mcphisto 25.06.07, 22:43 dzisiaj w TV SM usłyszałem o planach zabudowy parceli przy ul. Rybackiej (teren, na którym było HV). jakiś inwestor zamierza tam wybudować 30 - piętrowy wieżowiec. czy ktoś wie coś na ten temat? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
misshka Re: ? 28.06.07, 17:57 Uważam, że 30 pięter to zbyt mało jak na potrzeby, możliwości i ambicje naszego miasta. Zdecydowanie powinien być wyższy nie tylko od wieżowca w Kuala Lumpur, ale także tego w Taipei. Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: ? 03.07.07, 13:47 Wiezowiec wiezowcem,ale jakies centrum kultury i rozrywki by sie przydalo. Moze dzieci srodmiescia znalazlyby swoje miejsce i nie urzedowaly na ulicach. Oj marzy mi sie:-) moze i plac zabaw porzadny. Ale prywatny inwestor zainwestuje tylko w cos, co przyniesie mu zysk i kolo sie zamyka. Odpowiedz Link Zgłoś
misshka Re: ? 03.07.07, 18:14 Niedawno w specjalnym wątku były jakieś propozycje w sprawie placu zabaw. Odpowiedz Link Zgłoś
misshka Re: ? 05.07.07, 17:38 Nigdy w życiu to Kasia Grochola. Polecam wątek atrakcje dla dzieci. Joanna podpisze deklarację. Odpowiedz Link Zgłoś