Gość: beti
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.03.04, 22:17
od wczoraj jest mi nie dobrze, nie wiem od czego, ostatnio chorowalam przez
ostatni tydzien przyjmowalam antybiotyki, moze to od tego? jesli chodzi o
ciąże to raczej to wykluczone poniewaz sie zabezpieczamy wraz z partnerem,
wspolzylismy wczoraj, i sie zabezpieczalismy, chyba po jednym dniu nie ma
objawow ciazy? a skoro sie zabezpieczalismy (prezerwatywa) no to powinno byc
wszytsko ok. Wiec co to moze byc? moze to od choroby i przyjmowania lekow, no
ale leki przyjmuje od tygodnia i nie bylo wczesniej takich objawow, prosze o
pomoc, z gory dziekuje