poisoni
22.03.09, 05:08
Po leczeniu kanałowym moje zęby nie są już takie same. Górne zęby są bardzo
zbite, nie ma przerwy natomiast dolne mimo że nie widać przerwy przeszkadzają
w wyraźnym mówieniu. Zastanawiam się czy można coś na nie np. założyć. Chodzi
mi o jedynki dolne coś w rodzaju przezroczystego aparatu. Nie chcę już ich
"rozwiercać".