ewa2
22.12.01, 08:02
Pani Doktor , mam problem.Niedawno rozpoczełam współżycie ze swoim
narzeczonym.Jest miło.Nasze spotkania prznoszą nam obojgu dużo
satysfakcji.Niestety po każdym zbliżeniu całe nasionko mojego mężczyzny się ze
mnie po prosu wylewa[nie wiem jak to ładniej ująć].Czy wszystko ze mną w
porządku,czy będę mogła zajść w ciążę? Jak to leczyć ,może operacyjnie?