bozka35
10.05.06, 15:01
kilka dni temu dostałam uporczywego swędzenia /pod pachami,pod kolanami,na
dekolcie,w miejscach intymnych i w ogóle wszędzie, gdzie sie nie podrapię tam
mnie strrasznie swędzi i piecze/. Najprawdopodobniej to jakieś uczulenie,
zresztą nie pierwsze w życiu. Biorę Zyrtec ale niespecjalnie mi pomaga. Może
macie jakieś sprawdzone maści do smarowania.