Dodaj do ulubionych

Ja tu sie panoszę

01.06.12, 19:44
sama,a bo co ?
Dobrze mi, tak pusto---czasami ktoś nieopacznie otworzy te drzwi.:)))))
Obserwuj wątek
  • sly38 Re: Ja tu sie panoszę 01.06.12, 20:09
   ktoś nieopacznie otworzy drzwi a tam ty fajnie , że jako jedyna jeszcze szukasz tematów bo tak na prawdę te forum to umarło i nic się nie dzieje a mnie nie wypada dawać na forum ddz tematy z oslo
  • b.bujak Re: Ja tu sie panoszę 11.06.12, 16:28
   ja bywam tu czasem...
   po pierwsze jako była dzierżoniowianka;
   a po drugie, jako moderatorska miotła ;)

   widzę ogólną niechęć ludzi do forów lokalnych.... chyba ludzie wolą mieć większe poczucie anonimowości - a to w lokalnej, niewielkiej społeczności może być zagrożone :)
   jak przyjdzie co do czego to się okazuje, ze całkiem pokaźna grupka tubylców znajduje się na forach ogólnopolskich (ogólnoświatowych)
   • mater.matua Re: Ja tu sie panoszę 11.06.12, 21:11
    Cześć b.bujak:)
    Tak sobie myślę, że człek nie dbałby o tę anonimowość w sieci, gdyby nie to, iż zawsze może się znaleźć ktoś, kto bez najmniejszych skrupułów będzie próbował innym zaszkodzić w pracy, czy też w życiu rodzinnym. Takich popaprańców w necie jest wyjątkowo wielu. Stąd konieczność zakładania masek nawet w zwyczajnych rozmowach forumowych.
    Fora regionalne naprawdę świecą pustkami, a szkoda, bo to świetne miejsce do rozmów o tym, co dotyczy wspólnego miejsca na ziemi.
    Bywaj tu częściej. Z miotłą lub bez;) Miło będzie pogadać i powspominać:)
    • b.bujak Re: Ja tu sie panoszę 16.06.12, 16:57
     ja chyba jakaś naiwna jestem ;)
     nie widzę w mojej aktywności internetowej punktu zahaczenia w celu zaszkodzenia mi w "prawdziwym" życiu... mam świadomość tego, że sieć jest specyficznym medium i, myślę, odpowiednio się nim posługuję;
     • mater.matua Re: Ja tu sie panoszę 17.06.12, 10:12
      To nie naiwność, to ostrożność w odkrywaniu swojej prywatności i umiejętność dobierania rozmówców:)
      Dużo lat trwało zanim dotarło do mnie, że tutaj nikogo nie wolno sądzić według siebie. Zasada ograniczonego zaufania przede wszystkim. No i trzeba zdecydować po co się tu wchodzi:)
    • mater.matua Re: Ja tu sie panoszę 12.06.12, 07:47
     Voxave, zlituj się Kobieto - 4 35 ?! To najlepsze godziny na sen, nocny Marku;)
     Spotkania w realu nie są niebezpieczne. Przynajmniej dla mnie nie były, a odbyłam ich sporo na początku mojej przygody z internetem. Dużo bardziej obawiam się tych, którzy przenoszą tutaj swoje życie i stają się tylko nickami pewnymi bezkarności, zakamuflowanych frustratów z opanowanymi do geniuszu technikami socjopatycznymi, zdolnymi zmanipulować nawet silne emocjonalnie jednostki. Takich ludzi należy się obawiać, bo są zdolni do wszystkiego, a jedyne co ich przeraża, to właśnie realna weryfikacja.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka