Dodaj do ulubionych

Patrz Madau

03.06.15, 05:45
wiadomosci.onet.pl/kraj/zatrzymano-podejrzanego-o-zabojstwo-dwojki-polakow-we-francji/6pj64x
Możliwe że miałaś więcej szczęścia niż rozumu.
Obserwuj wątek
    • ditta12 Re: Patrz Madau 03.06.15, 05:49
      Weszłaś do klatki z tygrysami.
      • ditta12 Re: Patrz Madau 03.06.15, 05:50
        A nie,to był nosorożec i tiger.
        • ditta12 Re: Patrz Madau 03.06.15, 05:58
          To dla Ciebie robota
          www.profesor.pl/publikacja,15499,Konkursy,Sprawdz-czy-wiesz-konkurs-biblioteczny-dla-uczniow-klas-IV-VI
          • ditta12 Re: Patrz Madau 03.06.15, 06:06
            A mój jeden Murzyn ma jaguary smile
            • ditta12 Re: Patrz Madau 03.06.15, 06:07
              Możesz go zobaczyć Madau.
              • ditta12 Re: Patrz Madau 03.06.15, 06:13
                A Abudabuś miał kserokopiarkę i by Ci skserował Dziurę w bucie big_grin
                • ditta12 Re: Patrz Madau 05.06.15, 07:59
                  Piję kawę w czarnej filiżance Madau a Ty pewnie w białej wink
                  • madau Re: Patrz Madau 05.06.15, 08:06
                    a nie, ja w czarnej z napisem risteretto z kompletu ktory podarowalam rodzicom na swieta wink
                    • ditta12 Re: Patrz Madau 05.06.15, 08:14
                      No to pięknie.Ja pijam przeważnie z kubasów ale chciałam dziś elegancko z Tobą się napić big_grin
                      • ditta12 Re: Patrz Madau 05.06.15, 08:32
                        Ty też mnie nie lubisz Madau?Bo nic a nic nie chcesz ze mną pisać sad
                        • ditta12 Re: Patrz Madau 05.06.15, 08:33
                          Nikt mnie nie kocha
                          Nikt mnie nie lubi
                          Moi rodzice
                          Chudzi i grubi
                          • ditta12 Re: Patrz Madau 05.06.15, 08:33
                            I'm stiupid?
                            • madau Re: Patrz Madau 05.06.15, 20:39
                              nie Dittus, swieta swietem poganiaja wiec nie martw sie o swoj wizerunek, ja od zawsze Cie lubie i, mimo wpisow z doskoku ( gdyz prace trudna cz ciekawa mam), czuje ze jestes serduchem tego forum, z reku na drugim serduchu
                              • ditta12 Re: Patrz Madau 06.06.15, 06:02
                                Kawa dla Ciebie z pianką kiss
                                • ditta12 Re: Patrz Madau 06.06.15, 09:21
                                  > czuje ze jestes serduchem tego forum, z reku na drugim serduchu>

Bo teraz serca mam dwa,smutki dwa.
                                  Kozidrak.
                                  • ditta12 Słuchaj Madau 06.06.15, 10:30
                                    www.youtube.com/watch?v=ipLdkLUZiwU
                                    • ditta12 Re: Słuchaj Madau 06.06.15, 16:13
                                      Ty to Madau jesteś robotnik że nie masz czasu się podrapać po tyłku? big_grin
                                      • ditta12 Re: Słuchaj Madau 06.06.15, 16:18
                                        Może zrób jakiś strajk protestacyjny?Wywieź flagę i odpocznij dziewczyno bo Cię zaje.....ą na śmierć.Wypalisz się zawodowo i kto napisze kolejne części Czaszki Zeusa?Może Uwierz albo ja?
                                        Mask nie napisze bo on w psychuszce tylko na gościnnych występach bywawszy.Jako Terminator.
                                        • ditta12 Re: Słuchaj Madau 06.06.15, 16:27
                                          Ładnego chłopaka do Ciebie wysyłam,może pośpiewasz z nim w duecie bo Ty masz piękny dziecięcy głosiksmile
                                          www.youtube.com/watch?v=9BMwcO6_hyA
                                          On takiego szuka.
                                          Tak napisali w internecie.
                                          • ditta12 Re: Słuchaj Madau 08.06.15, 08:01
                                            www.youtube.com/watch?v=oheqDHwoYiU
                                            • madau Re: Słuchaj Madau 08.06.15, 08:21
                                              Ditto, ja spiewam jak zardzewialy czajnik wink Serio, chyba gorszego glosu miec nie mozna. Nieczesto teraz zagladam na forum bo sama wiesz: rodzina: ciotki, kuzynki, bracia... nie mam w ogole czasu... ale nadrobie jak bede juz we Francji smile
                                              • ditta12 Re: Słuchaj Madau 08.06.15, 08:59
                                                To może Madau z nim pośpiewaj,też ma głos jak zardzewiały czajnik big_grin
                                                www.youtube.com/watch?v=ZqDGYZ5M5WE
                                                • ditta12 Re: Słuchaj Madau 08.06.15, 09:12
                                                  A poza tym należy Ci się poplotkować troszkę ze mną na Uwierza,tu na forum i na Maska i na Eszmeraldę i Rangara co hoduje żaby w misce,chyba już sobie poszły,jak myślisz?W końcu mieszkasz w krainie Żabojadów.
                                                  Podaj mu jakiś nowatorski przepis na żabią zupę bo chłopak już nie wie co ma gotować swojemu synkowi niejadkowi.Wcale nie umie gotować,pies by nie zjadł a co dopiero dziecko wink
                                                  • ditta12 Re: Słuchaj Madau 08.06.15, 09:15
                                                    www.krebsmethod.com/?utm_source=mainboard_gazeta_08.06&utm_medium=kreacja3&utm_campaign=Gazeta&ref=Gazeta_mainboard_kreacja3
                                                    Masz tu Madau metodę na Du You Speakowanie.Ale komu by się chciało.Niech się uczą polskiego lepiej.
                                                  • ditta12 Re: Słuchaj Madau 08.06.15, 09:29
                                                    I......podziel się tym serem wreszcie.
                                                  • ditta12 Re: Słuchaj Madau 08.06.15, 10:17
                                                    Madau,a ta książka Grahana Greena to jest o Viscontim ale nie wiem czy Luigim,w każdym bądź razie Portret rodzinny we wnętrzu,jak żywy.
                                                  • ditta12 Re: Słuchaj Madau 08.06.15, 10:18
                                                    A ta ciotka to uprawiałą sex z Murzynem chyba ale dokładnie to nie wiem.
                                                  • ditta12 Re: Słuchaj Madau 08.06.15, 19:12
                                                    Poczytam Madau o bardzo wysokich energiach to Ci opowiem.
                                                  • ditta12 Re: Słuchaj Madau 09.06.15, 09:07
                                                    Madau.Ile masz wąsów Bo jeden facet mówił że dama musi mieć 12.To wtedy jest niefalsyfikat.
                                                    Ten kotek znaczy co go trzyma.Masz wąsy od Zosi?Bo nie wiem czy mi starczy tych od Czyczyni.A paznokcie masz?Nazbieraj i pomaluj na niebiesko albo szaro wink
                                                  • ditta12 Re: Słuchaj Madau 09.06.15, 09:09
                                                    No może być na czerwono albo ostatecznie bezbarwnym lakierem,A Czyczynia liże łapy gdy przejdzie po moim obrazku a potem po podłodze by być musiał zrobiony kosztowny remont jak napisane jest we wniosku do Sądu na mnie.
                                                  • ditta12 Re: Słuchaj Madau 09.06.15, 09:26
                                                    Ja robię kosztowne remonty?A gdzieżby tam Raz chciałam zeszlifować podłogę papierem ściernym to mój brat wezwał pogotowie i powiedział że jestem czubek,chyba tak powiedział a raczej że jestem chora że tak robię bo nie wolno chyba.A co ja miałam robić w wolnym czasie po pracy?
                                                    Praca za biurkiem to musiałam drwa rąbać by browca nie pić na sen.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka