Dodaj do ulubionych

pomocy....

10.05.06, 15:01
kilka dni temu dostałam uporczywego swędzenia /pod pachami,pod kolanami,na
dekolcie,w miejscach intymnych i w ogóle wszędzie, gdzie sie nie podrapię tam
mnie strrasznie swędzi i piecze/. Najprawdopodobniej to jakieś uczulenie,
zresztą nie pierwsze w życiu. Biorę Zyrtec ale niespecjalnie mi pomaga. Może
macie jakieś sprawdzone maści do smarowania.
Obserwuj wątek
    • j2334 Re: pomocy.... 10.05.06, 19:42
      przede wszystkim musisz wyeliminowac to cos co ewentualnie cie uczulilo.Moze
      uzylas jakis nowy kosmetyk,albo proszek do prania?Jak piszesz to nie jest
      pierwszy raz ,a ten Zyrtec sama sobie zlecilas?.Jesli dosc czesto sie uczulasz
      to moze by tak pomyslec o zrobieniu testow?
      Ja uczulenie na wiele czynnikow .na skore pomaga 2 razy dziennie smarowanie
      kremem hydrocortisonowym 0,5% dostepny w aptece bez recepty.no i do tego wapno
      musujace.znam ten bol....powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka