Gość: cron Re: czerwone pieprzyki.. IP: 81.144.240.* 02.02.05, 16:35 Ostatnio pojawily mi sie na klatce piersiowej jakies dziwne czerwone pieprzyki.. Wie ktos moze co to za cholera? Wygladaja oblesnie i mam ich jak narazie 3 Odpowiedz Link Zgłoś
roseanne Re: czerwone pieprzyki.. 02.02.05, 16:40 najczesciej znikaja... poobserwowac inne pieprzyki na konto zmian koloru, wypuklosci, wielkosci jak wszystko ok to sie nie martwic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cron Re: czerwone pieprzyki.. IP: 81.144.240.* 02.02.05, 16:35 Ostatnio pojawily mi sie na klatce piersiowej jakies dziwne czerwone pieprzyki.. Wie ktos moze co to za cholera? Wygladaja oblesnie i mam ich jak narazie 3 Odpowiedz Link Zgłoś