mandragora11 21.04.08, 23:00 Jakiego kremu powinnam uzywac w wieku 25 lat? Likwidowac pierwsze oznaki starzenia:)? Pod oczy? Nawilzajacy? Przeciwzmarszczkowy:)? Prosze o rade. Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mikrusek2007 Re: Krem,25 lat 22.04.08, 10:20 No moja droga, możesz się powoli rozglądać za kremami na pierwsze zmarszczki :) Nawilżający obowiązkowo. A po oczy, myślę, też nie zaszkodzi. Tylko jakiś lekki na początek, a nie jakieś superliftingujące cuda wianki. Odpowiedz Link Zgłoś