Dodaj do ulubionych

dzwonienie z Indii do Polski

04.02.07, 00:17
ktos moze polecic jakis tani numer posredni ?
Obserwuj wątek
    • rabinson Re: dzwonienie z Indii do Polski 05.02.07, 12:36
      witam,

      będąc ostatnio na GOA, były w Calangute budki telefoniczne z telefonem
      internetowym a koszt jednej minuty do Europy to 2,99 rupi, więc bardzo
      tanio.

      pozdrawiam
      • oio Skype 05.02.07, 18:19
        Starczy miec konto na skypie. Jedynym "ograniczeniem" bedzie tylko kafejka z
        mikrofonem.
        • rabinson Re: Skype 05.02.07, 18:41
          Wszystko było by OK, gdyby nie szybkość internetu, może miałem pecha ale w każdej
          kafejce, którą odwiedziłem na GOA internet chodził jak w tepsie 2 lata temu.
          Polecam www.freecall.com tańszy niż skype a do krajów Europy połączenia za
          darmo, a jakość połączenia lepsza niż skypie.
          • oio Re: Skype 05.02.07, 21:03
            No to fakt - polaczenia sa wolne, ale... no doslownie 2 dni temu dzwoni do mnie
            znajomy z Anjuny.
    • o90 Pytam o tani numer posredni 08.02.07, 21:20
      nie o skypa nie o inne wynalazki internetowe
      ale TANI NUMER POSREDNI

      rozumiem ze pytanie jest skomplikowane
      ale chyba nie az tak
      • oio Re: Pytam o tani numer posredni 08.02.07, 22:38
        Gdyby ktos znal taki numer to by Ci odpowiedzial.
        Chcemy Ci pomoc jak umiemy, przykro ze czujesz sie nasza niewiedza urazony.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka