Gość: EWA
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
18.04.05, 11:07
jestem zaniepokojona, gdyż odebrałam wyniki krwi i okazuje się, że wszytkie
są ok, ale płyki krwi przy normie 150-350 G/l mam 145, lekarz mówi ,że nie ma
powodu do niekopoju, ale ja się martwię bo od jakiegoś czasu zauważam, że
czasem krew mi z nosa leci, co wg mnie jest właśnie z tym zwuiązane; może
ktoś coś na ten temat wie, a może ktoś wie jak doporowadzić do wzrostu liczby
płytek, będę wdzięczna, dzięki za odpowiedź