IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.02.04, 12:44
Czy to prawda że kolczyk w brwii może mieć konsekwencje rakotwórcze,
spowodowane tym ,iż jest to bardzo unerwione miejsce?
Obserwuj wątek
    • Gość: Artur Re: kolczyk IP: *.sasknet.sk.ca 01.03.04, 17:35
      Watpie, ze to zwiekszy ryzyko raka. Natomiast istnieje niebotycznie wieksza
      szansa na to, ze ewentualna infekcja przy zakladaniu kolczyka bedzie miala
      powazne konsekwencje. A to z powodu ukladu limfatycznego, ktory w okolicach
      brwi jest blisko powiazany z ukladem limfatycznym mozgu. Jezeli zdecydujesz sie
      robic ten kolczyk pomimo to, to przy najmniejszych objawach lokalnej infekcji
      nalezy szybko wdrozyc antybiotyk nie czekajac az samo przejdzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka