Dodaj do ulubionych

Re-lipid, DC

04.11.03, 16:00
w jakim wieku można zacząć stosować ten kremik?
czy jest on przeznaczony tylko dla dojrzałej cery?
Obserwuj wątek
    • Gość: justy Re: Re-lipid, DC IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.11.03, 16:02
      nie dla dojrzałej, lecz dla suchej. niezaleznie od wieku.
      • marghot Re: Re-lipid, DC 04.11.03, 16:06
        Gość portalu: justy napisał(a):

        > nie dla dojrzałej, lecz dla suchej. niezaleznie od wieku.

        ha, tak właśnei myślałam Justy, że Ty odpiszesz :)
        dziękuję i pozdrawiam
    • marghot Re: Re-lipid, DC 04.11.03, 16:11
      a jakoś tak groźnie nazwa brzmi
      boszsz, niech już w końcu przyślą mi próbki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka