kamyl93
10.12.08, 22:13
Witam, mam 15 lat.
Gdy próbuję stanąć na głowię lub poprostu daję głowę w doł na łózku tak aby była calkowicie do góry-nogami po 5-10 sec czuję jakby krew nie dopływała bądz dopływało jej za dużo do głowy. Czuje taką bombe w głowie jakby miało mi coś zaraz wybuchnąć.
Prosze o jakieś porady,
Pozdrawiam,
Kamil.