Gość: Zosia
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
08.05.08, 10:23
Mam taki oto problem. Zapisano mi 6 miesięczną kuracje luteiną
dopochwową. Po 5 miesiącu brania tejże luteiny częły sie problemy z
cerą - bardzo piecze i pojawiaja sie wypryski . Mam wrażenie że to
może być efekt uboczny brania luteiny. 6 miesiąc juz nie wzięłam
luteiny. Na początku myslałam,że to moze jakieś uczulenie, ale po
odstawieniu kosmetyków, dalej piecze twarz, pękają naczynka. Mam
pytanie, czy po odstawieniu tej luteiny poziom progesteronu sie
obniży? czy odstawienie tej luteiny może byc szanasą na to że te
objawy ustąpią, czy tez możliwe jest to że biorąc ostatnią luteine
miesiąc temu, dopiero teraz wystapiły takie efekty uboczne?