Dodaj do ulubionych

corynebacteria w moczu

09.05.07, 07:30
witajjcie czy ktos złyszał o corynobacteriach corka nigdy ich nie miala
wczesniej a teraz 10 do3 czy to niebezpieczne?
Obserwuj wątek
    • alergenzb Re: corynebacteria w moczu 10.05.07, 22:11
      Moja corka miala w nosie-badanie bylo robione w firmie Diagnostik.
      Natomiast w innym laboratorium wyszlo calkiem co inne.
      Corynebacterium to bakteria wywolujaca blonnice. Jeżeli dziecko jest szczepione
      na blonnicę to co robi ta bakteria.
      Powtórz badanie w innym laboratorium.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka