Dodaj do ulubionych

Progesteron - pomocy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 10:23
Mam taki oto problem. Zapisano mi 6 miesięczną kuracje luteiną
dopochwową. Po 5 miesiącu brania tejże luteiny częły sie problemy z
cerą - bardzo piecze i pojawiaja sie wypryski . Mam wrażenie że to
może być efekt uboczny brania luteiny. 6 miesiąc juz nie wzięłam
luteiny. Na początku myslałam,że to moze jakieś uczulenie, ale po
odstawieniu kosmetyków, dalej piecze twarz, pękają naczynka. Mam
pytanie, czy po odstawieniu tej luteiny poziom progesteronu sie
obniży? czy odstawienie tej luteiny może byc szanasą na to że te
objawy ustąpią, czy tez możliwe jest to że biorąc ostatnią luteine
miesiąc temu, dopiero teraz wystapiły takie efekty uboczne?
Obserwuj wątek
    • tymonka30 Re: Progesteron - pomocy 08.05.08, 14:28
      Odstawienie luteiny = spadek prog. to prawda. Jeśli rzeczywiscie od
      tego masz uczulenie to można ją zastąpić duphastonem, z tym że jest
      droższy.
    • Gość: abc Re: Progesteron - pomocy IP: *.chello.pl 09.05.08, 10:16
      Przeszłam podobną kurację tym lekiem a skutek jest taki,że mam łojotokowe
      zapalenie skóry, włosy wypadają mi całymi pasmami, głowa swędzi, cera twarzy
      popsuta.
      Mimo wszystko inne dolegliwości tj narządu rodnego zahamowane.
      Zawsze występują jakieś skutki uboczne i mogą utrzymywać się przez szereg lat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka