Dodaj do ulubionych

coś błyskawicznego !!!!!!!!!

IP: *.zgora.dialog.net.pl 23.11.03, 19:11
co na blyskawiczne wysuszanie ropni podepilacyjnych???????

sa gorsze niz tradzik wwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrr

smaruje alantanem i innymi preparatami zawierajacymi alantoine ale jakos
wolno to sie goi i likwiduje

moze jakies domowe sposoby??????
Obserwuj wątek
    • Gość: desperadi Re: coś błyskawicznego !!!!!!!!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 23.11.03, 19:47
      wlasnie znalazlam na wizazu przepis na preparat zapobiegajacy wrastaniu wlosow
      i ktory ma niby przyspieszac gojenie sie ranek (aspiryna + gliceryna)

      bo jest taki preparat FOLISAN, ale nie moge znalezc dokladnego przepisu

      uzywal moze ktos tego?
      • Gość: justy Re: coś błyskawicznego !!!!!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.11.03, 20:52
        Folisan to nazwa ampułek produkowanych bodajże przez Maystar. Na wizażu jest
        podany przepis na płyn łagodzący sensacje po depilacji, ale nie ma on z
        folisanem nic wspólnego, jeśli chodzi o skład- został zaczerpniety z boblii
        urody pauli begoun.
        • Gość: desperado Re: coś błyskawicznego !!!!!!!!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 23.11.03, 21:41
          aha, czyli takie ampulki sa drogie????? niedostęne u nas w kraju????

          z tego co wiem to ten domowy przepis to aspiryna + gliceryna

          nie znam tylko dokladnych proporcji

          a czym sie w ogole rozni FOLISAN (na co jest?)od tego wlasnej roboty
          specyfiku?????
          • Gość: justy Re: coś błyskawicznego !!!!!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.11.03, 22:08
            na wizażu znajdziesz wszystko:

            www.wizaz.pl/w-agora/view.php?site=ogloszenia&bn=ogloszenia_kosmetyczka&key=1016971149

            www.wizaz.pl/w-agora/view.php?bn=ogloszenia_kosmetyczka&key=1025036697&pattern=folisan&pattern=folisan

            www.wizaz.pl/w-agora/download_thread.php?site=ogloszenia&bn=ogloszenia_kosmetyczka&thread=1027876866

            • Gość: desperado Re: coś błyskawicznego !!!!!!!!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 23.11.03, 22:34
              DZIEKI

              jutro pedze do apteki po aspiryne i od razy robie ta miksture :))))))

              zeby tylko jakis efekt byl
    • Gość: desperado Re: coś błyskawicznego !!!!!!!!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 23.11.03, 22:51
      a czy ma znaczenie jaka aspiryne sie uzyje??

      ASPIRIN C czy ASPIRIN?
      a czy POLOPIRYNA ma taki sam sklad????????
      • Gość: justy Re: coś błyskawicznego !!!!!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.11.03, 06:43
        może być polopiryna S lub Aspirin. nie może być z dodatkami, czyli np. z wit C
        (Aspirin C, Polpoiryna C)
    • Gość: kati RATUNKU!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.03, 11:10
      Właśnie miałam zakładać wątek na podobny temat a tu już gotowe rady. Świetnie.
      Czy mozna jeszcze jakoś sie ratować?? Cos gotowego i na szybko? Błagam,
      uczuliło mnie jak nigdy, tylko na fragmentach skóry, czerwone, swędzące bąble,
      jestem przerażona (wszystko to po depilacji woskiem). Poradzicie cos...?
      • Gość: pati101 Re: RATUNKU!! IP: *.nsw.bigpond.net.au 24.11.03, 11:32
        Ja po goleniu, depilacji, zawsze posypuje bikini talkiem dla dzieci. Na mnie
        zawsze dziala.Polecam.
        • Gość: desperado Re: RATUNKU!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.11.03, 11:37
          ja wiem ze nie zadziala, bo stosowalam juz troche metod proponowanych na tym
          forum


          juz tradzik szybciej mozna zaleczyc nic to dziadostwo
      • Gość: desperado Re: RATUNKU!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.11.03, 11:34
        wyprobuj ta metode, moze zadziala

        u mnie to nie jest uczulenie tylko reakcja skory na depilacje

        czyli zapalenie mieszkow wlosowych (podraznienie)

        mnie tez juz to dobija bo zarosnieta nie bede przeciez chodzic????!!!!!

        na ta przypadlosc cierpi "troche" kobiet
    • Gość: desperado Re: coś błyskawicznego !!!!!!!!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.11.03, 22:36
      wlasnie dzisiaj zrobilam ten preparat ale cos mi nie pasuje, mianowicie
      aspiryna nie rozpuscila sie do konca, zostaly takie malutenkie drobinki,
      chociaz dlugo rozdrabnialam je ale nic sie nie dalo zrobic

      jak to nakladac???? mam wrazenie ze smaruje sie sama woda :(((((

      gliceryne dodalam
    • Gość: desperado Re: coś błyskawicznego !!!!!!!!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 26.11.03, 09:16
      czy ta mikstura zadziala?
    • yagienka Re: coś błyskawicznego !!!!!!!!! 26.11.03, 09:47
      ja używam spirytusu a potem maści pięciornikowej (Tormentiol). efekty mizerne,
      więc też chętnie dowiem się jak działa wspomniany przez Ciebie specyfik...
    • czarna_mandarynka Re: coś błyskawicznego !!!!!!!!! 26.11.03, 10:16
      Radzę od razu kupić sobie specyfik na blizny bo niestety zostają po solidnym
      zapaleniu mieszków:( Poza tym, kiedy ranka jest juz przyschnięta, taka maść
      przyspiesza gojenie. Polecam polski Cepam zamiast hamerykańskich wynalazków -
      skład ten sam a cena sporo niższa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka