Dodaj do ulubionych

Indonezja z Logos Tour

05.07.09, 19:47
Witam
Ma pytanie czy ktoś był na wycieczce z Logos Tour (Jawa-Lombok-
Komodo-Sulawesi-Bali)?Prosze o opinie czy warto z tym organizatorem
jechać?a może jest jakieś inne biuro które organizuje podobne
objazdówki.
Obserwuj wątek
    • marusia10292 Re: Indonezja z Logos Tour 09.07.09, 17:50
      Hej,ja bylam w zeszlym roku w Indonezji z Prestige Holidays, swietny program, oprocz Lomboku, Komodo, Sulawesi i Bali maja w programie Nowa Gwinee, ktora po prostu zwala z nog! Przezylam szok kulturowy uczestniczac w ceremonii pieczenia swiniaka, ktorego wczesniej na moich oczach pozbawili zycia.. Ponadto przy okazji mozna zobaczyc Singapur i Kuala Lumpur. Z czystym sumieniem polecam.
        • marusia10292 Re: Indonezja z Logos Tour 07.08.09, 17:20
          Sorry, ze dopiero teraz odpisuje - nie bylo mnie w Polsce.
          Hotele sa w porzadku - w kazdym swietna obsluga- troszke, ale tylko troszke
          slabsze sa na Sumbawie i na Nowej Gwinei - naprawde jest OK, a na Bali to juz
          prawie luksus.Lecielismy Lufthansa do Kuala Lumpur, a potem lokalnymi do
          Jogjakarty. Pilotem byl Polak mieszkajacy na stale w Indonezji, bardzo fajny i
          znajacy realia gosc.
    • parrotfish Re: Indonezja z Logos Tour 28.04.14, 23:49
      Witam, byłam na tej objazdówce w wakacje 2013. To była jedna z najlepszych objazdówek na których byłam.
      1 Bardzo dobry, róznorodny program - wejście na wulkan, relaksujacy rejs i snorkelling, przepiękne widoki, oglądanie i świątyń i waranów etc. Ponadto udało się uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych.
      2 Dobre warunki hotelowe.
      3 Smaczne jedzenie - choć pod koniec wyjazdu żeńska połowa grupy miała dolegliwości żołądkowe.
      4 Super grupa - z poczuciem humoru, nastawiona na zwiedzania, relaks a nie kłótnie.
      5 Przewodnik - zwłaszcza na poczatku wyjazdu był trochę wycofany. Mógłby też opowiadać ciekawiej i chętniej.

• maigold Re: Indonezja z Logos Tour 06.08.14, 16:21
        A dla mnie była to jedna z najsłabszych objazdówek, a byłam na ok. 40. Polski pilot -porażka, program odbębniany i gdyby nie lokalni przewodnicy byłoby tragicznie. Mało lokalnego jedzenia, w stosunku do programu wydłużony czas przelotów, 1/3 czasu wycieczki spędza się na lotniskach i w samolotach.
        • serelek123 Re: Indonezja z Logos Tour 09.12.14, 13:48
          Witam Panią MAIGOLD . Bardzo prosze o poradę wg Pani dotychczasowego doświadczenia , jakie objazdówki by Pani poleciła . Interesuje nas dzika przyroda , krajobrazy , odmienna klultura. Dziękuję z góry za poradę .
    • msshibiku Re: Indonezja z Logos Tour 22.06.15, 10:12
      Witam. Biuro Memories Vacations organizuje wycieczki do Indonezji - programy dostosowane do preferencji klienta - mogą być 2 wyspy a może być ich 5. Godni polecenia. www.memories.pl/kierunek-podrozy/19/Indonezja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka