Gość: moli IP: *.dip.t-dialin.net 19.02.04, 18:11 Prosze o pomoc.Bylam zmuszona brac kortyzon(alergia)i teraz sie okazalo ze jestem w ciazy .Czy ktos wie jaki ma to wplyw na dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Artur Re: kortison IP: *.sdh.sk.ca 19.02.04, 19:19 Kortyzon jako lek prawdopodobnie nie powoduje wad wrodzonych. Odpowiedz Link Zgłoś
beba2 Re: kortison 19.02.04, 19:41 Lepiej powiedz o tym lekarzowi.Kortyzon to steroidowy hormon,a jak każdy steryd ma działania uboczne.Niestety - na pewno nie wolno go stosować w ciąży. Odpowiedz Link Zgłoś