mam pytanie odnośnie rozpoczęcia brania tych tabletek. od którego dnia cyklu??
muszę czekać do pierwszego czy mogę zacząć brać od połowy cyklu?przejrzalam
wiele wątków na ten temat ale dalej nie bardzo wiem.w ulotce nic nie ma na
ten temat. a jeszcze jedno - rano tzn na czczo czy po śniadaniu?prosze o
odpowiedzi