keitel1 07.06.05, 23:46 Pracodawca płaci za mnie składkę do zusu, czy tam kasy chorych. Chcę się wybrać do prywatnego dentysty, ale to kupa szmalu. Czy przysługuje mi jakiś zwrot od zusu? I jak się to załatwia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hanas Re: Szmal i dentysta 10.06.05, 11:37 www.forum.dentonet.pl/?s=152;sS=751;sID=236 Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda85 Re: Szmal i dentysta 10.06.05, 14:28 Niestety nie dostaniesz zwrotu. Możesz leczyć na Fundusz tylko zęby od 1 do 3, w dolnej i górnej szczęce, ale dostaniesz plomby chemiczne, żadne światłoutwardzalne, do reszty zębów dostaniesz plomby amalgatowe, czyli ciemnie, jak chcesz lepsze to musisz za nie zapłacić, bez możliwości zwrotu. Acha za leczenie kanałowe, niezależnie od tego który to ząb płacisz 100%, niestety. Zam ten ból, bo jestem świeżo po "remoncie" zębów i lepiej nie pytać ile to kosztuje. Odpowiedz Link Zgłoś