Dodaj do ulubionych

Hemoroidy? -1 raz

04.04.07, 23:51
Chyba cos takiego zalapalem. Moge qpic sobie w aptece sam np Posterisan i
probowac sam to zniszczyc czy musze leciec do prokto?
Obserwuj wątek
    • anula36 Re: Hemoroidy? -1 raz 05.04.07, 00:02
      tego sie nie zalapuje tylko choduje.
      Zacznij od posterisanu, a do lekarza i tak mozesz sie wybrac.
      • neuropatia Re: Hemoroidy? -1 raz 05.04.07, 01:26
        Ok. jeszcze jedno.Do prokto potrzebuje skierowanie czy sie obejdzie?
        • anula36 Re: Hemoroidy? -1 raz 05.04.07, 01:35
          na nfz potrzebujesz, prywatnie sie obejdzie, ale dostaniesz fakturke;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka