Dodaj do ulubionych

Szmal i dentysta

07.06.05, 23:46
Pracodawca płaci za mnie składkę do zusu, czy tam kasy chorych. Chcę się
wybrać do prywatnego dentysty, ale to kupa szmalu. Czy przysługuje mi jakiś
zwrot od zusu? I jak się to załatwia?
Obserwuj wątek
    • keitel1 Re: Szmal i dentysta 09.06.05, 23:58
      ?
      • hanas Re: Szmal i dentysta 10.06.05, 11:37
        www.forum.dentonet.pl/?s=152;sS=751;sID=236
    • jagoda85 Re: Szmal i dentysta 10.06.05, 14:28
      Niestety nie dostaniesz zwrotu. Możesz leczyć na Fundusz tylko zęby od 1 do 3,
      w dolnej i górnej szczęce, ale dostaniesz plomby chemiczne, żadne
      światłoutwardzalne, do reszty zębów dostaniesz plomby amalgatowe, czyli
      ciemnie, jak chcesz lepsze to musisz za nie zapłacić, bez możliwości zwrotu.
      Acha za leczenie kanałowe, niezależnie od tego który to ząb płacisz 100%,
      niestety. Zam ten ból, bo jestem świeżo po "remoncie" zębów i lepiej nie pytać
      ile to kosztuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka