neuropatia 04.04.07, 23:51 Chyba cos takiego zalapalem. Moge qpic sobie w aptece sam np Posterisan i probowac sam to zniszczyc czy musze leciec do prokto? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anula36 Re: Hemoroidy? -1 raz 05.04.07, 00:02 tego sie nie zalapuje tylko choduje. Zacznij od posterisanu, a do lekarza i tak mozesz sie wybrac. Odpowiedz Link Zgłoś
neuropatia Re: Hemoroidy? -1 raz 05.04.07, 01:26 Ok. jeszcze jedno.Do prokto potrzebuje skierowanie czy sie obejdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
anula36 Re: Hemoroidy? -1 raz 05.04.07, 01:35 na nfz potrzebujesz, prywatnie sie obejdzie, ale dostaniesz fakturke;) Odpowiedz Link Zgłoś