pakena
10.09.09, 16:04
Hej mam problem od ok 6,7 lat mam wykrytą astmę ,od jakiś 4 lat nie biorę leków bo było wszystko dobrze .
Jestem osobą sprawną fizycznie uwielbiam grać w różnego rodzaju gry zespołowe ale ostatnio strasznie szybko się mecze i bardzo jest to dla mnie uciążliwe .
Dziś na wf chwilę pobiegałam i już nie mogłam oddychać.
Myślę nad zwolnieniem z biegów długodystansowych <bo na krótkie dystanse biegam bardzo dobrze>
Pytanie brzmi ,czy jest to wskazane żebym zrezygnowała z biegania na długie dystanse czy lepiej żebym wzięła się za siebie i zaczęła walczyć z płucami ?
z góry dzięki za odpowiedzi ;]
Pozdrawiam