saszenka2
16.12.07, 20:33
Co sądzicie o deklarowanej "wyrozumiałości" Miecugowa wobec
polityczek? Zdenerwowała Was taka uwaga, spodobała się, czy
przeszłyście obok niej obojętnie? Jakie są Wasze refleksje związane
z tym wywiadem?
Mnie osobiście zdenerwował stosunek do kobiet. Kobiety zazwyczaj nie
oglądają meczów, no chyba że z "wyższej półki", nie uprawiają
polityki, bo trudniej im się zgodzić na "cynizm", "hipokryzję".