IP: *.chello.pl 06.03.05, 11:56
po dosc dlugim czasie bezskutecznej kuracji na zap. pochwy/kilku latach/
zdiagnozowano u mnie klykciny. czy ktoras z was juz to miala? jak to leczyc?
boje sie, ze nie bedzie u mnie zadnej poprawy, ze sie nie wylecze wogole.
jestem zalamana. co robic? najgorsze jest to ze nie wiem gdzie to swinstwo
zlapalam- dbam o higiene, nie mialam stos. seksualnych. koszmar
Obserwuj wątek
    • Gość: DOROTA Re: kłykciny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 12:13
      poszukaj na forum zdrowie kobiety

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka