Gość: XXXXX IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.02.04, 12:44 Czy to prawda że kolczyk w brwii może mieć konsekwencje rakotwórcze, spowodowane tym ,iż jest to bardzo unerwione miejsce? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Artur Re: kolczyk IP: *.sasknet.sk.ca 01.03.04, 17:35 Watpie, ze to zwiekszy ryzyko raka. Natomiast istnieje niebotycznie wieksza szansa na to, ze ewentualna infekcja przy zakladaniu kolczyka bedzie miala powazne konsekwencje. A to z powodu ukladu limfatycznego, ktory w okolicach brwi jest blisko powiazany z ukladem limfatycznym mozgu. Jezeli zdecydujesz sie robic ten kolczyk pomimo to, to przy najmniejszych objawach lokalnej infekcji nalezy szybko wdrozyc antybiotyk nie czekajac az samo przejdzie. Odpowiedz Link Zgłoś