justynka38 10.03.05, 21:51 Wykryto u mnie chlamydię w układzie płciowo-rodnym. Wzięłam już pierwszą dawkę antybiotyków. Nie to mnie jednak martwi. Za półtorej miesiąca rodzę i martwię się o maluszka. Czy ktoś miał podobny problem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kinga Re: Ciąża a chlamydia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 21:59 A co na to ginekolog? Odpowiedz Link Zgłoś
justynka38 Re: Ciąża a chlamydia 10.03.05, 22:17 Ginekolog mnie uspokaja, że dzieci rzadko się zarażają. Jeśli już to mają zapalenie płuc albo zapalenie spojówek. Dziś jednak pedriatyczka, u której byłam z moim synkiem, ostrzegała mnie, że w szpitalach leczą dzieci "profilaktycznie", nawet jeśli nie ma objawów chorobowych. Matka z dzieckiem leży 3 tygodnie w szpitalu i oboje przeżywają traumę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga Re: Ciąża a chlamydia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:23 Nie wim czy wiesz ale na tym forum jest taki watek-ginekolog-poloznik.Napisz tam a dostaniesz fachowa porade od lekarza ginekologa.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś