Dodaj do ulubionych

GINEKOLOG-Wrocław

21.04.04, 18:53
Szukam dobrego ginekologa we Wrocławiu (dobrze by było gdyby miał umowę z NFZ
i gdyby to była kobieta)
Obserwuj wątek
    • zagussia Re: GINEKOLOG-Wrocław 22.04.04, 07:07
      tez szukam, i nie musi to byc kobieta, szukam takiego ktory zna sie na prawde
      na sprawach kobiecych- pomóżcie
      • xaga Re: GINEKOLOG-Wrocław 22.04.04, 08:02
        Hej! Ja chodzę do dr Maciejewskiego, który przyjmuje w Przychodni Sanus na
        Sztabowej na NFZ. Jest kompetentny, uśmiechnięty, miły, spokojny i można z nim
        normalnie porozmawiać, a przede wszystkim jest delikatny. Z tego co wiem to
        pracuje również w szpitalu na Brochowie i tam też jak chcą rodzą kobiety które
        prowadzi. W tej przychodni rejesetracja jest na odpowiednie godziny i czeka się
        nie dłużej niż 15 minut, a przynajmniej mi się nie zdarzyło dłużej. Polecam.
        • zagussia Re: GINEKOLOG-Wrocław 22.04.04, 08:07
          aha- zapomniałam dodac ze gin musi miec w gabinecie USG bo w moim przyp to jest
          konieczne - inaczej tego wszystkiego nie zobaczy- a i powinien potrafic
          wyleczyc bóle miesiaczkowe - nie antykoncepcja ani zbywaniem srodkami
          przeciwbólowymi które nie pomagajasmile
          • xaga Re: GINEKOLOG-Wrocław 22.04.04, 08:38
            Dr Maciejewski ma usg. A co do bóli miesiączkowych to nie wiem czy poradzi coś
            innego niz pisałaś. Ja miesiączki miałam strasznie obfite i bardzo bolesne.
            Opakowania tabletek przeciwbólowych brałam dzienie i nic. Pomogły mi własnie
            tabletki antykoncepcyjne. Dwa miesiące temu je odstawiłam bo planuje ciąże i
            miesiączka jest prawie bezbolesna. Mi pomogły, ale to bardzo indywidualna
            sprawa, więc proponuję się przejść do niego. Tabletki zlecił mi inny lekarz,
            więc nie wiem jak ten do takich spraw podchodzi.
            • zagussia Re: GINEKOLOG-Wrocław 22.04.04, 09:09
              Tabletki tez brałam przez 2 lata i bylo super, ale przez to rozwineła mi sie
              olbrzymia nadzerka która musze podleczyc zeby usunac, a do tego mam endometrium
              na jajniku- wiec tabl anty wykluczone.
              • hanka17 nie polecam Filipuka z Orzechwej 22.04.04, 12:01
                każedej pacjentce stawia tę samą diagnozę
                w obłędnym pędzie za kasą nie waha się wmawiać nadżerek i guzów kobietom które
                nigdy nie miały takich problemów - wiem z własnego doświadczenia, którego nigdy
                mu nie zapomnę.
                • zagussia Re: nie polecam Filipuka z Orzechwej 22.04.04, 12:10
                  to moze polecisz lepszego który cie oswiecił ze F jest beeesmile
                  ja wlasnie chodze na orzechowa tylko do tego 2-giego lekarza..masz o nim jakies
                  zdanie?
                • ineta Re: nie polecam Filipuka z Orzechwej 23.04.04, 09:53
                  Zgadzam się. U mnie po 2 min. bad usg stwierdził policystyczne jajniki. Zalecił
                  hormony i snuł przede mną wizję trudności zajścia kiedyś w ciążę. Na szczęście
                  poszłam do innego, który był szczerze zdziwiony tą diagnozą. A w ciążę zaszłam
                  od pierwszego podejścia... smile
                  • zagussia moze polecisz tego lepszego? 23.04.04, 10:10
                    • ineta Re: moze polecisz tego lepszego? 23.04.04, 11:31
                      dr W. Jarosz, ul. Krzycka 94 (prywatnie)
                      dr K.J. Łątkowski, z "Eskulapa", ul. Bulwar Ikara 18 (prywatnie i na ubezp. -
                      ale na ubezp. ciężko się dostać, a co do lekarza mam trochę mieszane uczucia,
                      chociaż wszystkie znane mi pacjentki go chwalą)
                      Aha, obaj mają usg.
                      • Gość: julka Re: moze polecisz tego lepszego? IP: *.kom / *.kom-net.pl 18.07.04, 18:59
                        Ja gorąco polecam dr K. Łątkowskiego (Tel 7810030)- kulturalny, delikatny i ma
                        dobrze wyposażony gabinet. Ja i moje koleżanki są bardzo zadowolone.
                        • gupik Re: moze polecisz tego lepszego? 25.07.04, 23:01
                          Gość portalu: julka napisał(a):

> Ja gorąco polecam dr K. Łątkowskiego (Tel 7810030)- kulturalny, delikatny i
                          ma
                          > dobrze wyposażony gabinet. Ja i moje koleżanki są bardzo zadowolone.

No, tę przychodnię spoko moge polecić, ale jak chcesz do kobitki, to tam
                          przyjmuje też dr Miś-Michałek, do której ja chodzę. Klasa babka, nowoczesna, do
                          rzeczy i kompetentna. Gabinet ten sam, co Łątkowskiego, więc i wyposażenie.
                          Równie trudno się do niej dostać na umowę z NFZ - trzeba dzwonic zdaje sie w
                          poniedziałek między 8 a 9.00 rano, a i to trudno się dobić. Ale prywatnie nie
                          ma żadnego problemu. Miś-Michałek nie będzie teraz od 9 sierpnia dwa tygodnie,
                          ale potem wraca z wakacji i możesz startować. Powodzenia!
                          Bulwar Ikara - Eskulap
                          tel. 71/78 100 30 lub 31
                    • hanka17 Filipiuk 23.04.04, 12:35
                      Zagusiu,
                      na temat tego drugiego nic nie wiem, mam nadzieję że nie jest takim naciągaczem
                      na krioterapię jak Filipiuk !
                      Jednakże podczas wizyty a raczej oczekiwania pod gabinetem widziałałam
                      wyszarpywanie sobie przez nich (tych dwóch) lekarzy co pół godziny aparatu do
                      usg, ocierało się to o absurd rodem z Monty Pytona, każdy z nich chciał w tym
                      czasie obsłużyć jak najwięcej pacjentek.
                      Mnie Filipuk nie dał żadnego opisu do USG (bo szkoda mu było czasu)
                      potwierdzającego jego wyimaginowaną terorię na temat rzekomej nadżerki, guza,
                      cyst.... A TO JEST OBOWIĄZKIEM LEKARZA WYKONUJĄCEGO USG - sporządzić do niego
                      opis !!!! Więc jeśli ten drugi robi tak samo to masz już odpowiedź.

Dodam, że jak inny lekarz usłyszał że F namawiał na krioterapię=zamrażanie
                      (podobno każdej pacjentce to proponuje) - u mnie nigdy nie było żadnej
                      nadżerki, która wg. F była bardzo rozległa - poradził powrót do F w celu
                      zaproponowania mu zabiegu wymrażania penisa.
                      • zagussia Re: Filipiuk 23.04.04, 12:43
                        mnie ten 2 tez zdiagnozował nadzerke ale wiem ze ja mam bo to potwierdziło 5
                        poprzednich lekarzy a i sama widziałam ja na własne oczy...w lusterku w
                        gabineciewink...lekarz ten nie spieszy sie z jej usunieciem - chociaz tez polecił
                        mi krioterapie u nich bo powiedział ze trzeba ja podleczyc- ale jest naprawde
                        duzasad
                        jesli chodzi o letkowskiego w eskulapie to nie wiem- ale Mis michałek wszystko
                        bagatelizuje- wizyta u niej trwa 5 min- u tego lekarza co teraz chodze gdzie i
                        filipiuk przyjmuje siedzi sie ok 45 min jak ktos ma problem- tylko nie jestem
                        nadal pewna czy to co on poleca mi pomoze bo po 3 mies jest chyba niewielka
                        poprawasad- chcoaiz on twoerdzi ze tym wyleczył duzo kobiet z bóli,
                        nipeplodnosci itp
                        • hanka17 ginekolodzy 23.04.04, 12:52
                          Cześć Zagusiu smile
                          ja mam spisanych kilka nazwisk dobrych ginekologów,
                          Najlepszy -chwalony przez wszystkie kobiety-
                          sama jeszcze u niego nie byłam,
                          gdyż na razie nie mam problemów żadnych,
                          poza tym wiem, że on jest świetny, jeśli chodzi o ciążę
                          i położnicze sprawy jest dr Pawluk z Brochowa, tel 3481429 pn i sr 9-10.30,
                          tel do szpitala 3428631 prosić pracownie usg. Jak mówię jeszcze nie byłam, ale
                          nawet na tym forum mnóstwo kobiet pisało o nim w samych superlatywach, musi to
                          być wspaniały człowiek i ja na pewno do niego się wybiorę. Ponadto kilka
                          znajomych poleciło mi dr Papieża - podobno jest bardzo fajny i dobry, niestety
                          nie wiem gdzie przyjmuje a le wystarczy wziąć na www.pkt, wrzucić ginek i jego
                          nazwisko, powinien mieć jakiś nr tel zarejestrowany w pkt.
                          • Gość: ewelita Re: ginekolodzy IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 18.07.04, 21:16
                            Dr Papiez przyjmuje na ul. Młodych Techników w Starmedzie, bardzo fajny
                            • Gość: jaam Re: ginekolodzy IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.11.04, 12:58
                              dr Papież przyjmuje też w przych na Horbaczewskiego.jest ok!
                            • Gość: Maja Re: ginekolodzy IP: *.e-net.pl 21.02.05, 14:20
                              Czy ktos moze powiedziec cos wiecej o dr.Papiezu.Moze prowadzil ciaze ktorejs z
                              was?
                          • Gość: Gosia Re: ginekolodzy IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.11.04, 06:10
                            Moze i w/g innych kobiet Pawluk jest dobrym,lekarzem tylko ,że dzieki niemu
                            straciłam dziecko w 38 tyg ciąży
                        • hanka17 jeszcze coś 23.04.04, 13:01
                          a co do tego do którego chodzisz moze jest dobry
                          ale spółka z filipem wcale na jego korzyść nie działa
                          ja bym jednak radziła spróbować jeszcze gdzieś indziej
                          nie mów innemu od razu co Ci jest tylko pozwól że sam
                          postawi diagnozę bez sugerowania mu że to nadżerka
                          wiesz ja po wizycie u filipuka byłam na 100 % pewna
                          że też mam tę nadżerkę a poza tym guza jajnika
                          pokazał mi to na ekranie usg widok ten był bardzo sugestywny
                          ponadto podczas badania kazał mi pomacać swój brzuch
                          w celu samodzielnego wyczucia niejakiego guza
                          wiesz oni różne metody stosują żeby czasem coś wmówić
                          a wszystko przez to że po wejściu do gabinetu powiedziałam mu
                          że miałam problem z tym jajnikiem on to po prostu perfidnie wykorzystał
                          zeby mnie wystraszyc i namówić na krioterapie
                          dlatego lepiej omijac te poradnie szerokim łukiem
                          • zagussia Re: jeszcze coś 23.04.04, 19:23
                            spróbowac gdzie indziej- chciałabym- ale juz kompletnie nie wiem gdzie- juz
                            byłam chyba w 6 ginów gdzie kazdy bagatelizował bole miesiaczkowe albo chciał
                            przepisac antykoncepcje bez badan no i chciał usuwac nadzerke swoaj metoda, ten
                            ostatni lekar przynajmniej powiedział ze wyleczy te bóle..i reszte- chociaz jak
                            na razie nie jest lepiej a podobno gorzej..jakies endometrium na jajniku sie
                            ostatnio pojawiło niby i teraz byłoby to warto faktycnie sprawdzic dlatego
                            szulam SUPER GINEKOLOGAsmile- CZY TAKI ISTNIEJE?wink
                          • agnesm1 Re: jeszcze coś 17.05.04, 11:44
                            Chodze do dr J.Papieża i jestem z niego bardzo zadowolona,
                            u niego nie jest sie anonimowym...
                            a przyjmuje w przychodni na Mlodych Techników na I pietrze
                            w pn 13-19, wt 9-16 i sr. 13-19 tel. 35-55-000
                            poza tym pracuje w Szpitalu na pl. 1 Maja,
                            ale tego szpitalu akurat bym nie polecila...
                            Poza tym jest bardzo delikatny, troszczy sie o swoje pacjentki
                            i nie zostawia je bez opieki...
                            Moge tylko powiedziec ze jest wspanialym lekarzem i czlowiekiem.
                            Agnesm
                        • giya Eskulap 25.04.04, 01:05
                          Potwierdzam opinię, że dr Miś-Michałek bagatelizuje problemy, z którymi
                          zgłaszją się do niej pacjentki. Wybrałam się jakiś czas temu do niej, zachęcona
                          licznymi pozytywnymi opiniami Forumowiczek na jej temat. Wizyta była
                          zaskakująco krótka, wywiad lekarski zdawkowy, chciałam poradzić się, czy
                          powinnam nadal brać tabletki anty mimo występowania u mnie pewnych
                          dolegliwości, ale mnie zbyła, mówiąc, że to nic takiego, w ogóle chyba średnio
                          była zainteresowana tym, co do niej mówię. Jedno wiem na pewno - kolejny raz
                          już do niej nie pójdę, zraziłam się po tej wizycie całkowicie (być może moje
                          oczekiwania były zbyt wielkie, ale czy to tak dużo wymagać od lekarza, żeby
                          cierpliwie i uważnie słuchał, co ma mu do powiedzenia pacjent?). Chyba w końcu
                          wypróbuję ten Corfamed, wszystkie opinie na temat tej przychodni są
                          jednoznacznie pozytywne. Szkoda tylko, że tak ciężko znaleźć tego właściwego
                          ginekologa, przynajmniej mi - jak dotąd - nie udało się go znaleźć sad
                          • zagussia Re: Eskulap-> corfamed 25.04.04, 13:43
                            wiec jak juz dowiesz sie do jakiego lekarza warto tam isc, plizz aj znac bo ja
                            juz nie wiem co robic...sad
                          • Gość: Magdag Re: Eskulap IP: *.pl / 80.51.194.* 26.07.05, 09:50
                            Ja równiez jej nie polecam. niestety prowadzi moja ciaze - chodze na NFZ - i
                            nie chce dawac skierowan na badania, te najbardziej podstawowe, bo sie boi,
                            teraz jestem w 9 miesiacu ciazy i kiedy poprosilam ja o zwolnienie, to
                            zaznaczyla ze daje mi je na zadanie, bo nie ma przeciwskazan bym pracowala.
                            problem tylko w tym ze pracowalam przez 8 miesiecy a teraz w te upaly po prostu
                            juz nie dawalam rady, az sie boje co bedzie pozniej ze zwolnieniem i czy nie
                            bedzie chciala wczesniejszego maciezynskiego przeforsowac.
                        • tosiu1 Re: Filipiuk 17.05.04, 15:35
                          czy chodzi o tego Filipiuka z Krynickiej? jeśli to ten sam, to mnie jakiś czas
                          temu wparl tę samą bajkę o nadżerce. podobno miala być cakiem spora i
                          koniecznie do "zamrożenia", co innego lekarza bardzo zaskoczylo
                        • Gość: tazja Re: Filipiuk IP: 80.53.160.* 06.12.04, 02:13
                          Niestety dziewczyny nie wiem na ile to był potrzebny zabieg usunięcia
                          nadżerki.Miałam nadżerkę którą inny ginekolog próbował leczyć tabletkami, a
                          Filipiuk zalecił po miesiącu usunąć za pomocą krioterapii. Ma profesjonalny
                          sprzęt zabieg trwał 15 min i do teraz jest wszystko ok. Wizyta przebiega zawsze
                          b kulturalnie, wadą jest że nigdy nie pyta czy mialam wykonana cytologie, usg
                          piersi. Ostatnio dr po roku zauwazyl u mnie polipa (mialam typowe objawy -
                          krwawienia) zalecil wizyte za miesiac i pozniej okazalo sie na szczescie ze
                          polip zniknal. Za wizyte place 0 zl ale uwazam go za b dobrego ginekologa moje
                          kolezanki w wiekszosci jak maja nadzerke to nie maja dostepu do takeigo sprzetu
                          ktory trwa 15 min a u nich z tego co wiem to mialy wypalanie laserem albo
                          jakies zabiegi w szpialu, malo osob wie ze nadzerke mozna usunac poprzez
                          wymrazanie.
              • Gość: Ida Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 19:42
                Nie polecam na pewno Dr.Ciaputy jest niedelikatny i szybko zbywa ,również
                Dr.Sienkiewicz jest dobra do wypisywania recept.Wypisze wszystko za odpowiednią
                opłata.
                • Gość: Magdag Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.pl / 80.51.194.* 26.07.05, 09:47
                  A czy mogłabys mi podac jakies namiary na dr Sienkiewicz? Z góry dzięki.
              • Gość: jaga Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: 156.17.253.* 02.11.04, 12:58
                zagussia moim zdaniem to najpierw musisz zacząć od leczenia endometrium. To
                właśnie ono powoduje bolesne i obfite miesiączki. Wiąże się to także z
                wyleczeniem Wszystkich stanów zapalnych. Z nadżerką włącznie. Poza tym wszystko
                zależy od jej stopnia. Jeśli sama widziałaś, że jest krwawiąca to znaczy że
                minimum III stopnia . Wątpię więc czy uda Ci się ją wyleczyć farmakologicznie.
                Ze swej strony mogę z czystym sumieniem polecić dr Eliasa, dr Pająka, dr
                Barwińskiego - wszyscy z Dyrekcyjnej.
                • Gość: megi Re: GINEKOLOG-Wrocław dr ELIAS?? IP: *.wroclaw.mm.pl 02.11.04, 17:31
                  Napisz coś proszę o dr Eliasie. Czy On przyjmuje na Dyrekcyjnej w ramach NFZ?
                  Czy ma gdzieś gabinet prywatny. Jeśli tak to ile kosztuje wizyta czy podstawowe
                  zabiegi. I tak w ogóle jaki jest ten doktor. Dzięki!
        • Gość: ewa Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.04, 09:51
          Ja odradzam z całego serca trafiłam do niego w ciąży i potraktował mie po
          chamsku poza tym wyraźnie oczekiwał łapówki za skierowanie na badania nie
          dostałam go nie miał ochoty przeczytać dokumentacji z wcześniejszego leczenia
          chociaż było nie dokończone
          • martynkaa_34 ewo! o kim mówisz? 03.11.04, 10:22

Gość portalu: ewa napisał(a):

> Ja odradzam z całego serca trafiłam do niego w ciąży i potraktował mie po
            > chamsku poza tym wyraźnie oczekiwał łapówki za skierowanie na badania nie
            > dostałam go nie miał ochoty przeczytać dokumentacji z wcześniejszego leczenia
            > chociaż było nie dokończone

wielka szkoda, że nie wiadomo o kim mówiszsad
    • sznuroweczka Re: GINEKOLOG-Wrocław 22.04.04, 19:30
      polecam Corfamed przy ul. Kluczborskiej. Wizyta kosztuje 35 zl, w cenie usg i
      cytologia. Ta przychodnia była już wielokrotnie wychwalana na forum - poszukaj
      przez wyszukiwarkesmile Ja chodzę do dr Maślaka i jestem b. zadowolona
      • zagussia Re: GINEKOLOG-Wrocław 23.04.04, 07:30
        tzn nie bagatelizuje problremów, a moze po prostu jestes zdrowa, ja szukam
        lekarza ktory jeszcze raz nie zbagstelizuje bóli mies i cos na to poradzi? moze
        ktoras z was zostala z tego wyleczona ale nie antykoncepcja?
        • hanka17 Re: GINEKOLOG-Wrocław 23.04.04, 13:12
          Zagusiu, słuchaj spróbuj kuracji za pomocą nagietka
          kiedyś tym skutecznie leczono nadżerki, kup sobie nagietek do picia
          w aptece albo w herbapolu koło rynku taki w alkoholu - leczy się tym nadżerki
          nie tylko ginekologiczne ale róże wewnętrzne owrzodzenia, ja już jedną
          buteleczkę opróżniłam, oprócz tego powinnaś go stosować w formie jakiś irygacji
          lub tamponów, ale tego dokładnie już nie wiem jak, popytaj w aptece, naprawdę
          radzę Ci tego spróbować, ale dość intensywnie nie w formie parzenia herbatek,
          ale właśnie wewnętrznie w postaci tych kropel 3 razy dziennie cnm + jakieś
          płukania czy tamponiki nasączone nim. Mówię Ci moja teściowa bez przerwy
          wychwala ten nagietek, opowiada jak to cała jej rodzina (4 siostry) wyleczyły
          się nim z nadżerki, o szczegóły jej nie pytałam, bo ja akurat tego nie
          potrzebowałam. Ale powiem Ci że z pomocą tych ziół - a w szczególności pokrzywy
          z tej samej firmy co ten nagietek, płyn na bazie alkoholu wyleczyłam się w
          ciągu około 3 tygodni z anemii. Polecam Ci to, naprawdę !
          • zagussia Re: GINEKOLOG-Wrocław 23.04.04, 19:21
            dzieki za szczere rady ale juz 6 ginów powiedziało ze na moja nadzerke nie ma
            rady oprócz jej usuniecia- tj pisze sama ja widziałam, jest b duza i
            krwawiaca...jakis jeden lekarz z krakowa tylko listownie mi powiedział ze
            potrafi je wyleczyc farmakologhicznie, jak o to spytałam ginów to mnie wysmiali:
            ( podobno lekkimi srodkami leczy sie tylko warstwe powierzchniowa rany , a to
            co chore zostaje niewyleczone pod spodem...brak mi juz siłsad
            • Gość: Majka Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 08.06.04, 22:07
              Zagussiu, jeśli chodzi o nadżerki to dla mnie niekwestionowanym autorytetem
              jest dr Jarosz z Krzyckiej. Nie wiem jakie ma sposoby leczenia bolesnych
              miesiączek, jak dobiera antykoncepcję... ale do nadżerek polecam.
              Pozdrawiam.
              • Gość: foka Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: 62.111.172.* 17.03.05, 23:08
                To chyba nieporozumienia?? Jarosz dobry? Ha ha. Nieprawda.
                Nie nabierajcie sie Dobrze to on skubie kasę
        • kometa Re: GINEKOLOG-Wrocław 01.06.04, 13:48
          zagussia napisała:
          > szukam lekarza ktory jeszcze raz nie zbagstelizuje bóli mies i cos na to
          > poradzi? moze ktoras z was zostala z tego wyleczona ale nie antykoncepcja?

Moja kolezanka cierpiala straszne bole miesiaczkowe przez wiele lat. Jak miala
          okres potrafila mdlec, wymiotowac. Calkiem niedawno okazalo sie, ze ma
          przewlekle zapalenie blony sluzowej dwunastnicy. Lekarz stwierdzil, ze to co ona
          brala przez kilka lat za bole miesiaczkowe to byly objawy tego jelita, tylko, ze
          podczas okresu sie zaostrzaly (ze wzgledu na hormony czy cos takiego). Tak wiec
          to chyba niekoniecznie musza byc sprawy ginekologiczne. Moze dobry gastrolog by
          sie przydal? Nie jestem lekarzem i powtarzam tylko to co uslyszalam od rzeczonej
          kolezanki smile
      • someone_u_like Corfamed na ul. Kluczborskiej 17.09.04, 23:20
        Chodze do doktora barcikowskiego, jestem b. zadowona, delikatny i madry facet.
        polecam!
        • Gość: bb Re: Corfamed na ul. Kluczborskiej IP: *.komputerowe.com 03.11.04, 23:28
          witam !!!
          czyzby ....
          u mnie wykryl chlamydie po zaplacie 100 zl za badanie (biorac pod uwage ze
          gdzie indziej sa o polowe tansze )i grupie cytologi nieodpowiedniej wyslal mnie
          z tym na 2 tyg leczenie po tym nic sie nie zmienilo dalej poszlam do innego
          lekarza tez zrobil podobnie a dopiero trzeci wzial sprawy w swoje rece ....
          nic dodac nic ujac
          moze jest dobry ale tylko do prowadzenia ciazy bez powiklan

pozdrawiam
          • Gość: ola Re: Corfamed na ul. Kluczborskiej IP: *.kom / *.os1.kn.pl 11.01.06, 18:16
            czy możecie coś powiedzieć o doktorze Maślaku mam mieszane odczucia po wizycie u
            niego
    • zagussia Re: GINEKOLOG-Wrocław -OPINIE o konkretnych gin 28.04.04, 11:38
      Jarosz, Polak, Markuszewski, Woyton, Wilczyński (chyba na Klinikach
      przyjmuje)????co o nich sadzicie?
      • oko58 Re: GINEKOLOG-Wrocław -OPINIE o konkretnych gin 29.04.04, 00:10
        dr. MARKUSZEWSKI JEST NA PRAWDĘ DOBRY choć dostać się do niego państwowo-
        kolejka 2 miesiące...każdej babie daje to samo...twierdzi, że przez
        niehigieniczny tryb zycia: m.in. siadanie noga na nodze, spanie w pozycji
        embrionka robią się zatory, stąd wszytkie torbiele, bolące miesiączki i
        stosunki...przepisuje globulki drogie i upierdliwe w użyciu, ale
        skuteczne..znam niejedna osobę, której pomógł...mnie też pomaga, jestem w
        trakcie leczenia..mam nadżerkę, którą trzeba usunąć, ale Markuszewski nie zrobi
        tego tak ot sobie, byle zgarnąć kasę- najpierw wyleczy stany zapalne, zrobi
        USG, cytologie, a póżniej zaproponuje metodę...odpowie na wszystkie
        pytania...pierwsza wizyta trwa około 45 minut..nie czułam się u niego zbywana,
        byle szybciej, tak jak np. w Corfamedzie tak tu chwalonym ma forum...(Corfamed
        może był i dobry ale 6 lat temu jak go otwierali)...wracając do
        Markuszewskiego..polecam go jak najbardziej smile
        telefon 071 3360137 (rejestracja "państwowo" i prywatnie)
        wizyta prywatna 50 zł
        • zagussia Re: GINEKOLOG-Wrocław -OPINIE o konkretnych gin 29.04.04, 14:40
          wiesz co chciałabym pogadac z toba o szczegółach, chodze do markuszewskiego od
          4 miesiecy...na razie nie mam poprawy a jest gorzej...prosze napisz o
          szzcególach swojego leczenia dokładnie ,m czy cos ci pomógło i czy sie nie
          pogorszyło...i czy wierzysz w to zginanie nóg, i jesli znasz opienie innych
          bab - ktorym pomógł albo nie bede wdziecznasmile...tez trudno mi uwierzyc w to ze
          jeden lek pomaga wszystkim- pewnie tez faszerujesz sie distreptaza i globulkami
          za ok 30złwink..jesli nie chcesz pisac tutaj napisz na maila, albo jesli ma GG
          byłoby super pogadac ale wieczorkiem- wtedy daj plizz namiar na GG
          • hexi23 Re: GINEKOLOG-Wrocław -OPINIE o konkretnych gin 08.05.04, 17:46
            Hej!ja tez zaczełam sie leczyć u Markuszewskiego i narazie jestem przerażona
            jego metodami pracy i lekami (wydałam ponad 100zł), chciałabym również poznać
            kobiety którym on pomógł, a przede wszystkim jakoś się z Tobą skontaktować. Mój
            mail to hexi@o2.pl, a gg 3413025-najczesciej jestem niewidoczna. Czekam na
            jakikolwiek kontakt. Pozdrawiam serdecznie smile
            • Gość: juza24 Re: GINEKOLOG-Wrocław -OPINIE o konkretnych gin IP: *.wroclaw.mm.pl 05.09.04, 18:32
              Ja bylam u Markuszewskiego 3 razy i wiecej nie wroce. Przerazilo mnie to ze
              wszystkim kobita przepisuje te same leki(upierdliwe jak ktoras wspomniala), a
              poza tym przyszlam do niego zupelnie zdrowa, bez zadnych dolegliwosci, a on mi
              zaraz znalazl jakies robiac tylko usg, bez zadnych innych badan. Na zadawane
              pytania odpowiadal tak jak mu bylo wygodnie(tzn.nie odpowiadal konkretnie
              tylko mydlil oczy).Generalnie nie polecam. Dziwne, ze wszystkie kobity choruja
              na to samo.
          • hexi23 Re: GINEKOLOG-Wrocław -OPINIE o konkretnych gin 08.05.04, 18:13
          • hexi23 Odezwijcie się w sprawie Markuszewskiego!! 08.05.04, 18:16
            Hej musze się z Wami pilnie skontaktować w sprawie dr Markuszewskiego, mój mail
            to hexi@o2.pl lub gg 3413025. Czekam na odpowiedź lub jakikolwiek kontakt.
        • Gość: aga Re: GINEKOLOG-Wrocław -OPINIE o konkretnych gin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.04, 20:46
          oj, to chyba trafiłaś na zły humor smile Ja chodzę tam od lat i nigdy nie zdarzyło mi się, abym została źle potraktowana. Zawsze wszystko co chcę dowiem się i wszystko mi wytłumacza. W przyapdku zleconych badań dodatkowych nawet panie z recepcji dzwoniły i dowiadywały sie w moim imieniu co i jak. Chodzę do Corfamedu od kilku lat i nieprzerwanie jestem jego zwolenniczka. A wcześniej odwiedziłam niejednego ginekologa i dopiero przy Corfamedzie się "ostałam"
      • Gość: jaga Re: GINEKOLOG-Wrocław -OPINIE o konkretnych gin IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.11.04, 13:01
        Swietnym specjalistą jest dr Polak-duża wiedza,kompetencja,zaangażowanie,poza
        tym dobry kontakt z pacjentem.Super! www.polak.med.pl
        • nikita74 dr Ciaputa ? 08.12.04, 02:29
          drogie panie co sadzicie o doktorze Ciaputa?
        • Gość: Nela Re: GINEKOLOG-Wrocław -OPINIE o konkretnych gin IP: 62.111.172.* 17.03.05, 23:15
          Polecam dra Smolińskiego. Konkretny, fachowy, uczciwy. Pracuje na Kamińskiego i
          przyjmuje róg Zielińskkiego i Piłsudskiego
          Nala
        • gonia59 Re: GINEKOLOG-Wrocław -OPINIE o konkretnych gin 21.07.05, 18:19
          potwiedzam! świetny specjalista jeśli chodzi o niepłodność, ogrooomna wiedza,
          poczucie humoru, delikatność.przyjmuje na NFZ.
    • annuczek Re: GINEKOLOG-Wrocław 09.05.04, 10:16
      Dziewczyny - zajrzyjcie jeszcze na tę stronę:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=18090 (i tam też zostawiajcie swoje
      uwagi)
    • kopytko1 Re: GINEKOLOG-Wrocław 17.05.04, 15:10
      A ja mogę Wam polecić super gina niestety priv,80zł...Ale jest super,zna się na
      rzeczy,konkretny facet a i taki swój chłopsmile)Przepisuje leki drogie ale
      dobre,nie mniej jednak zawsze można zapytać o tańszą wersję leków.Jest
      ginekologiem położnikiem,dr nauk medycznych itd....Pracuje na dyrekcyjnej.jak
      ktoś chce namiary to mogę podać na priva ebenes@poczta.onet.pl

Ps.
      prowadził 2 moje ciąże,operował mamę z guza na macicy(mięśniak wielkości dwóch
      męskich pięści)

Ewa
    • polibius Re: GINEKOLOG-Wrocław 24.05.04, 21:18
      polecam Zbigniewa Saczko. MIły, rzeczowy, kompetentny. Przyjmuje w przychodni
      na Krynickiej i w Medicoverze. Fantastycznie prowadził moją ciążę i był
      niesamowity podczas porodu, zaś blizny po cc nawet nie wiem gdzie szukać. Na
      jednym z forów spotkałam się z opinią, ze w poprezdnim wcieleniu był kobietą.
      Za kilka miesięcy pójdę do niego na wizytę i mu to powtórzę ( hi, hi)
      • pattti Eskulap - jak najdalej! 24.05.04, 22:10
        a czy ten lekarz z Dyrekcyjnej nie nazywa się Popiela? ponoć drogi, ale dobry.
        coż. już jutro się o tym przekonam.
        a ESKULAP fatalny: Łątkowski potrafi przegapić 12 centymentrowy wytwór na
        jajniku, zaś Miś miła, ale jakby znudzona tym co robi.
        • ines_35 Tylko nie POPIELA ! ! ! 08.06.04, 22:20
          Miałam tego pecha być jego pacjentką. Spotkałam w życiu róznych ginekologów,
          ale tego ODRADZAM najmocniej jak potrafię.
          Tak m.in. wygląda jego "profesjonalizm":
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=10722492&a=10765252
        • Gość: kalinka Re: Eskulap - jak najdalej! IP: *.kom / *.kom-net.pl 07.07.04, 22:51
          Osobiście leczę sie u dr Łatkowskiego i kilka moich koleżanek również ,
          wszystkie jesteśmy b. zadowolone jego ciepłym podejściem do pacjentki i
          profesjonalizmem. Wątpię aby przegapił coś istotnego, ale nikt nie jest
          nieomylny. Trafiłam tam dzięki mojej mamie, której dr Łątkowski wykrył i
          zoperował raka jajnika ( pracuje na Klinice przy ul. Chałubińskiego).
          • annm Re: Eskulap - jak najdalej! 20.02.05, 13:21
            Przepraszam... czytając Wasz opinie chyba się wybiorę do dr. Łatkowskiego...
            czy może kotś wie, czy on zakłada też Mirene (wkładkę anty...)

Bo szukam lekarza, który się na tym zna?
            bedę wdziećzna za wszelkie namiary
    • kopytko1 Re: GINEKOLOG-Wrocław dyrekcyjna 01.06.04, 14:24
      hej,tam jest kilku dobrych lekarzy,ja chodzę do dr Jerzego Florjańskiegosmile
      Polecam gorąco,fachowiec i swój facet,pracuje razem z panią Alą(przemiła babka)
      Naprawdę warto.
      Ewa
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=7914146
      • cholymelan Re: GINEKOLOG-Wrocław dyrekcyjna 01.06.04, 14:44
        Czy ktos slyszal o doktorze Mariuszu Zimmerze?
        Polecacie?
        • kopytko1 Re: GINEKOLOG-Wrocław dyrekcyjna 02.06.04, 11:18
          Słyszałam ale nie znam,o ile się nie mylę to pracuję też na Dyrekcyjnej.
          Pozdrawiam,Ewa
          • Gość: Ida Re: GINEKOLOG-Wrocław dyrekcyjna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 19:37
            Może ktoś słyszał o dr.Balickim?
        • agga1976 Re: GINEKOLOG-Wrocław dyrekcyjna 18.09.04, 18:55
          slyszalam o nim dobre opinie, wiem, ze wizyta kosztuje 200zl

pozdrawiam
          Agga + 37tyg Malenstwo smile
          • agga1976 Re: GINEKOLOG-Wrocław dyrekcyjna 18.09.04, 18:55
            chodzilo mi o dr M.Zimmera
    • Gość: Ida Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 19:35
      Słyszałam ,że dr.Bielicki jest dobry.Przyjmuje w Corfamedzie.
      • ida7 Re: GINEKOLOG-Wrocław 30.06.04, 20:54
        Dr.Ciaputa jest niedelikatny i bardzo szybki ,natomiast Dr.T.Sienkiewicz jest
        dobra do wypisywania recept i nic więcej.Napewno ich nie polecam.
    • clued_up Re: GINEKOLOG-Wrocław 15.07.04, 12:14
      Jarosław Pająk, dr nauk med. Przyjmuje na Energetycznej, pracuje na
      Dyrekcyjnej. Superkultura, delikatność, świetny diagnosta i położnik, bada
      piersi, przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Polecam gorąco.
      • Gość: wawa Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.07.04, 15:54
        Czy dr Pająk operuje??
        • clued_up Re: GINEKOLOG-Wrocław 15.07.04, 16:31
          Tak, operuje.
          • Gość: Fremona Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.07.04, 19:00
            Ile kosztuje prywatna wizyta u doktora Pająka? Ile trwa?
      • Gość: lika Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.08.04, 14:35
        Dr Pająka spotkałam 9lat temu jak był b.młodym lekarzem,a ja rodziłam mego
        synka.Siedział całą noc przy moim łóżku i trzymał mnie z rękę i rozmawiał....
        Potwierdzam wszystkie dobre słowa na jego temat.
    • kobieta2 Re: GINEKOLOG-Wrocław 15.07.04, 23:12
      Ja polecam z Corfamedu z ul.Kluczborskiej panią Agnieszkę Radomską-
      Zabielską...stwierdziła u mnie ciążę i prowadziła do 6-tego miesiąca...miła
      kobieta,młoda,apetycznasmilenieodstrasza...warto się wybrać..ja też wolę kobietę-
      ginekologa..
      • Gość: julka Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.kom / *.kom-net.pl 18.07.04, 18:52
        A ja gorąco polecam dr K. Łątkowskiego, który ma gabinet przy ul. Bulwar Ikara
        tel 7810030. Full service miła obsługa, kultura w każdym calu,Usg, laser do
        nadżerek. Gorąco polecam!!!
    • Gość: hexe32 Re: GINEKOLOG-Wrocław / Bardzo proszę o info!!!!! IP: *.polmotors.wroc.pl 19.07.04, 13:23
      Mnie też bardzo interesują opinie na temat konkret. ginek.
      Bardzo proszę o opinie:
      prof. Woytoń
      dr Blok
      dr Pająk
      Z góry dziękuję !
    • tolisa Re: GINEKOLOG-Wrocław 25.07.04, 16:26
      a znacie kogos dobrego kto pomoze z pco ?
      z gory dzieki za odp
    • totally Szymkiewicz - Grabiszynek 25.07.04, 23:08
      Dr. Henryk Szymkiewicz ul. Grochowa 23a tel:3324440
      • Gość: Agutek KRZYKI ginekolog UMOWA NFZ IP: 213.199.196.* 27.07.04, 19:23
        Mozecie mi polecic jakiegos dobrego ginekologa posiadajacego umowe z NFZ (wazne) gdzies w
        okolicach dworca pks i na poludnie od niego?? Pilne, prosze o odpowiedzi
        • Gość: ladyc lekarz IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.07.04, 21:44
          Najlepszym ginekologiem był M. Kuryłło ale niestety wyjechał do pracy do
          Niemiec. Kiedyś w zastępstie byłam u J. Pająka i też był dobry bo to ta sama
          firma.
          • Gość: viki Re: lekarz IP: *.incom.pl / *.incom.pl 30.08.04, 14:45
            Dr Polak przyjmuje na Hallera, w niektórych godzinach nawet na NFZ. Dużo kobiet
            go poleca.
          • fasola25 dr Kuryłło 14.10.04, 15:30
            w koncu ktos o nim wspomnial
            szkoda ze juz nie pracuje we Wrocławiu
            nigdy nie spotkałam epszego ginekologa
      • Gość: tolisa Re: Szymkiewicz - Grabiszynek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 08:24
        totally leczylas u niego pco ? mozesz cos powieziec o metodach i skuecznosci?
        • Gość: w Re: Szymkiewicz - Grabiszynek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 13:02
          up
        • Gość: isku Re: Szymkiewicz - Grabiszynek IP: 217.30.156.* 30.08.04, 09:29
          a czy słyszałyście może coś o dr. Preeti Agraval (nie wiem czy dobrze
          napisałam )?? albo czy może któraś z Was mogłaby polecić lekarza który doradzi
          mi rodzaj antykoncepcji bez zbywania i lekceważenia??smile brałam już 3 rodzaje
          tabletek, po któych niestety czyłam się fatalnie (przytyłam, stany depresyjne,
          humorki) ostatni lekarz u którego byłam dr. Wojciechowski z Kamieńskiego był
          zbulwersowany, że biorę tabletki w celach antykoncepcyjnych a nie tylko dla
          regulacji okresuwink
          pozdrawiam ciepłosmile
          • mmonia74 dr Wojak 30.08.04, 22:34
            czy któraś chodziła do tego lekarza?przyjmuje w Sanusie na Sztabowej
            • Gość: Lia Re: dr Wojak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 20:39
              Miła delikatna kobieta, poświęcająca dużo czasu pacjentom, nie straszy i nie
              naciga. Masz może do nie j telefon by się zarejestrować? Zniknęła mi z
              horyzontu ostatnio a wolałabym nie zmieniać lekarza by znów się nie naciąć
              • mmonia74 Re: dr Wojak 24.09.04, 22:40
                byłam u doktora Wojaka, który przyjmuje w Sanusie na Sztabowej, pani dr Wojak
                nie znam i pierwszy raz o niej słyszę
                • Gość: IZA Re: dr Wojak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.04, 14:19
                  Dr Morawski
                  Przyjmuje w Sanusie i jest naprawde dobry. Może na początku jest troche mało
                  kontaktowy , ale pózniej jest ok. Przyjmuje na NFZ.
            • Gość: motyl Re: dr Wojak IP: *.lubawka.net / *.net 26.11.04, 22:42
              odradzam dr wojaka,prawie stracilam przez jego lekcewazenie dziecko!jest
              przystojny i czarujacy i nic ponad to.
          • ancyk1 Re: Szymkiewicz - Grabiszynek 01.07.05, 17:05
            Ja długo chodziłam do Szymkiewicza,ale w końcu przejrzałam na oczy.Może nie jest
            zły, ale na chorobach to sie słabo zna. Grzybice leczył mi ciagle w ten sam
            sposób.On przyjmuje na Grochowej w swojej przychodni i na Pabianickiej.Ale jak
            chodziłam do niego na Pabianicką to zasugerował zebym przyszła na Grochową...Na
            mojej kumpeli, zresztą niejednej, zarobił na Grochowej usuwając nadzerkę.
            Przyjmuje jeszcze na Pl.Hirszfelda na onkologii.
          • ancyk1 Preeti Agrawal 01.07.05, 17:09
            Chciałam do niej isc wielokrotnie, ale na Pabianickiej przyjmuje tylko w
            poniedziałki i nie bierze już nowych pacjentek.No chyba ze koło 12tej przyjdzie
            się prywatnie. Tak mi przykazała położna.Koszt 30zł. U niej w gabinecie
            prywatnymkoszt wizyty jest wyższy.Ale wiele osób mi ją poleca.
    • Gość: marta Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: 217.153.67.* 31.08.04, 17:54
      Czy ktoś może slyszał o dr Tomaszu Michaliku, przyjmuje na Słowiańskiej i chyba
      na Makuszyńskiego?
      • Gość: juza24 GINEKOLOG-Wrocław-Malczewski z HiH IP: *.wroclaw.mm.pl 05.09.04, 18:45
        Czesc dziewczyny. Bylyscie moze u doktora Malczewskiego z przychodni HiH na
        Wejherowskiej. chodze jakis czas do niego, ale jeszcze tak do konca nie jestem
        przekonana.
        Dzieki.Pozdrawiam.
        • Gość: fyrka Re: tomasz michalik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.04, 19:53
          w czasie studiow ja i moje kolezanki chodzilysmy do niego, bo byl stosunkowo
          tani, przyjmowal na chelmonskiego, nigdy nie mialysmy powodow do narzekan,
          teraz chodze do wiktora jarosza i uwazam ze to najlepszy lekarz we wroclawiu,
          prowadzil moja ciaze, nie traktuje pacjentek przedmiotowo, badanie nie jest
          takie okropne, zawsze sprawdza piersi
          wlasciwie to i michalik tez taki byl, nie wiem dlaczego zmienilam lekarza
          • Gość: maja wiktor jarosz IP: *.media4.pl 16.09.04, 07:27
            ja tez ostatniop do niego chodze ale piersi mi ani razu nie badał, a sama
            zapomniałam poprosic, pech chciał ze ostatnio strasznie mnie bola- mam nadzieje
            ze to niprzejsciowe i normalne
      • Gość: XXL Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.12.04, 23:50
        Mnie dr Michalik bardzo odpowiada. Kontakt, badanie absolutnie w porządku ,
        nie daje się naciągać na realizowanie własnej koncepcji leczenia przez
        pacjentkę, ale słucha co mam do powiedzenia i bierze pod uwagę. Mam wrażenie,
        że wyznaje zasadę by nie poprawiać natury i leczyć tylko to co absolutnie
        leczenia wymaga, co mi pasuje.Sensownie ustawia zaburzenia hormonalne, PMS,
        pilnuje diagnostyki - usg, cytologia, mammografia itd. Bada piersi, wydaje
        wyniki przeprowadzonych u siebie badań. I jeszcze cennik przystępny (jest też
        wersja NFZ). Jest to mój 5 lub 6 ginekolog i z dotychczasowych wypada
        najlepiej, a w większości były to wizyty prywatne u osób ze sporym
        doświadczeniem, dorobkiem naukowym itd.
        • Gość: magdastem Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: 62.244.133.* 06.12.04, 10:03
          Polecam dr Bielickiego z Corfamedu na Kluczborskiej-kompetentny mnie wyleczył i
          pomógł zajsć w ciąże!!!
          Odradzam Esculap na Bulwarze Ikara - dr Łątkowski najchętniej wszystkie by
          wysyłał na laserowe usuwanie nadżerki u siebie prywatnie oczywiście ,jest ok.
          kiedy sie nic nie dzieje ale jesli pojawiają sie problemy i dłuższe leczenie
          odradzam ! Nawet nie zapisuje sobie w karcie jakie dotychczas zapisywał
          leki,lubi pacjentki zdrowe ,którym nic nie trzeba pomóc!!!Poza tym nie liczcie
          na jakiekolwiek skierowania na badania-pomimo,że przyjmuje na NFZ.Wszystko każe
          sobie zrobic odpłatnie twierdząc,że nie może dac skierowania -co jest
          oczywistym kłamstwem!!!
    • camilen Re: GINEKOLOG-Wrocław 06.09.04, 10:24
      A czy zna ktoś dr A.Kotarskiego???
      Chodzę do niego. Wydaje się w porządku.Delikatny, zabawny, fajna atmosfera w
      gabinecie, bez stresu.
      Trudno porównać mi z innymi, bo jest jedynym gin we Wrocł do którego trafilam
      (i tak juz trwam 4 lata).
      • Gość: Madzia Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.kom / *.kom-net.pl 24.01.05, 20:52
        Pan Andrzej Kotarski przez dwa lata nie zauważył że mam fantastycznie wielką
        nadżerkę i do tego torbiele na szyjce macicy. Prawdą jest że jest miły i
        sympatyczny, ale nic ponadto. nie polecam
    • karen_blx Re: GINEKOLOG-Wrocław 15.09.04, 16:07
      Odradzam wszystkim dr Kulon.Po badaniu ginekologicznym była zdziwiona że mam
      wkładkę domaciczną. Problemy ze wzrokiem lub brak kompetencji. Jak taki lekarz
      może diagnozować i leczyć? Co sądzicie o dr Bogusławie Jankiewiczu? A tak a
      propos lekarzy to zauważyłam pewna prawidłowość. Przyjmując na NF wymyślają
      przeróżne dolegliwości których leczenie można rozpocząć tylko w ich prywatnych
      gabinetach i wtedy sa dla ciebie mili bo płacisz. Niestety twoje pieniądze
      powoduja że sa mili nie wynika to napewno z ich poczucia wykonywanego zawodu.
    • daria4 Re: GINEKOLOG-Wrocław 16.09.04, 09:10
      A czy któraś z was była u dr Kotkowskiej, która przyjmuje w Corfamedzie przy
      ul. Kluczborskiej.
      Ja nyłam tamraz u dr Zabielskiej (byłam bardzo zadowolona), ale jest teraz na
      urlopie macierzyńskim sad( Szkoda, ze jej nie ma bo wcześniesze moje
      doświadczenia z gin były biezbyt, a ta była naprawdę super.
      No i zarejestrowałam się do Kotkowskiej, ma kotoś informacje o niej?
      A moze macie ranking gin z Corfamedu?
      • aniutek76 Re: GINEKOLOG-Wrocław 16.09.04, 10:51
        Ja byłam. Bardzo konkretna kobieta. Nie rozczula się, robi wszystko "książkowo". Zarzuciłabym jej trochę przedmiotowe traktowanie. Ale nie można jej zarzucić braku kompetencji. Zapisałam się do niej z konieczności, ale myślę, że będę się u niej nadal leczyć. Bo w sumie wazniejsze jest dla mnie, żeby lekarz się znał na rzeczy i mnie wyleczył, niż żeby się nade mną certolił.
        Pozdr.
        • Gość: pointu Re: GINEKOLOG-Wrocław/ dr Krzemieniewska IP: *.e-net.pl 17.09.04, 17:53
          Czy kóraś z Was dziewczyny ma jakieś doświadczenia z dr Joanną Krzemieniewską?
          (przyjmuje na Pułaskiego-prywatnie)Przyznam,że byłam u niej dopiero raz,lecz
          wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.proszę o odpowiedź.
          • Gość: ewa dr Krzemieniewska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.04, 19:23
            leczyłam sie u niej ,kiedys przyjmowała w Vicie na Oławskiej.Polecam.Miła,młoda
            i bardzo sympatyczna.Tworzy miła atmosfere,a to przeciez wazne.
            • pointu Re: dr Krzemieniewska 17.09.04, 21:53
              dziękuję Ci. to prawda, że miła, młoda, sympatyczna,również odniosłam takie
              wrażenie.lecz mnie przede wszystkim chodzi o to czy jest kompetentna i "zna się
              na rzeczy".dzięki.
            • Gość: jataktylko Re: dr Krzemieniewska IP: *.e-net.pl 06.10.04, 14:19
              no i jak z tą dr. Krzemieniewską?Naprawdę nikt nic nie wie?
          • Gość: MJ Tylko nie Krzemieniewska IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 25.10.05, 09:15
            Zarozumiała, niemiła, niedelikatna.
            Rodziłam przy niej na Chałubińskiego,a właściwie to bez niej -
            w domyśle baba sama sobie radę da!
            Cóż, nia dałam - drugi poród - w/g prognoz miał się skończyć po dwóch
            godzinach, a trwał 14 godzin! Dopiero ranna zmiana należycie się mną zajęła -
            przypuszczam, że przeszkodziłam w nocnym dyżurze.
            To był dla mnie koszmar - najgorsze doświadczenie.
            Nikomu nie polecam tej pani.
        • daria4 Re: GINEKOLOG-Wrocław 18.09.04, 11:31
          dzięki
          A jeszcze tam przyjmuje dr Wickiewicz, czy ktoś u niej był?
          • daria4 Re: GINEKOLOG-Wrocław 18.09.04, 11:32
            Tzn. w Corfmandzie
            • Gość: martap10 Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.09.04, 12:54
              A czy ktoś wie coś o doktor Klimczak? przyjmuje w LongVicie? Ja moge polecic dr
              mazurca z Corfamedu, bylam bardzo zadowolona, chodzilam do niego 5 lat. bardzo
              mily, wizyta trwa dlugo, bada piersi, odpowiada na wszystkie pytania. Niestety
              nie pracuje w zadnym szpitalu, dlatego zaczelam na prowadzącą ciążę wybrałam
              doktor Klimczak - slyszalam dobre opinie, ale Wy nic nie piszecie, nikt jej nie
              zna? Pracuje oprocz tego na Brochowie, tam chcialabym rodzic. Nie moge nic
              zlego powiedziec, tyle ze wizyta trwa krotko i jakos tak nie mam czasu spytac
              jej o wiele rzeczy. Ale lekarzem chyba jest dobrym...jesli ktos cos wie...
              • Gość: ja Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.09.04, 19:22
                do niczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: dotta Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.05, 13:10
        Jestem pacjentka dr Kotkowskiej od prawie 2 lat. Poleciła mi ja moja mama ,
        która sama chodzi do niej juz od jakiegos czasu, a zna ja od kiedy pani dr
        robiła staz specjalizacyjny u niej na klinikach.Jest dokładna, troskliwa i umie
        słuchac.Dzieki niej ustrzegłam sie niechcianej ciąży bo rozpoznala u mnie
        nadczynnosc tarczycy, co poprzedni gin zbagatelizowali. Wg mnie jest rzetelnym
        specjalista.
      • billy.joe.a Re: GINEKOLOG-Wrocław 01.07.05, 20:41
        Ja polecam panię dr Krystynę Hirowską (zwłaszcza gdy ktoś ma problemu natury
        onkologicznej i ogólnie cięższe sprawy oraz nie potrzebuje sztucznej
        uprzejmosci). Przyjmuje na Hirszfelda i w Onkomedzie. Co do prywatnego gabinetu
        to niestety ale musiałabym poszukac.
        Jako jedyna z dotychczasowych lekarzy z jakimi mialam stycznosc nie przepisuje
        na powazniejsze schorzenia lekow gotowych, tylko wypisuje sklady do zrobienia w
        aptece.
        Według mnie jest świetnym lekarzem takze onkologiem i o ile sie orientuje
        dziewczecym. chyba tez operuje.
    • pumaaa dr Warmińska 22.09.04, 16:39
      przyjmuje w piatki w Vicie na Oławskiej albo w Olesnicy w szpitalu lub prywatnym
      gabinecie
    • Gość: Lia dr Strauhold IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 20:58
      Dr Strauhold. Ide po raz pierwszy do niej/niego?, i chciałabym sie dowiedzieć
      jaki ma stosunek do pacjeta, czy straszy, naciąga czy jest kompetentna. Miałam
      już różne przejścia z ginekologami i mam niezłego stracha
    • jkatnik A co napiszecie o Popieli? 28.09.04, 12:21
      Interesują mnie opinie na temat Popieli. Chodzę do niego od czasu do czasu, bo
      jest drogi, więc jak mam jakąś poważniejszą dolegliwość to idę do niego, a tak
      normalnie to do Dolmedu.
      Teraz jestem w ciąży i zastanawiam się czy zdecydować się na niego jako lekarza
      prowadzącego.
      Czy ktoś ma z nim doświadczenia?
      Mi trochę przeszkadza jego małomówność. Jest konkterny, ale jak się go nie
      zapyta, to sam wszystkiego nie powie.
      Zastanawiam się czy będzie miał coś przeciwko temu, żebym chodziła do niego z mężem.
      • ines_35 Tylko nie Popiela ! ! ! 14.10.04, 15:44
        Miałam tego pecha być jego pacjentką. Spotkałam w życiu róznych ginekologów,
        ale tego ODRADZAM najmocniej jak potrafię.
        Tak m.in. wygląda jego "profesjonalizm":
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=10722492&a=10765252
    • Gość: gloana Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: 62.233.176.* 15.10.04, 13:28
      A co sądzicie o doktor Miś -Michałek z Bulwaru Ikara?Czy jest godna polecenia?
      • Gość: monika szukam- ginekolog ordynator specjalista od zakażeń IP: *.t9.ds.pwr.wroc.pl 03.11.04, 11:32
        czy ktoś zna dobrego ginekologa ordynatora, który mógłby być obecny również
        przyporodzie i znał troche więcej zakażen pochwy niż grzybiczne , bo ja już mam
        dość tych wszystkich ginekologów artystów , którzy na niczym się nie znają
        nawet na zwykłym zakażeniu bakteryjnym , które w rezultacie żle leczone może
        spowodować przedwczesną ciąże albo powikłania.
        • sjanna Re: szukam- ginekolog ordynator specjalista od za 03.11.04, 14:22
          Masz duże wymaganiasmile
          Zdaje się, że na Chałubińskiego jest dobry ordynator - Marek Kaniak, od kilku
          znajomych osób słyszałam dobre recenzje i sama się zastanawiam właśnie nad
          pójściem do niego.
        • Gość: mag Re: szukam- ginekolog ordynator specjalista od za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.04, 14:02
          miałam straszne problemy z infekcjami przez pare lat aż polecono mi dr Zimmera
          (pracuje na Dyrekcyjnej) Swietnie sie spisał i od tego czasu jestem jego
          pacjętką już 7 lat. Prowadził moja ciąże - skomplikowaną- teraz prowadzi drugą.
          Jest świetny w razie problemów z zajściem w ciąze. Poświęca duzo czasu, ma usg
          z którego częstp kozysta.Wszystkie usługi ma w cenie wizyty jedyny minus
          to...cena 200 zl za wizyte ale jeśli masz duże problemy to warto
      • Gość: inka Re: dr Kłósek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.04, 20:06
        Przyjmuje na Glinianej i na Dyrekcyjnej. Proszę o Wasze opinie. Co sądzicie,
        jestem ciekawa, bo planuję ciążę i zastanawiam się czy go nie zmienić. Prosze
        napiszcie!!!
        • Gość: aniras ginekolog IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 07.11.04, 00:56
          witam
          czy któraś z Was może mi coś powiedzieć na temat dr Korczak-Kucharskiej z
          Medaru??
          • Gość: jupi Re: ginekolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.05, 14:19
            Dr Korczak - Kucharska jest moim lekarzem od paru lat, nie mogę powiedzieć że
            jest to najlepszy lekarz we Wrocławiu, ale i nie napiszę o niej złego słowa,
            nigdy nie miałam problemów ginekologicznych , chodzę do niej po recepty i na
            badania kontrolne i jak dotąd wszystko jest ok, rzeczowo, b.
            sympatycznie,odpowiada na wszystkie pytania, bada piersi, jest delikatna itd.
            • Gość: KQka dr SWOREŃ z M-Medu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 00:42
              Poszukuje opini na temat dr Sworenia z M-Medu. Byłam juz na 3 wizytach, ale
              poczulam ze nieco mnie ignoruje (żadnego wywiwdu, wizyta trwa nawer 3 minuty,
              odpowiada od niechcenia itp.). Jakie jest wasze zdanie?
        • Gość: do Inki Re: dr Kłósek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.01.06, 12:42
          Pplecam,jestem jego pacjętką od 6 lati nie mogę powiedzieć że jest złym
          lekarzem.Prowadził mi już jedną ciążę a teraz drugą(obie zagrożone),śmiało mogę
          powiedzieć że gdyby nie jego wiedza nie byłabym mamą.
      • Gość: magdar Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.pl / 80.51.194.* 26.07.05, 10:01
        NIE JEST!
        Niestety prowadzi moja ciaze, a jestem pod koniec i juz nie chce zmieniac. Nie
        wypisuje skierowan na podstawowe badania bo sie boi, w 9 miesiacu ciazy (lipiec)
        nie widzi przeciwskazan bym pracowala, a zwolnienie dala mi na zadanie, jak to
        sama okreslila. Tym przeciwskazaniem nie jest np moje zmeczenie po 8 miesiacach
        pracy w ciazy, upaly, moja zadyszka i problemy z poruszaniem sie - jak jej
        mowie ze cos mnie boli to to bagatelizuje i mowi ze na USG jest wszystko ok.
        Uwaga - nie naleze do tych co sie nad soba rozczulaja i sa hipohondryczkami -
        po prostu czuje sie przez nia ignorowana. Wiem ze ciaza to nie choroba ale w 9
        mies ciezko jest normalnie fonkcjonowac w pracy z malo wyrozumialym szefem
        • Gość: magdar Re: GINEKOLOG-Wrocław IP: *.pl / 80.51.194.* 26.07.05, 10:02
          odpowiedz wstawila sie nie w tym miejscu co trzeba - nie polecam mis michalek
    • glana Re: GINEKOLOG-Wrocław 11.11.04, 12:13
      Czy któras z Was była może u dr. Zbigniewa Małachowskiego z ul.Stobrawskiej?
    • Gość: Ka Re: GINEKOLOG-Wrocław-też SZUKAM IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.11.04, 13:27
      Drogie Kobitki!
      Ja też jestem w trakcie poszukiwań!
      Szukam gina spełniającego me warunki, a mianowicie:
      -kompetentny-co by jego radą najlepszą nie były żadne hormony-te odpadają
      absolutnie;
      -delikatny w badaniu;
      -posiadający umowę z NFZ lub przynajmniej względnie tani, i nie naciągający na
      jakieś drogie leki;
      Czy znacie kogoś takiego??? Płeć doktora obojętna smile.
      Poza tym co uważacie na temat doktorów: Korzeniowskiego i Papieża???
      Wielkie dzięki za wszelkie wypowiedzi!Pozdrawiam serdecznie smile!!
      • Gość: Molka Re: GINEKOLOG-Wrocław-też SZUKAM IP: 62.29.254.* 12.12.04, 16:01
        witam
        czy któraś z was słyszała o dr Janie Kasiaku.Pracuje w szpitalu na
        Chałubińskiego przyjmuje też na ul. Wysokiej.Sprawia wrażenie bardzo
        delikatnego, jednocześnie kompetentnego.
        • Gość: ... Re: GINEKOLOG-Wrocław-też SZUKAM IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 16.12.04, 00:05
          Moim zdaniem ten pan naciąga na leczenie rzeczy, z którymi nie masz problemów.
          Uważaj na to jak interpretuje wyiki hormonów.
          • molka10 Re: GINEKOLOG-Wrocław-też SZUKAM 16.12.04, 19:55
            No i tu jestem pod wrażeniem - druga wizyta i od razu dostałam skierowanie na
            badanie wszystkich podstawowych hormonów... Jeżeli masz jakieś informacje, które
            mogą okazać się przydatne - zapraszam na priv (molka10@gazeta.pl)
            • ines_35 do molki10 26.12.04, 13:30
              molka10 napisała:

> No i tu jestem pod wrażeniem - druga wizyta i od razu dostałam skierowanie na
              > badanie wszystkich podstawowych hormonów...

Dostałas te skierowania od Kasiaka w ramach ubezpieczenia??
              • Gość: molka10 Re: do ines_35 IP: 62.29.254.* 30.12.04, 11:34
                nie, chodzę do niego prywatnie, ale to i tak nie ma znaczenia bo za te badania i
                tak sie płaci.
                • Gość: KQka Re: do ines_35 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 00:18
                  A ile kosztuja takie bdania? I na jakie hormony sie standardowo wykonuje?
    • sarabi1 Re: GINEKOLOG-Wrocław 27.11.04, 11:55
      Dziewczyny,a dr Piechurowa z Vity na Olawskiej?Czy ktos moze do niej trafil?
      Podobno tez jest w szpitalu na Kamienskiego