Dodaj do ulubionych

NISKIE KŁYTKI KRWI

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.05, 11:07
jestem zaniepokojona, gdyż odebrałam wyniki krwi i okazuje się, że wszytkie
są ok, ale płyki krwi przy normie 150-350 G/l mam 145, lekarz mówi ,że nie ma
powodu do niekopoju, ale ja się martwię bo od jakiegoś czasu zauważam, że
czasem krew mi z nosa leci, co wg mnie jest właśnie z tym zwuiązane; może
ktoś coś na ten temat wie, a może ktoś wie jak doporowadzić do wzrostu liczby
płytek, będę wdzięczna, dzięki za odpowiedź
Obserwuj wątek
    • Gość: Rada Re: NISKIE KŁYTKI KRWI IP: *.aster.pl 18.04.05, 13:15
      Codziennie pęczek natki.
      Poczytaj. co jeszcze zawiera kwas foliowy poza natką, szczypiorkiem, szpinakiem.
      Smacznego, u mnie działa na 100%
      Zdrówka
      • Gość: ewa Re: NISKIE KŁYTKI KRWI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.05, 13:20
        dzięki wielkie za odpowiedź, kupię pietruszkę, szczypiorek i kwas foliowy,
        tylko nczy to jeść tak sobie normalnie, bez przyrządzania? tzn. na surowo
        • nchyb Re: NISKIE KŁYTKI KRWI 18.04.05, 13:42
          Zieleninę najlepiej na surowo, by jak najmniej zdrowotnych wartości traciła.
          Dosypuj do surówek, serków, na kanapki i tyle. A kwas foliowy - np. Folik - 0,4.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka