05.03.08, 16:04
ten wskaźnik u mnie wynosi 180 przy normie do 140, ck w normie ekg spoczynkowe
również, czy jest to istotne diagnostycznie , do wyjaśniania czy do
olania?może ktos wie coś na ten temat mam 23 i nie odczuwam olegliwości
związanych z sercem
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka