Gość: pytająca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 20:28 Chciałabym się dowiedzieć, kto miał doświadczenia z Vilcacorą. I jakie. Chciałabym wziąć kurację oczyszczającą. dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jaga Re: VILCACORA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 05:03 Bardzo sobie chwale. Jakies trzy lata temu wyleczylam Vilcacora tradzik rozowaty. Przed wlasciwa kuracja robilam kuracje oczyszczajaca. Przez kilka pierwszych dni moze powodowac lekka biegunke.Zadnych innych skutkow ubocznych nie zauwazylam.Przyjemnego oczyszczania zycze! Odpowiedz Link Zgłoś
poziomka8 Re: VILCACORA 05.01.05, 06:40 póki co-pozytywne bliska mi osoba leczona była Vilcacorą z dobrym skutkiem; myślę,że jeśli chodzi tylko o kurację oczyszczającą śmiało możesz spróbować ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vilcacora Re: VILCACORA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.05, 07:47 Vilcacora to takie panaceum na wszystko!"Zbierze,wymłóci i chłopa przewróci<Vistula>.A napewno oczyści ci dokładnie kieszeń!Lek. Odpowiedz Link Zgłoś
jacek1956 [...] 05.01.05, 12:13 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyt. Re: VILCACORA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 21:48 wyciągam wątek:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś