13.09.06, 12:30
mam pytanie odnośnie rozpoczęcia brania tych tabletek. od którego dnia cyklu??
muszę czekać do pierwszego czy mogę zacząć brać od połowy cyklu?przejrzalam
wiele wątków na ten temat ale dalej nie bardzo wiem.w ulotce nic nie ma na
ten temat. a jeszcze jedno - rano tzn na czczo czy po śniadaniu?prosze o
odpowiedzi smile
Obserwuj wątek
    • blaszany_dzwoneczek Re: castagnus 13.09.06, 12:32
      Jeśli w ulotce nic nie ma na ten temat to znaczy, że wszystko jedno.
      • magdagg2 Re: castagnus 13.09.06, 12:37
        ale przeglądaja posty były na ten temat sprzeczne informacje. niektóre
        dziewczyny piszą że od pierwszego dnia, inne że obojętnie kiedy. ehh,trzeba
        było nie czytać tylko zacząć brać big_grinbig_grin
    • lilith76 Re: castagnus 13.09.06, 12:47
      Zaczynasz kiedy chcesz i efekty nie są od razu tylko po paru tygodniach.
      Choć jeśli chodzi o regulację cyklu, to biorąc Castagnus miałam od razu 28 dniowe "pod linijkę" równiutkie.
      • marghot Re: castagnus 13.09.06, 12:53
        zaczęłam brać pierwszego dć, bo tak jakoś wypalo wink
        wydaje mi się, że nie ma znaczenia dc.
        biorę 1 m-c, ostatnia miesciączka była nieco mniej bolesna, tkliwośc piersi
        nieznacznie mniejsza. Niestety wysypało mi twarz, cały cykl pojawiają się tu i
        ówdzie wypryski. Mam nadzieję, ze w końcu znikną.
        Nie wiem jak będzie z utrzymywaniem się efekty po zaprzestaniu terapii; po
        jakim czasie trzeba będzie wrócić do Castagnusa...
        • magdagg2 Re: castagnus 13.09.06, 13:16
          dziękuję za wszystkie odpowiedzi. wiec zacznę brać od jutra.mam nadzieję ze
          pomoże bo teraz moje cykle są baardzo nieregularne.ostatni 46 dni sad
          • Gość: Majka Re: castagnus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 15:41
            Czy castagnus zlikwiduje plamienia przedmiesiączkowe?? Ostatnio miałam 5 dni
            przed @. Ale faze lutealną mam w normie i nie mam żadnego PMSu więc nie wiem czy
            mam to brać akurat. Chyba że jest coś innego na plamienia?
            • marghot Re: castagnus 13.09.06, 15:43
              tak jak pisałam, biore C 1 m-c w bieżącym cyklu plamienia były sad
    • Gość: wilga Re: castagnus IP: 80.51.243.* 13.09.06, 17:48
      czesc ja boire w 7 dniwej przerwie po 2 tabletki w zwiazku z pmsem
      zapytaj lekarza najlepiej jak masz brac
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka