25.06.07, 22:43
dzisiaj w TV SM usłyszałem o planach zabudowy parceli przy ul. Rybackiej
(teren, na którym było HV). jakiś inwestor zamierza tam wybudować 30 -
piętrowy wieżowiec. czy ktoś wie coś na ten temat?
Obserwuj wątek
    • misshka Re: ? 28.06.07, 17:57
      Uważam, że 30 pięter to zbyt mało jak na potrzeby, możliwości i ambicje naszego
      miasta. Zdecydowanie powinien być wyższy nie tylko od wieżowca w Kuala Lumpur,
      ale także tego w Taipei.
      • toja50 Re: ? 03.07.07, 13:47
        Wiezowiec wiezowcem,ale jakies centrum kultury i rozrywki by sie przydalo. Moze
        dzieci srodmiescia znalazlyby swoje miejsce i nie urzedowaly na ulicach. Oj
        marzy mi sie:-) moze i plac zabaw porzadny. Ale prywatny inwestor zainwestuje
        tylko w cos, co przyniesie mu zysk i kolo sie zamyka.
        • misshka Re: ? 03.07.07, 18:14
          Niedawno w specjalnym wątku były jakieś propozycje w sprawie placu zabaw.
          • toja50 Re: ? 05.07.07, 17:14
            Byly? nie zauwazylam:-)
            • misshka Re: ? 05.07.07, 17:19
              Uderz w stół, a nożyce...
              • toja50 Re: ? 05.07.07, 17:21
                Niby ja nozyce? nigdy w zyciu :-)
                • misshka Re: ? 05.07.07, 17:38
                  Nigdy w życiu to Kasia Grochola. Polecam wątek atrakcje dla dzieci. Joanna
                  podpisze deklarację.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka