IP: *.dip.t-dialin.net 19.02.04, 18:11
Prosze o pomoc.Bylam zmuszona brac kortyzon(alergia)i teraz sie okazalo ze
jestem w ciazy .Czy ktos wie jaki ma to wplyw na dziecko.
Obserwuj wątek
    • Gość: Artur Re: kortison IP: *.sdh.sk.ca 19.02.04, 19:19
      Kortyzon jako lek prawdopodobnie nie powoduje wad wrodzonych.
    • beba2 Re: kortison 19.02.04, 19:41
      Lepiej powiedz o tym lekarzowi.Kortyzon to steroidowy hormon,a jak każdy steryd
      ma działania uboczne.Niestety - na pewno nie wolno go stosować w ciąży.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka