28.05.08, 20:11
witam. Mam jasne pasemka ( naturalne wlosy mam ciemne ), ktore robilam juz
dwukrotnie, pomyslalam zeby wszystkie wlosy zafarbowac na jasny kolor.
Chcialam kupic farbe w sklepie tylko obawiam sie efektu. Myslicie ze lepiej
isc do fryzjera czy smialo moge sprobowac sama?
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • magdaksp Re: pasemka 28.05.08, 20:24
      jesli masz ciemne wlosy w większości to najpierw musisz je rozjasnic zeby miec
      jaśniejsze.zadna jasna farba nie pokryje ciemnych wlosow-idz do fryzjera,ale
      ostrzegam rozjasnianie niszczy wlosy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka