Dodaj do ulubionych

Microgynon a cera

27.07.03, 13:21
Czy Microgynon może wpłynąą na pogorszenie cery? Od 10 dni biorę ten
preparat, w ciagu tego czasu pojawiło sie kilka bolących wyprysków.
Zastanawiam się czy to z powodu pigułek sad
Obserwuj wątek
    • mewalo Re: Microgynon a cera 30.07.03, 12:14
      ja mam problemy z cera od zawsze pomogla mi w zaleczeniu Diana ale potem mialam
      przerwe i zaczęłam brac Microgynon i o zgrozo! ledwie wytrwalam pełny miesiąc z
      mikrogynon- cera tak mi sie pogorszyla jakbym na nowo dojrzewała(a mam 28 lat)
      wyprysk na wyprysku! teraz biore 3 cykl ponownie Dianie i nareszcie cos sie
      dzieje "na lepsze" cera robi sie powolutku ok ale TAK, Mikrogynon moze
      zaszkodzic na cere -nie dla wszystkich wszystko jest tak samo dobre Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka