac pierwsze oznaki starzenia:)? Pod oczy? Nawilzajacy? Przeciwzmarszczkowy:)? Prosze o rade.
Pzdr.
Obserwuj wątek
    • mikrusek2007 Re: Krem,25 lat 22.04.08, 10:20
      No moja droga, możesz się powoli rozglądać za kremami na pierwsze zmarszczki :)
      Nawilżający obowiązkowo.
      A po oczy, myślę, też nie zaszkodzi. Tylko jakiś lekki na początek, a nie jakieś
      superliftingujące cuda wianki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka