Dodaj do ulubionych

Kandydat Dąbrowski

06.11.10, 10:31

Nie jest możliwe pisanie w czyimś imieniu,ale.
Wczoraj z ciekawości jaką wzbudził u mnie wątek ,,skąd przybywa..., poszedłem na spotkanie przedwyborcze i:
Dąbrowski jest sprawnym i konkretnym zarządcą/ mam nadzieję że ibella pójdzie na takowe spotkanie i fachowym okiem potwierdzi.
Kandydował kiedyś na Bielanach gdyż posiadał tam meldunek,jak większość z nas gdy musiała gdzieś mieszkać budując dom w Łomiankach.
Ogólnie wrażenie co do przygotowania merytorycznego-b.dobre.
Jedyna wada/dla innych zaleta/, nie jest krzyczącym populistą, mówi konkretnie i z przekonaniem , nie obiecuje gruszek na wierzbie i to mnie ujęło.
Nawet gdyby wygrał p.Pszczółkowski , powinien korzystać z porad takich Ludzi jak p.Dąbrowski- pod warunkiem że wszyscy na serio myślą o rozwoju Łomianek nie tylko o własnej .......................... .
Obserwuj wątek
    • esscort Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 10:48
      To nie obiecał pojazdu szynowego przed euro2010? Nie obiecał nowego wjazdu do Łomianek? Nie powiedział, że wszystkie gospodarstwa podłączy do wod.-kan. ?
      I to ma być dobre przygotowanie? :)))
      Żartuję oczywiście.
      • roberto19633 Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 10:57
        esscort napisał:

> To nie obiecał pojazdu szynowego przed euro2010? Nie obiecał nowego wjazdu do Ł
        > omianek? Nie powiedział, że wszystkie gospodarstwa podłączy do wod.-kan. ?
        > I to ma być dobre przygotowanie? :)))
        > Żartuję oczywiście.

Chyba zaraz pojadę na ulicę z kostką, o pięknej nazwie i pługiem porobię spowalniacze.
        Żartuję oczywiście.
        A kandydat Dąbrowski, to naprawdę rzeczowy człowiek Pszczółkowski - kontra Dąbrowski
        to jak zderzenie dwóch ,,światów,,. Co ma być to będzie , ja już się zdecydowałem kogo poprę.
        • esscort Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 11:17
          Kandydat coś powiedział więcej o sobie? Np. z jakiego ugrupowania startował na radnego na Bielanach? Czy prawdziwe sa informacje, że kandydował na posła z Płocka z listy PiS? Co go skłoniło do kandydowania w Łomiankach, skoro ma dobra pracę daleko stąd?
          I w ogóle jakieś konkrety poruszył? Co chce zmienić, zrobic inaczej itp
          Co do przyszłej współpracy kandydatów, to raczej rzadko coś takiego sie udaje, że rywale z wyborów stają się potem współpracownikami.
          • roberto19633 Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 11:33
            No właśnie ,najlepsze jest to że niczego głupiego i populistycznego nie obiecywał.
            Rzeczywiście wspominał o bilansie otwarcia. Celem miało by być zorientowanie się w sposób szybki, w jakim Gmina jest stanie. Obiecał że urzędników nie będzie zwalniał,
            i będzie korzystał jak każdy normalny menago z oceny specjalistów. Wiadomo ,w Łomiankach na razie tylko jedna Osoba zna się na wszystkim i to jest wada która ją pogrąża.
            Liczy na ruchy oddolne i wiedzę pozyskaną od ludzi podczas uruchomionej po wyborach sieci internetowej z dostępem on line do urzędu. Także wodolejstwa nie było .Wieczór,
            mogę zaliczyć do udanych. Miły człowiek i z kwalifikacjami do zarządzania, typowy ,,pracuś,,. I chyba taki jest potrzebny co by przeprowadzić Gminę przez kryzys ekonomiczny. Dziwne ale wzbudził we mnie zaufanie, może dla tego że głupot nie obiecywał, lepiej być przygotowanym do ciężkiej pracy niż do wakacji na kanarach..
            • esscort Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 11:37
              roberto19633 napisał:
              lepiej być przygotowanym do ciężkiej pracy niż do wakacji na kanarach..

Kanary? E, to straszna kicha. Chyba za karę ;)
              Ale tak w ogóle, to po ciężkiej pracy niech każdy wypoczywa gdzie i jak chce
                • roberto19633 Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 14:41
                  kmsanczia napisała:

> Było gdzieś info o spotkaniu, czy tylko dla wybranych? Bo ja też się zastanawia
                  > m nad tym kandydatem, tylko jego kandydaci na radnych próbują mnie usilnie znie
                  > chęcić. :>
                  Info o spotkaniu było , w Dziekanowie - było to spotkanie lokalne i niestety info było w postaci powiadomień w sklepach i na na tablicach ogłoszeniowych w tym rejonie.
                  Od przyszłego spotkania info będzie w internecie. Zastrzegam nie jestem w komitecie wyborczym więc forma informowania nie zależy ode mnie. Będąc na spotkaniu zwróciłem uwagę że godzina i dzień powinny ukazać się na forum i w łomianki info.
                  Mam nadzieję że komitet wyborczy przyłoży należytą wagę do roli medium/elektronicznego oczywiście/.
                • esscort Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 14:44
                  O, fajnie przy sobocie ;)
                  Ale o co chodzi? Ze każdy może wypoczywać, jak chce?
                  Ja tak uważam. Jeden ma kasę to jedzie na Hel, inny ma mniej to jedzie na kanary, jeszcze inny ma całkiem mało, to idzie nad jeziorko. Sa tez kwestie zamiłowań do sposobu spędzania czasu itp.
                  Nie widzę w tym nic debilnego
            • jojcorz Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 14:53
              "...Liczy na ruchy oddolne i wiedzę pozyskaną od ludzi podczas uruchomionej po wyborach (sic!!!!!!) sieci internetowej z dostępem on line do urzędu. Także wodolejstwa nie było...."

Temat dosyć śliski. Każdy z łomiankowskich "wchodzących w bramy Niebios" gruszki na wierzbie obiecuje.
              A mnie, polskiego dupka, który musi za 2156 zł miesięcznie, (wyrwane budżetowi Świetlanej RP) przeżyć każdy miesiąc wraz z RODZINĄ - interesuje czy On poprawi mój los?
    • tuzimka Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 12:22
      Roberto, wszystko pięknie. Niczego nie ujmując popieranemu przez Ciebie kandydatowi,
      powiedz, czy byłeś na którymś spotkaniu z Pszczółkowskim? Ja byłam. Burmistrz mówił
      również bardzo konkretnie i z przekonaniem, również nie składał obietnic typu "gruszki"
      z pewnością nie jest krzyczącym populistą i nie było wodolejstwa na jego spotkaniach.
      • kiix Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 12:43
        roberto19633 napisał:
        > Dziwne ale wzbudził we mnie zaufanie,
        >może dla tego że głupot nie obiecywał
        A dla mnie dziwne, że dopiero teraz wzbudził w tobie zaufanie.
        A może jesteś kolejnym klonem tego.........i tego roberto który od dawna wychwalał
        kandydata.
        • neptun666 Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 13:48
          roberto, a tak konkretnie to kiedy i gdzie dowiedziałeś się o tym spotkaniu?
          Bo ja chętnie też bym przyszedł posłuchał i zadał parę pytań kandydatowi.
          Na spotkanie z komitetem P. Pszczółkowskiego chodzę bo widzę zaproszenia rozwieszane przez
          chyba kandydatów,tam każdy się przedstawia burmistrz mówi konkretnie, fachowo szkoda że nie skorzystałeś z tych zaproszeń.
          Jak się dowiesz o następnym tajnym spotkaniu kandydata na burmistrza P. Dąbrowskiego to daj cynk.
      • roberto19633 Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 14:48
        tuzimka napisała:

> Roberto, wszystko pięknie. Niczego nie ujmując popieranemu przez Ciebie kandyda
        > towi,
        > powiedz, czy byłeś na którymś spotkaniu z Pszczółkowskim? Ja byłam. Burmistrz m
        > ówił
        > również bardzo konkretnie i z przekonaniem, również nie składał obietnic typu "
        > gruszki"
        > z pewnością nie jest krzyczącym populistą i nie było wodolejstwa na jego spotka
        > niach.
        >>>>Wystarczy mi że w ciągu 4 lat kadencji nie było mi dane obejrzeć p.Pszczółkowskiego ,ani też Pani Joli na żadnym ze spotkań informacyjnych w moim rejonie. A podobno miał być zrównoważony rozwój i takaż polityka informacyjna. Jeżeli ktoś nie wyciąga ręki jako władza , niech nie liczy na poparcie maluczkich i pominiętych.
        To nie jest tak że pięknie to tylko może być w centrum Łomianek, a gdzie indziej Ludzie nie mają szans na nic nie mówiąc nawet o planie zagospodarowania czy wodociągu. Co z tego że mówi jak z tego nic nie wynika.
        Ale pójdę raz by uspokoić sumienie.
    • drabbu Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 14:32
      roberto19633 napisał:
      Liczy na ruchy oddolne i wiedzę pozyskaną od ludzi podczas uruchomionej
      po wyborach sieci internetowej z dostępem on line do urzędu.

Roberto, sieć internetowa z dostępem on-line do Urzędu istnieje już od dawna, jeśli dobrze pamiętam - od trzech lat. Zatem niczego nowego po wyborach nie trzeba uruchamiać - wejdź ze strony gminnej w BIP, a następnie w zakładkę "e-urząd". Sam skutecznie z tego korzystałem.

Dziwnie to wygląda, że co się który kandydat wysili i coś obieca - to rzecz już dawno funkcjonuje. Tak jak nocne Ełki w obietnicy innego pana. To w końcu ci nowi kandydaci znają Łomianki?
      • roberto19633 Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 14:55
        drabbu napisał:

> roberto19633 napisał:
        > Liczy na ruchy oddolne i wiedzę pozyskaną od ludzi podczas uruchomionej
        > po wyborach sieci internetowej z dostępem on line do urzędu.
        >
        > Roberto, sieć internetowa z dostępem on-line do Urzędu istnieje już od dawna, j
        > eśli dobrze pamiętam - od trzech lat. Zatem niczego nowego po wyborach nie trze
        > ba uruchamiać - wejdź ze strony gminnej w BIP, a następnie w zakładkę "e-urząd"
        > . Sam skutecznie z tego korzystałem.
        >
        > Dziwnie to wygląda, że co się który kandydat wysili i coś obieca - to rzecz już
        > dawno funkcjonuje. Tak jak nocne Ełki w obietnicy innego pana. To w końcu ci n
        > owi kandydaci znają Łomianki?
        Drabbu powiedz szczerze , rozmawiałeś on -line z p.Burmistrzem? Wątpię ,gdybyś tak mógł ,pewnie byś się tym pochwalił.

Neptun daj spokój nie przesadzaj z tymi tajnymi spotkaniami było ok 40 osób z rejonu Dziekanowa ,gdyż spotkanie było zorganizowane lokalnie , no i nie było reklamy w G.Ł.
        • esscort Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 15:00
          roberto19633 napisał:
          rozmawiałeś on -line z p.Burmistrzem?

Jesli mogę coś radzić, to proponuję z tymi rozmowami online się za bardzo nie afiszować.
          Burmistrz niech lepiej pracuje a nie w pogawędki się wdaję.
        • drabbu Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 15:02
          Roberto, istnieje wiele możliwości bezpośredniej rozmowy z burmistrzem i Twój kandydat
          - gdyby nim został - również musi podporządkować się obowiązkowi kontaktu z mieszkańcami bez pośrednictwa komputerów. Obietnica była - jak widać - płonna, a także zbędna. Taki sobie "ozdobnik" wyborczy.
        • neptun666 Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 15:47
          roberto19633 napisal:

Neptun daj spokój nie przesadzaj z tymi tajnymi spotkaniami było ok 4
          > 0 osób z rejonu Dziekanowa ,gdyż spotkanie było zorganizowane lokalni
          > e , no i nie było reklamy w G.Ł.

robert czy Ty czytasz czasem to co piszesz?

Zadałem pytanie po polsku napisałem, czy to było tajne spotkanie?
          nie odpowiedziałeś:( bo nie wiesz? czy nie chcesz powiedzieć?
          okazuje się że tylko dla wybrańców ,co to znaczy lokalnie?
          pytam jeszcze raz, były ogłoszenia czy nie?

• kmsanczia Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 15:50
            roberto19633 06.11.10, 14:41 Odpowiedz
            Info o spotkaniu było , w Dziekanowie - było to spotkanie lokalne i niestety info było w postaci powiadomień w sklepach i na na tablicach ogłoszeniowych w tym rejonie.
          • roberto19633 Re: Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 15:56
            Tak jest!!! Neptunie już odpowiadam.
            1.ogłoszenie było!
            2.nie było tajne.
            3.mogli wejść wszyscy chętni ,bez klucza partyjnego i hasła dostępu.

Ja jestem niezrzeszony, samorządny i bezpartyjny. Wszedłem nikt mnie nie wypraszał, nikt na mnie nie krzyczał. I nawet ogrzewanie było włączone.
            Nie irytuj się neptunie, jesteś po prostu niedoinformowany. Pzdr.
            • kaczusio Re: Niepiciekawy Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 16:49
              Bardzo dużo piszecie o kandydacie, choć to właściwie jest woda, bo brak konkretów. Interesuje mnie odpowiedz na kwestię oczywistą dla wielu w tym brycieziona, które stanowi istotę problemu:
              < "Brycezion 04.11.10, 22:09 ... Z jakiego powodu decyduje się startować w wyborach, to Jego prywatna sprawa. Ani moja ani Twoja> chodzi oczywiście o kandydata Dąbrowskiego <." Otóż szlachetny trybun od ksiąg wody i szamba, się myli. Motywy startu na burmistrza to sprawa najbardziej istotna dla każdego wyborcy. To kwintesencja sprawy. Brak informacji w tym zakresie powoduje rożne spekulacje. Począwszy od nawracania na katolicyzm o grzybka, przez Świadków Jehowy, do chęci ustawienia się na tym stołku, a nawet iż to jest ucieczka do przodu z firmy którą doprowadził na kraj bankructwa. Przy czym ja tak oceniam domniemania zawarte w postach, a przynajmniej mam takie skojarzenia.>
              I jeszcze drobne pytanie jak można mieszkać w Łomiankach od urodzenia mieszkając równocześnie na Bielanach i to raczej przez dłuższy czas ( pewien okres przed i po wyborach z kadencję - około 8 lat )? Jak długo kandydat budował dom i czy w Łomiankach procesy inwestycyjne ulegną podobnemu spowolnieniu? Po co startować jako radny bielan do wyborów, jeżeli ktoś tam mieszka czasowo bo rzekomo buduje się dom? Czy to nie było co najmniej wprowadzenie w błąd wyborców z Bielan? Jakie przesłanki kierowały ówczesnym radnym? Ile razy kandydat tak w życiu postępował? Czy historia powtórzy się znów w Łomiankach? Czy znów wyborców się porzuci i zmieni adres zamieszkania? Czy to stały stan stały, czy przejściowy taki koniunkturalizm, u kandydata Dąbrowskiego?
              • esscort Re: Niepiciekawy Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 17:04
                kaczusio napisał: Przy czym ja tak ocenia
                > m domniemania zawarte w postach, a przynajmniej mam takie skojarzenia.>
                > I jeszcze drobne pytanie jak można mieszkać w Łomiankach od urodzenia mieszk
                > ając równocześnie na Bielanach
                i to raczej przez dłuższy czas ( pewien okre
                > s przed i po wyborach z kadencję - około 8 lat )? Jak długo kandydat budow
                > ał dom i czy w Łomiankach procesy inwestycyjne ulegną podobnemu spowolnieniu

> ]? Po co startować jako radny bielan do wyborów, jeżeli ktoś tam mieszka cza
                > sowo bo rzekomo buduje się dom
                ? Czy to nie było co najmniej wprowadzenie w
                > błąd wyborców z Bielan? Jakie przesłanki kierowały ówczesnym radnym? [b]

NIe przesadzajmy. Co ma fakt mieszkania kiedyś na Bielanach do kwalifikacji na burmistrza Łomianek??? To kandydat musi całe życie mieszkać w Łomiankach? Albo fakt budowania domu w Łomiankach do bycia radnym na Bielanach?
                • kaczusio Re: Nieiciekawy Kandydat Dąbrowski 06.11.10, 18:38
                  Ja bym tego problemu nie lekceważył. Kandydat pisząc o sobie pisze " mieszkam od urodzenia w Łomiankach" patrz: www.twojelomianki.pl/images/PDF/TwojeLomianki_nr.12.pdf
                  Z tego wynika że mija się z prawdą. bo nie można być radnym Bielan - czyli przedstawicielem tamtejszych mieszkańców a jednocześnie mieszkać w Łomiankach. Przyzwoity człowiek, najpierw by chciał wrosnąć w środowisko i stać się jego częścią, a potem kandydować. Ile to powinno trwać, by mieszkańcy nie czuli się oszukani, 10- 20 lat? A potem jeszcze cztery lata kadencji. To nie mogło być krótkie osiedlenie na czas budowy, bo w tym kraju już nie buduje się domów latami lecz maksimum 3 lata.
                  Powstaje pytanie, czy i w Łomiankach ma tak samo zamiar postąpić?
                  I drugie nie mniej istotne. Z jakiego powodu decyduje się startować w wyborach?

Oceniam generalnie, iż tego rodzaju pytania są pytaniami podstawowymi dla wyborców i wszelkie wykręcanie się od odpowiedzi na nie, czyni osobę kandydata najzwyczajniej niewiarygodną!
                  To nie zabawa, kandydat powinien zostać dokładnie prześwietlony, tak w zakresie kwalifikacji, jak motywów i kwalifikacji. Zycie nauczyło mnie by nie wierzyć pustym słowom. A jak na razie kandydat Dąbrowski unika kolejnych tematów. Chcecie wybierać wydmuszkę opisaną przez redaktorów TW , czy faktycznego człowieka?
                  • papaduluba Re: Nieiciekawy Kandydat Dąbrowski 07.11.10, 09:59
                    kaczusio napisał:

> Ja bym tego problemu nie lekceważył. patrz: www.twojelomianki.pl/images/PDF/TwojeLomianki_nr.12.pdf
                    Fotka wnosi dużo informacji
                    > To nie zabawa, kandydat powinien zostać dokładnie prześwietlony,
                    > Chcecie wybierać wydmuszkę opisaną przez redaktorów TW ,

A co fotka Ci nie wystarczy, przecież wnosi dużo o kandydacie.
                    A gdzie boruta, tym razem relacji nie będzie, brakuje mnie tej informacji.
                  • lomek2 Re: Nieiciekawy Kandydat Dąbrowski 07.11.10, 16:47
                    W pełni się zgadzam.
                    Mam jeszcze kilka innych przemyśleń po lekturze ostatniego numeru TŁ.
                    Po pierwsze, jeśli się chce być lepszym od konkurencji to nie należy się posługiwać naciąganymi insynuacjami oraz wyolbrzymiać pierdół, podobnie jak robi to konkurencja.
                    Nie stawiał bym się w jednym rzędzie z takimi nagrodzonymi jak Elżbieta Jaworowicz, która ma kilka dobrze umocowanych spraw w sądzie za pomówienia a jej rozmówcy (nawet tacy których "broni") zarzucają jej stymulowanie konfliktów, żeby materiał filmowy do programu wyszedł bardziej dramatycznie.
                    Drukowanie postu boruty24 jako sprawozdania ze spotkania z burmistrzem, jest po prostu żenujące
                    Podobnie jak chwalenie się parytetem 50/50. Może jeszcze dowiemy się ilu jest (czy dość) przedstawicieli mniejszości seksualnych i religijnych? Od kiedy top parytet świadczy o czymś więcej niż o BEZROZUMNYM podziale mandatów?
                    A jeśli już patrzeć realnie, to z list KWW Twoje Łomianki, biorąc pod uwagę numery na liście, ma się szansę załapać tylko jedna kobieta, bo wszystkie pierwsze miejsca okupują mężczyźni.
                    Panie Władysławie Kordek, obietnica "działania na rzecz naszej społeczności" to, chmm, trudniej o wymyślenie większego bzdetu.
                    Panie Tadeuszu Kordek, słowa "menager" nie ma w żadnym ze znanych mi języków.
                    Pan Andrzej Litwiak narzeka między innymi słusznymi sprawami na ulotki wieszane na płocie i wciskane do skrzynek na łamach pisma które samo jest identycznie kolportowane.

Jedyny prawdziwie sensowny tekst w tym piśmie, traktuje o nowym wizerunku Warszawskiej, autorstwa Pani Januszkiewicz. Sensowny jest też wywiad z radnym PWZ panem Perlikiem.

Dobra rada dla Pana Tomasza Dąbrowskiego - Łomiankom nie potrzebny jest drugi taki sam burmistrz, tylko lepszy. Musi Pan udowodnić, że jest Pan lepszy. Na razie robi to Pan nieudolnie i mojego głosu pan na razie nie zdobył.
                    • romek501 Re: Nieiciekawy Kandydat Dąbrowski 07.11.10, 17:00
                      Ale są też osoby zasłużone. Np. Kuczera Paweł z TŁ okręg nr 1, poz. 3 ma pełne kwalifikacje, gdyż przez 9 lat zajmował się oprawą muzyczna na mszy dla dzieci w kościele p.w. Św. Małgorzaty w Łomiankach, a w latach 2003-2006 gra w Orkiestrze Gminnej w Łomiankach podczas wszelkich gminnych uroczystości patriotycznych i kościelnych.
                    • kmsanczia Re: Nieiciekawy Kandydat Dąbrowski 07.11.10, 18:06
                      lomek2 napisał:
                      > Jedyny prawdziwie sensowny tekst w tym piśmie, traktuje o nowym wizerunku Warsz
                      > awskiej

Sensownie, ale z podtekstami. Fajnie by było gdy potrafiono skupić się na wyłącznie profesjonalnej ocenie a nie na sugerowaniu, że wszystko jest do d. Pomijając, że to żadne odkrycie, już dawno pisaliśmy o tym na forum.
                      Ale i tak jest postęp, ciekawe czy po wyborach ci nagle objawieni dziennikarze też będą pisać, zamiast anonimów jak do tej pory. ;)
                    • corner111 Re: Nieiciekawy Kandydat Dąbrowski 07.11.10, 19:07
                      www.jopek.pl/ polecam duplom odebrany przez kandydata Dąbrowskiego. Jedyne co mogę stwierdzić że Twoim Łomiankom nie brakuje tupetu! porównywać Nagrodzonego z posłańcem po nagrodę. Tak można, ale na jakiej podstawie? Co powie Pan W. Jopek gdy dowie się że jego pracownik na posyłki stroi się w jego piórka?
                      • brycezion Re: Nieciekawy? Jak dla kogo! 07.11.10, 19:55
                        1. TŁ napisały :"...Tomasz Dąbrowski odebrał dyplom ...przyznany Fabryce...W.Jopka...","Dyrektor (T.D.) nagrodzonej firmy odebrał to prestiżowe wyróżnienie w imieniu właściciela firmy...".
                        2. Jopek wiedział z pewnością kogo i po co wysyła na tę galę.
                              • tuzimka Re: Nieciekawy? Jak dla kogo! 07.11.10, 20:56
                                Brycezionie, ależ sam chyba nie traktujesz własnych słów poważnie. Żartujesz sobie?
                                Przecież to jedno wielkie nieporozumienie tak promować kandydata. I co z tego,
                                że poszedł i otarł się o profesora Buzka? Tyle, że poszedł i się otarł, naprawdę nic więcej.
                                Co to wnosi do "wizerunku", gdy kogoś nie interesuje taka firma?
                                • brycezion Re: Nieciekawy? Jak dla kogo! 07.11.10, 21:26
                                  Tuzimka - Buzka wtedy nie było. Nie interesuje mnie firma w której pracuje TD, tylko Jego umiejętność zarządzania. I wcale nie promuję kandydata, a jedynie prostuję nielogiczne wpisy.

Lomek2 - Też nie wiedziałem o tym gremium i ich nagrodach. Różne są w Polsce skupiające ludzi lub firmy. Oznacza to jednak, że TD nie obraca się tylko w gronie TŁ.
                                • roberto19633 Re: Nieciekawy? Jak dla kogo! 08.11.10, 17:47
                                  tuzimka napisała:

> Brycezionie, ależ sam chyba nie traktujesz własnych słów poważnie. Żartujesz so
                                  > bie?
                                  > Przecież to jedno wielkie nieporozumienie tak promować kandydata. I co
                                  > z tego,
                                  > że poszedł i otarł się o profesora Buzka? Tyle, że poszedł i się otarł, naprawd
                                  > ę nic więcej.
                                  > Co to wnosi do "wizerunku", gdy kogoś nie interesuje taka firma?

Padło pytanie o kwalifikacje ,póżniej podano informacje o nagrodzie. Przecież byle dostawca pizzy nie poszedł po odbiór i nie otarł się o Kogoś tam. Po tej informacji
                                  zupełnie jakby ktoś sól na hemoroidy wysypał. Każdy zaczyna być fachowcem od tego , czy mógł odebrać, czy nie mógł. A właściwie ,to chyba zazdrość że innego kandydata na podobnej gali Łomianki zobaczyć nie mogły.
                                  Dajcie mu szansę, czy też gdybyście byli na jego miejscu, chcielibyście by tak o Was pisano?
                        • tuzimka Re: Nieciekawy? Jak dla kogo! 07.11.10, 20:15
                          I co w tym ciekawego, że poszedł na tę galę? Mnóstwo ludzi codziennie chodzi na takie okazje, zwłaszcza pod koniec roku zawsze następuje ich wysyp połączony z przyznawaniem. Czemu "nagroda Syzyfa" ma nas szczególnie obchodzić? Nie wszyscy mieszkańcy Łomianek pasjonują się ceramiką budowlaną. Co z tego ma wynikać dla Łomianek jako miejscowości ?
                          • guzikiewicz69 Re: Nieciekawy? Jak dla kogo! 07.11.10, 23:21
                            Jakoś nie dostaje orgazmu na wieść o nagrodzie przyznanej przez niezbyt rozpoznawalną organizację firmie Jopek. Owszem znam BCC, Konfederacje Pracodawców, Krajową Izbę Gospodarczą- te nazwy organizacji coś mówią. Ale o Kongregacji słyszę po raz pierwszy. To że pastę do zębów poleca Polskie Stowarzyszenie Stomatologów Prawosławnych nie znaczy, że ta pasta jest coś warta.
                            • brycezion Re: Nieciekawy? Jak dla kogo! 07.11.10, 23:52
                              Tuzimko - Jakby Ci najkrócej wytłumaczyć związek "fabryki i zarządzania".
                              Jeśli masz prawo jazdy to możesz kierować i Oplem i Skodą.
                              Możesz dalej dociekać : a jakie prawo jazdy, czy samochód osobowy czy ciężarowy ... Tego Ci już nie będę tłumaczył.
                              Szkolenie z zarządzania - to nie te forum.
                              • amigo465 Nieciekawy? Dla kogo? 08.11.10, 09:01
                                Jak zwykle błądzisz. Na galę przyznania porządnego odznaczenia przychodzi się osobiście. Do odbioru jakieś tam nagrody deleguje się tego, kto jest pod ręką, lub tego kto ma najbliższą drogę do celu czyli Warszawy.
                                A organizatorzy by podnieść rangę odznaczenia często dekorują nim osoby z pierwszych stron gazet,by podnieść prestiż tego co robią. A do odbioru takiego cuda wystarczy garnitur i trochę czasu, bo to nie samochód który trzeba umieć prowadzić.
                                Trzeba mieć wiele tupetu by chwalić się faktem odbioru za kogoś takiego odznaczenia, a jeszcze więcej by sugerować że odbiorca był godny tego odznaczenia, jeżeli adresatem jest ktoś inny!
                                • tefalfm Re: Nieciekawy? Dla kogo? 08.11.10, 09:59
                                  amigo465 napisała:

> > > Trzeba mieć wiele tupetu by chwalić się faktem odbioru za kogoś takiego odznacz
                                  > enia, a jeszcze więcej by sugerować że odbiorca był godny tego odznaczenia, jeż
                                  > eli adresatem jest ktoś inny!

Ot tutaj wychodzi natura typowego kandydata Twoich Łomianek, przekręcić, obrucić kota ogonem, swoją porażke przedstawić jako sukces, sukces konkutencji przedstawić jako porażkę.
                                • roberto19633 Re: Nieciekawy? Dla kogo? 08.11.10, 17:51
                                  Amigo -to odbierz Ty osobiście taką nagrodę.
                                  Pewnie byś przez cały rok , przez 24h ślinił się do niej/nagrody oczywiście/, gdyby się oczywiście znalazł taki co by ją przyznał.
                                  P.S.

Masz szansę- drabbu myśli o takim wyróżnieniu za najlepszy post na forum-staraj się , a będzie Ci dane.
                                  • corner111 Kompromitacja kandydata! 08.11.10, 20:02
                                    Fakt jest faktem, że to co piszą w 13 numerze TŁ można nazwać delikatnie nadinterpretacją, choć właściwie jest jednym wielkim dęciem w tubę wyborczą. Jak mawiali starożytni rzymianie jest prawda, półprawda i gó... prawda. To ostanie dotyczy rzekomego stania w jednym przedzie kandydata Dąbrowskiego z Buzkiem i Jakubowską.
                                    I jak by się ktoś nie wysilał fakt jest faktem i go głupimi gadkami nie zmienicie. A jeżeli ktoś za kogoś odbiera nagrodę, to pełni rolę co najwyżej przedstawiciela i nikogo innego więcej. A na dyplomie napisano jednoznacznie Dla P Jopka a nie dla Panów Jopka i Dąbrowskiego.
                                    I jeżeli tego nie chcecie dostrzec to sami się najmocniej kompromitujecie!
                                    • roberto19633 Re: Kompromitacja kandydata! 08.11.10, 21:00
                                      Corner , odloty stefana ,to grzeczne miki przy twoich. Robisz się strasznie nerwowy.
                                      Czy uważasz że im więcej chu, gów, puścisz w obieg będziesz miał większą siłę przebicia?
                                      Zaczynasz być nieco śmieszny . Tak mocno Go znienawidziłeś ,chociaż nic złego o obecnym Burmistrzu nie powiedział?. Tak zazwyczaj jest gdy ktoś mierny, zazdrości komuś osiągnięć.
                                      • corner111 Re: Kompromitacja kandydata! 09.11.10, 09:03
                                        Ależ to nie jest sprawa nienawiści, to sprawa obiektywizmu, o którym nie masz zielonego pojęcia. To domaganie się najzwyklejszego sprostowania faktów, których nadinterpretację dokonał redaktor z TŁ. To próba dotarcia do istoty pana Dąbrowskiego. Czy autoryzował artykuł czy nie, a jeżeli nie, to czy zawsze wszystko w rekach mu się rozłazi. On ma zarządzać Gminą a nie być rządzony przez zaplecze polityczne, bo wtedy takich kwiatków będzie bez liku.
                                  • drabbu Re: Nieciekawy? Dla kogo? 09.11.10, 20:36
                                    roberto19633 napisał:
                                    > Masz szansę- drabbu myśli o takim wyróżnieniu za najlepszy post na f
                                    > orum-

Roberto, na forum - nie. Ale za możliwie najlepszy merytorycznie i dobrze napisany artykuł o sprawach i naszych problemach lokalnych z łomiankowskiej prasy - tak, dla jego autora.
                                    Poważnie. Dlaczego nie? Ale, jak wspomniałem, sądzę, że wymagałoby to powołania pewnego gremium dokonującego oceny publikacji. Artykuly do takiego swoistego konkursu mogły by
                                    zglaszać zainteresowane redakcje, wszystkie bez wyjątku, albo sami autorzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka