Dodaj do ulubionych

Ciąża a chlamydia

10.03.05, 21:51
Wykryto u mnie chlamydię w układzie płciowo-rodnym. Wzięłam już pierwszą
dawkę antybiotyków. Nie to mnie jednak martwi. Za półtorej miesiąca rodzę i
martwię się o maluszka. Czy ktoś miał podobny problem?
Obserwuj wątek
    • Gość: kinga Re: Ciąża a chlamydia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 21:59
      A co na to ginekolog?
      • justynka38 Re: Ciąża a chlamydia 10.03.05, 22:17
        Ginekolog mnie uspokaja, że dzieci rzadko się zarażają. Jeśli już to mają
        zapalenie płuc albo zapalenie spojówek. Dziś jednak pedriatyczka, u której
        byłam z moim synkiem, ostrzegała mnie, że w szpitalach leczą
        dzieci "profilaktycznie", nawet jeśli nie ma objawów chorobowych. Matka z
        dzieckiem leży 3 tygodnie w szpitalu i oboje przeżywają traumę.
        • Gość: kinga Re: Ciąża a chlamydia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:23
          Nie wim czy wiesz ale na tym forum jest taki watek-ginekolog-poloznik.Napisz
          tam a dostaniesz fachowa porade od lekarza ginekologa.Pozdrawiam.
          • justynka38 Re: Ciąża a chlamydia 10.03.05, 22:30
            Dzięki. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka