Dodaj do ulubionych

od czego te mdłości

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.04, 22:17
od wczoraj jest mi nie dobrze, nie wiem od czego, ostatnio chorowalam przez
ostatni tydzien przyjmowalam antybiotyki, moze to od tego? jesli chodzi o
ciąże to raczej to wykluczone poniewaz sie zabezpieczamy wraz z partnerem,
wspolzylismy wczoraj, i sie zabezpieczalismy, chyba po jednym dniu nie ma
objawow ciazy? a skoro sie zabezpieczalismy (prezerwatywa) no to powinno byc
wszytsko ok. Wiec co to moze byc? moze to od choroby i przyjmowania lekow, no
ale leki przyjmuje od tygodnia i nie bylo wczesniej takich objawow, prosze o
pomoc, z gory dziekuje
Obserwuj wątek
    • martini_very_bianco Re: od czego te mdłości 28.03.04, 22:30
      Skutki uboczne antybiotyku nie muszą się koniecznie objawiać w pierwszych
      dniach kuracji. Może przeczytaj ulotkę od tego leku, muszą tam być podane
      objawy uboczne, to chyba najlepszy i najprostszy sposób na razie, a jak tam nie
      będzie mdłości, wtedy można szukać dalej
      • Gość: dameczka Re: od czego te mdłości IP: 62.233.185.* 30.03.04, 01:24
        ja mam mdłości juz nawet w trakcie zażywania Gripexu i zaraz po kuracji, a
        dodam że kuracja to tak 1-3 dni max.
        A cóż dopiero by mi się działo po antybiotykach, brrrr

        po prostu te leki prawodopodobnie obciążają zołądek
        pamietam tez ze jak mnieżab kiedys bolał tak ciągiem 4-5 dni i brałam co 3 h
        ibuprofen to tez mi żołądek wysiadał

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka