Dodaj do ulubionych

prośba o radę

06.12.08, 18:37
Witam,proszę o radę,
w czwartek podczas współżycia poczułam ból i poleciało mi kilka kropel krwi.
Ponieważ to 26 dzień cyklu stwierdziliśmy że dostałam okres. Jednak to było
jedyne krwawienie, dzisiaj (sobota) a okresu nie ma ani trochę. Podejrzewam
więc nadżerkę albo coś innego (tydzień wcześniej też współżyłam i wszystko
było jak najbardziej okwink).Cytologię robiłam pół roku temu i miałam drugą
grupę. I teraz mam pytania, czy to krwawienie jest to sprawa wymagająca
natychmiastowej wizyty u lekarza? Pytam, gdyż jak wspomniałam ,lada dzień mam
dostać okres, więc nie wiem czy MUSZĘ iść do ginekologa jak najszybciej,zaraz
w poniedziałek czy mogę poczekać? A co jak się będzie opóźniał, też czekać?
Może panikuję ale się boję i nie wiem co robić.
Obserwuj wątek
    • kopciuszek2183 Re: prośba o radę 06.12.08, 21:20
      Ja myślę że nie jest to bardzo pilna sprawa.Być może bylo to spowodowane
      nadżerką.Po okresie idz do gina i się po prostu przebadaj.Powiedz mu o
      zaistniałej sytuacji.Napewno Ci powie czym było to spowodowane.
    • anianieania1 może zapytam inaczej: 06.12.08, 23:53
      czy jest sens iść do ginekologa tuż tuż przed okresem? Czy badania nie będą
      wtedy zafałszowane? Czego jeszcze objawem mogło być to krwawienie? Jeśli będę
      musiała czekać jeszcze tydzień to osiwieję, bo już się naczytałamwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka