Dodaj do ulubionych

Duzy problem z PALCEM - wazne

01.02.05, 20:18
Moja Mama jakies pare m-c temu zaciela się nozem w palec. Zwykle cięcie ;-)
I po paru m-c ten palec zaczal ja strasznie bolec, kluc , strzykac itd.
Myslelismy, ze to zapalenie czy cos w tym stylu. Byla u dermatologa, kilka
razy u chirurgow na czyszczeniu, zrywali jej kawalek paznokcia, dostawala
mascie, robila kompresy, byla nawet u neurologa, ktory wykluczyl zchorzenie
ze swojej dziedziny.
palec boli, kluje, jest zaczerwieniony, w miejscu zaciecia jest takie jakby
zgrubienie, a gdy sie go dotknie Mama automatycznie podskakuje z bolu :-(

Niby to glupi palec, ale nie moge juz patrzec jak Ona sie ciagle meczy i nikt
nie potrafi jej pomoc ! Moze ktos z Was ma jakakolwiek propozycje

Dopiero 3 marca jest zapisana do chirurga naczyniowego, ktory byc moze tez
niczego do sprawy nie wniesie.

Dodam, ze jedyną propozycją lekarzy bylo to, ze jak dostanie goraczki, to ma
jechac na ostry dyzur :|

Z gory dzięki i pozdrawiam :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: aa up, bo wazne :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 11:17
    • nnike Re: Duzy problem z PALCEM - wazne 02.02.05, 11:34
      Zwykle rany nie chcą się goić, gdy dojdzie do zakażenia lub gdy jest
      podwyższony poziom cukru we krwi. Czy mama robiła jakieś badania? Poza
      wszystkim, należy robić okłady z maści ICHTIOLOWEJ, która wyciąga na wierzch
      całą ropę, która gromadzi się w głębi. I przemywać AMOLLEM. Na pewno nie
      zaszkodzi, a pomóc może. I to szybko!
      • zyrafa46 Re: Duzy problem z PALCEM - wazne 08.02.05, 21:05
        Jak tam palec Mamy? Sylwio, napisałam do Ciebie e-maila. Ciekawe czy doszedł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka