23.06.14, 10:29
Witam!

Jak podaje jeden z portali w nadchodzących wyborach na burmistrza ma wystartować
Michał Wujek.
Czy ktoś może coś bliżej wie o nowym kandydacie?
Obserwuj wątek
  • falanga_zielonka Re: kandydat 23.06.14, 11:28
   To jest kandydat na jakiego to miasto czekało OD LAT. Przy odpowiednim wsparciu z naszej rady miasta zrobi w końcu porządek z korupcja i wszystkimi nieprawidłowościmi które zostały po poprzednich ekipach. Jeżeli zwyczajni ludzie posłuchają mądrzejszych od siebie to będzie najlepszy burmistrz jakiego widziała Zielonka. Źli ludzie będą mu wypominać jego przesłość ale to jest wypominane każdemu i tylko głupi w to uwierzy. Ciemne siły nie śpią co widać gołym okiem ale też na forum to widać. Michał Wujek t jedyny kandydat który zadba dobrze o to co w naszym życiu jest naprawde ważne. Brawo i do zwyciestwa!
  • piorek Re: kandydat 23.06.14, 11:35
   Ponoć jest kandydatem prawym i sprawiedliwym. Ma też ponoć dobrego politycznego patrona pana posła Sasina. Pan Sasin ma dobrą rękę do dobierania sobie współpracowników. Np jego dyrektor biura została wiceburmistrzem Marek, a jego były rzecznik szefem przyszłego muzeum Bitwy Warszawskiej w Ossowie. Wróżę więc panu Wujkowi równie udaną karierę.
   • mariomarines Re: kandydat 23.06.14, 11:48
    Jak Wujek zostanie burmistrzem, to przybędzie nam nikomu niepotrzebnych działaczy PIS, Wołomin robi się już za ciasny. Kto zna jego dokonania, oczywiście oprócz kandydowania z jedynie słusznej opcji politycznej. Zero doświadczenia w zarządzaniu, ale Sasin i podobni pokierują nim jak trzeba. O zgrozo czarne chmury.
   • falanga_zielonka Re: kandydat 23.06.14, 11:51
    Dokładnie tak. Zielonka potrzebuje kandydata z silnym zapleczem, a jakie może być lepsze zaplecze niż Pan Sasin? To jest gwarancja sukcesu i rozkwitu miasta a także tego duchowego, które w ostatnich latach podupadł strasznie ale taka jest teraz Polska. Ta kandydatura to dobry znak na przyszłość i nadzieja dla wszystkich nawet tych którzy są od kościoła daleko bo z czasem zrozumieją jak bardzo sie mylili.
    • marek_k84 Re: kandydat 23.06.14, 13:02
     falanga_zielonka napisał(a):

     a jakie może być lepsze zaplecze niż Pan Sasin?

     Nie może być lepsze!
     Pan Sasin i podobne "spady" z Belwederu znalazły w powiecie WWL schronienie niczym pierwsi chrześcijanie po Wielkim Piątku. Obrastając za nasze pieniądze w tłuszczyk i piórka (wybacz Piórku) przeczekali do pierwszych wyborów i dzięki poparciu Taty Derektora i Brata Jarosława załapali się na głos mocheru i teraz obrastają w dodatkowy tłuszczyk za większe pieniądze. A stanowiska się mogą zmarnować. Dudzik zaś jako nieudacznik totalny nie spełnił nadziei PiSuaru, a czasem wręcz próbował się przeciwstawiać, więc teraz wymyślili "dobrego: Wujka...
     Przez 50 lat mego żywota w Zielonce o pacjencie słowa nie było słychać, a teraz...
     Jaja jak berety.
     Ale w sumie mi to dynda. Wybierzecie se wujka, czy innego krewnego. Wasz problem... I tak miastem rządzi Mietek z Jagiellońskiej...
     • piorek Re: kandydat 23.06.14, 13:31
      Nie gniewam się, można we mnie obrastać. To podnosi wartość kandydata.

      A p. burmistrz Dudzik nie spełnia nadziei PiSu już od dawna. Nie poparł rozwiązania straży miejskiej, nie rozwiązał spółki komunalnej, nie obniżył cen wody o 3 grosze, nie nazwał skwerku przy Kolejowej skwerkiem L. Kaczyńskiego. Co gorsza, widywano go na otwarciu biura poselskiego posłów PO w Zielonce albo na budowie drogi z politykami PO.....Chodzą też plotki, że w ważnych sprawach częściej kontaktuje się z wysoko postawionymi działaczami PO w województwie zamiast z posłem Sasinem .... Żadna ze szkół podległych gminie nie ma też certyfikatu "szkoły z seksem po bożemu" czy jakoś tak. Nic dziwnego, że PiS zrozpaczony brakiem ideologicznego zaangażowania przez Dudzika poszukał sobie nowego kandydata.... Dziwne tylko, że zamiast jako-tako rozpoznawalnego M. Pietrzaka (radny powiatowy) chcą wystawić powiatowego urzędnika ds obowiązującej w starostwie ideolo....
  • baseciq Re: kandydat 23.06.14, 13:13
   To ten co niby "gazetę" wypuścił? W sensie leży takie sobie coś na BP i twierdzi że jest gazetą, a de facto śmierdzi na kilometr ulotką wyborczą? No tak, tak się robi ludziom wodę z mózgu.
   • falanga_zielonka Re: kandydat 23.06.14, 22:43
    TO JEST GAZETA!!!!!!! Spróbuj sie dowiedzieć coś wiecej o kandydacie którym jest Michał Wujek a dopiero potem pisz że niby to czy tamto. To jest człowiek z wielkim potencjałem żeby być burmistrzem bo bliskie są mu wartości każdego polaka takie jak religia, rodzina i czystość przedmałżeńska. A na stacji są też inne opniotwórcze gazety i jakoś ich nie krytykujesz.
    • baseciq Re: kandydat 24.06.14, 09:06
     Dla mnie ktoś kto próbuje przemycić w "gazecie" propagandę polityczną i chowa się za pseudo publicystyką jest po prostu żenujący. Dla mnie ta "gazeta" niczym się nie różni od zaproszenia na wycieczkę która jest de facto promocją cudownych garnków albo "ważnego ogłoszenia" o wymianie piecyków gazowych. Frajerów którzy nabiorą się na taką gazetą czy ważne ogłoszenie w tym kraju niestety nie brakuje. No ale co tu poradzić, jaka partia tacy kandydaci, taka kampania wyborcza.
     • falanga_zielonka Re: kandydat 25.06.14, 23:39
      Nie wiem czemu wylewacie tyle nienawiści jak nie wiecie wogóle o kim piszecie bo to widać po poziomie waszej nieuzasadnionej agresji. Michał Wujek to człowiek który ma styl i klase a także nie boi się nikogo ani niczego. Ja umiem docenić takich ludzi i dlatego doceniam jego zasługi dla budowania silnej polskiej rodziny i ma on moje pełne poparcie ale też wielu osób z którymi rozmawiam. Te osoby wiedzą o czym mówią bo nie są byle kim.
      • baseciq Re: kandydat 26.06.14, 08:36
       Zapomniałeś dodać: "jest prawdziwym katolikiem, kocha swoją rodzinę". Proponuję przestudiować jeszcze raz "Mały poradnik pisowskiego fundamentalisty". Na stronie 19 masz listę elementów które powinna zawierać wypowiedź prawdziwego polaka na forum internetowym.

       "Doceniam jego zasługi dla budowania silnej polskiej rodziny". W sensie że jak? Ożenił się z kobietą i ma dzieci? Jakoś nie kompletnie go nie kojarzę z niczego innego niż z tej reklamy garnków. Podziel się z nami jakie to on ma zasługi, zaprezentuj go.

       A co do budowania silnej rodziny. Wiesz, uważam że przeciętna Kowalska zapierniczająca za marne grosze na kasie w stonce czy innym owadzie potrafiąca wychować trójkę dzieci na ludzi ma większe zasługi w budowaniu "silnej polskiej rodziny" niż jakiś wydmuchany krawacik.

       Się zastanawiam co ta banda osłów z lewej i z prawej, z koalicji i z opozycji może wiedzieć o tym jak żyje przeciętny polak, jakie ma problemy w życiu i czego mu najbardziej potrzeba? Ani pisiory, ani platforma, ani lewaki przez 25 lat od obalenia komuny nie byli w stanie doprowadzić do tego by w tym kraju żyło się lepiej większości ludzi a nie tylko tym którzy mieli szczęście lub szli po trupach do celu.
       • falanga_zielonka Re: kandydat 27.06.14, 01:25
        Nie trzeba być w małżenstwie żeby wspierać rodzine. Są wartości o które trzeba dbać najbardziej i żeby o tym wiedzieć nie trzeba mieć ani żony ani męża. Każdy logicznie myślaący człowiek wie, że nie można dziewczynki przebierać za chłopca i na odwrót. Michał Wujek daje nadzieje że w naszym mieście nie będzie ani takich zachowań ani propagandowych książek dla dzieci. Ja wierze w to że nie będzie tolerancji też tolerancji dla innych dewiacji o których na tym forum lepiej nie pisać. Trzeba powiedzieć stanowcze NIE dla zmieniania płci dzieci na siłe i wbrew woli rodziców.
        • woj-31 Re: kandydat 27.06.14, 08:46
         falanga_zielonka napisał(a):

         > Nie trzeba być w małżenstwie żeby wspierać rodzine. Są wartości o które trzeba
         > dbać najbardziej i żeby o tym wiedzieć nie trzeba mieć ani żony ani męża. Każdy
         > logicznie myślaący człowiek wie, że nie można dziewczynki przebierać za chłopc
         > a i na odwrót. Michał Wujek daje nadzieje że w naszym mieście nie będzie ani ta
         > kich zachowań ani propagandowych książek dla dzieci. Ja wierze w to że nie będz
         > ie tolerancji też tolerancji dla innych dewiacji o których na tym forum lepiej
         > nie pisać. Trzeba powiedzieć stanowcze NIE dla zmieniania płci dzieci na siłe i
         > wbrew woli rodziców.


         "... i nie damy sobie wmówić, że czarne jest czarne, a białe jest białe."

         Szanuję inne poglądy i chętnie wysłuchuję wszelkich argumentów, ale jak ktoś zaczyna wyjeżdżać ze "zmianą płci dzieci", to już zaczyna być żałosne.
         Jeśli masz wiedzę o kandydacie, który będzie niszczył rodziny, wprowadzał propagandowe książki dla dzieci i kazał chłopcom przebierać się za dziewczynki i na odwrót, to napisz proszę.
         Tylko troszkę mniej ogólników, więcej konkretów.
         Posiadając takie informacje i zatajając je, przyczyniasz się do niszczenia naszych rodzin, naszego miasta, naszego państwa.
        • baseciq Re: kandydat 27.06.14, 09:26
         Twoja wypowiedź to jeden mentalny bełkot. Zadałem ci proste pytanie, czym wanna-be burmistrz od cudownych garnków zasłużył do budowania silnej polskiej rodziny?

         No to skoro nasze zbawienie miasta nie jest żonaty, nie ma dzieci to jak on buduję tą silną polską rodzinę? Hę? Przykłady proszę, a nie typowe kłapanie kaczym dzióbkiem.

         Stwierdzam że boisz się odpowiedzieć na pytanie, bo po prostu nie wiesz, tylko rzucasz puste frazesy ale nie jesteś w stanie ich obronić w merytorycznej dyskusji.

         Ja rozumiem że przyszły burmistrz Garnek także bardzo zasłużył się budowania pokoju na bliskim wschodzie (nie pojechał tam robić awantur), walczy z epidemią wirusa ebola (nie zaraża innych bo nie jest nosicielem), ma także spore zasługi na polu stabilizacji finansów państwa (nie wykazał straty w zeszłorocznym PIT więc nie należy mu się zwrot podatku).

         Proszę, Ty i inni tak przygotowani merytorycznie którzy prowadzicie świętą krucjatę ku zwycięstwu jedynej-słusznej-opcji-politycznej-gwarantującej-temu-państwu-to-co-najlepsze, rozpędźcie się tak porządnie, a ściana w którą będziecie mogli przyłoić z bańki sama się znajdzie. Może wtedy was oświeci a wasze argumenty będą miały jakieś poparcie w suchych faktach i skończycie z tą macierwiczszczyzną.
       • marek_k84 Re: kandydat 27.06.14, 14:01
        nie ma nic bardziej rodzinnego niż GARNEK. To wręcz symbol ogniska domowego! Więc Wujek Dobra Rada się zasłużył jak nikt na niwie prorodzinnej...
    • po-wiatowy Re: kandydat 24.06.14, 10:54
     falanga_zielonka napisał(a):

     > TO JEST GAZETA!!!!!!! Spróbuj sie dowiedzieć coś wiecej o kandydacie którym jes
     > t Michał Wujek a dopiero potem pisz że niby to czy tamto. To jest człowiek z wi
     > elkim potencjałem żeby być burmistrzem bo bliskie są mu wartości każdego polaka
     > takie jak religia, rodzina i czystość przedmałżeńska. A na stacji są też inne
     > opniotwórcze gazety i jakoś ich nie krytykujesz.

     PiS tam gdzie rządzi realizuje idee : " Nieważne jaka Polska będzie, ważne żeby była katolicka ".
     Nasz powiat jest dobrym na to przykładem.

     • woj-31 Re: kandydat 24.06.14, 18:50
      A które działania PIS są katolickie? "Daję wam przykazanie nowe, byście się wzajemnie miłowali", ale nie na zasadzie, że miłujemy tylko "swoich", a innych gnoimy i nienawidzimy.
      Łączenie PiS z Chrześcijaństwem jest, delikatnie mówiąc nie na miejscu. Toż to są FARYZEUSZE, którzy "na pokaz wystają na rogach świątyń". Posłuchajmy dowolnej wypowiedzi działaczy PiS. Każda aż kipi nienawiścią do PO. Złość, nienawiść, gniew. Nie twierdze, że inni politycy są święci, ale kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. A wszystko zaczęło się od słynnego spotu wyborczego PiS ze słynną lodówką, z której zniknie jedzenie, jeśli wygra PO. To wtedy rozpoczęła się cała ta wojenka. Niestety, pamięć ludzka jest wybiórcza i pamięta to, co jest wygodne.
      • po-wiatowy Re: kandydat 24.06.14, 21:29
       woj-31 napisał(a):

       > A które działania PIS są katolickie? "Daję wam przykazanie nowe, byście się wza
       > jemnie miłowali", ale nie na zasadzie, że miłujemy tylko "swoich", a innych gno
       > imy i nienawidzimy.
       > Łączenie PiS z Chrześcijaństwem jest, delikatnie mówiąc nie na miejscu. Toż to
       > są FARYZEUSZE, którzy "na pokaz wystają na rogach świątyń". Posłuchajmy dowolne
       > j wypowiedzi działaczy PiS. Każda aż kipi nienawiścią do PO. Złość, nienawiść,
       > gniew. Nie twierdze, że inni politycy są święci, ale kto sieje wiatr, ten zbier
       > a burzę. A wszystko zaczęło się od słynnego spotu wyborczego PiS ze słynną lodó
       > wką, z której zniknie jedzenie, jeśli wygra PO. To wtedy rozpoczęła się cała ta
       > wojenka. Niestety, pamięć ludzka jest wybiórcza i pamięta to, co jest wygodne.
       >


       To dlaczego kościół tak popiera pisowców ?
       • woj-31 Re: kandydat 24.06.14, 22:53
        A z tego samego powodu, dla którego Papierz Franciszek tak bardzo krytykuje księży. Jak będzie PiS, to będzie im lepiej. Chrystus szedł do domów grzeszników, rozmawiał z tymi, których ludzie "pobożni" unikali. Kochał ich i nauczał, nie imprezował z elitami, faryzeuszami, kapłanami i dlatego został przez nich ukrzyżowany. Czy ktoś widział w Zielonce księdza, który rozmawia z pijaczkami pod Api? Czy któryś próbował nawrócić prostytutki stojące przy trasie? Nie, bo co by ludzie powiedzieli, jeszcze ktoś by coś pomyślał. Przyjemniej się spotkać Oazą, neokatechumenatem, niż z grzesznikami. Minęło 2000 lat i nic się nie zmieniło. A tak w ogóle, to nie jest tak, że kościół popiera PiS, tylko tak jak w społeczeństwie ok. 30%, reszta to albo zgodnie z przysięgą musi być posłuszna swojemu biskupowi, albo swoje przekonania zostawia sobie. I jeszcze jedno. Pamiętam jak kilka lat temu proboszcz Stefaniuk, na kazaniu powiedział, że "...jak ktoś mówi, że jest liberałem, to tak jakby mówił, że jest grzesznikiem" i jeszcze coś o przyjmowaniu komunii św. Jak w takiej sytuacji ksiądz na parafii ma mówić głośno, że ma inne zdanie?
        • falanga_zielonka Re: kandydat 25.06.14, 22:57
         Akurat krytyka księży którą zajmuje sie Papierz Franciszek nie służy dobru kościoła. Zwykli ludzie nie powinni za dużo wiedzieć co sie dzieje w kościele tylko zająć się swoimi powinnościami . Kościół to nie jest instytucja demokratyczna i wywlekanie brudów tak jak to robi Franciszek wprowadza tylko chaos i powoduje że wiele dobrych osób odchodzi od kościoła. Gdyby wewnętrzne sprawy Kościoła takie jak te z bankiem w Watykanie albo z nielicznymi pedofilami były rozstrzygane przez władze kościoła tak jak to było do tej pory to nie problem by nie istniał. Polska miała już Papieża i radze się tego trzymać bo narazie to nowe rządy nic dobrego nie wnoszą.
  • woroskoczek Re: kandydat 27.06.14, 17:52
   Właśnie wpadła mi w ręce gazetka "KURIER LOKALNY ZIELONKA"(ciekawe kto to wydaje bo chyba jakaś nowość to jest) w której to jest wywiad z kandydatem na burmistrza Panem Wujkiem.
   Powiem szczerze, z tego co przeczytałem w wywiadzie wynika iż nasz kandydat ma jedną receptę dla naszego miasta mianowicie środki z UE.
   Chyba to trochę za mało.
   Ciekaw jestem czy nasi przyszli kandydaci (wszyscy) zgodzili by się na wspólną debatę przed wyborami.
   • falanga_zielonka Re: kandydat 27.06.14, 23:01
    Może dla ciebie to jest za mało ale przypomnij sobie że Do tej pory wogóle nie były wykorzystywane fundusze z uni a jak już to na głupoty. Wykorzystywanie funduszów unijnych to jest konieczność bo polska a w tym zielonka wiele straciły oddając swoją suwerenność w zabór zachodowi. Utrata niepodległości to jedna oczywista rzecz za którą unia musi zapłacić ale do tego jeszcze jest wykupywanie ziemi przez obcokrajowców i przejmowanie przez Żydów ich własncyh nieruchmości ale nie nie tylko to a wiele innych złych rzeczy. Dlatego Michał Wujek ma dobry plan aby wyrwać im z gardła te pieniądze i nam dać na projekty.
    • marek_k84 Re: kandydat 28.06.14, 08:00
     z gardła? Z flaków, a nawet z du.py! A potem figurka Lesia pod niebiosa... I na wzór Njujorka ulice przemianujemy według wzoru:
     - wzdłuż toru - I al. Lecha K, II al. Lecha,, III al. Lecha...
     - prostopadłe - jak wyżej tylko Marii K.
     - ronda - jak whżej tylko Marii i Lecha
     Unia pęknie z zazdrości i sypnie ojrami...
    • po-wiatowy Re: kandydat 28.06.14, 08:16
     falanga_zielonka napisał(a):

     > Może dla ciebie to jest za mało ale przypomnij sobie że Do tej pory wogóle nie
     > były wykorzystywane fundusze z uni a jak już to na głupoty. Wykorzystywanie fun
     > duszów unijnych to jest konieczność bo polska a w tym zielonka wiele straciły o
     > ddając swoją suwerenność w zabór zachodowi. Utrata niepodległości to jedna oczy
     > wista rzecz za którą unia musi zapłacić ale do tego jeszcze jest wykupywanie zi
     > emi przez obcokrajowców i przejmowanie przez Żydów ich własncyh nieruchmości al
     > e nie nie tylko to a wiele innych złych rzeczy. Dlatego Michał Wujek ma dobry p
     > lan aby wyrwać im z gardła te pieniądze i nam dać na projekty.


     I jak tu nie lubić falangi ? ..:)))

     Myśli i wynurzenia falangi = myśli i wynurzenia przeciętnego mieszkańca powiatu wołomińskiego.
  • piorek Re: kandydat 01.07.14, 21:24
   Na razie żaden z dwóch objawionych kandydatów nie zaprezentował ciekawego programu wyborczego. Jeden ciągle pisze o pozytywnej energii jakby pracował w elektrowni, a drugi dość enigmatycznie o środkach unijnych jakby to była recepta na wszystko....
   • falanga_zielonka Re: kandydat 02.07.14, 00:08
    Po czynach ich poznacie. Michał Wujek jest kandydatem któy będzie dobrym burmistrzem bo sie na tym zna i nie patyczkuje sie z ludźmi. Wiele osób mówi o nim same złe rzeczy ale każdy kto go zna wie że oni widzą tylko jego sposób bycia albo jakieś rzeczy z przeszłości a każdy był młody i robił różne rzeczy ale nie wiedzą że w środku to wrażliwy człowiek dla którego najważniejsze jest dobro polskiej rodziny. Fundusze unijne to będzie najlepszy zastrzyk pieniędzy dla wielu rodzin w naszym mieście. A facet z elektrowni bez komentarza bo co tu koemtować.
    • pgajewski79 Re: kandydat 23.08.14, 15:24
     Czyli z tego co czytam to w najbliższych wyborach wystartuje pan Wujek i pan Wyszyński, czy obecny burmistrz pan Dudzik wystartuje też? Czy jednak uznał, że bycie burmistrzem nie jest takie proste jak mu się to wcześniej wydawało...?
      • woroskoczek Re: kandydat 24.08.14, 11:56
       Jestem ciekaw kiedy w końcu kandydaci zaczną mówić o sobie i o tym jak chcą zarządzać naszym miastem przez kolejne cztery lata?????
       Jak do tej pory to żaden z kandydatów (no może oprócz jednego) nie wypowiedział się w żaden sposób, co może sugerować że kandydowanie to tylko sposób nie na poprawę życia w zielonce ale sposób na swoją karierę i ciepłą posadkę.
       Zatem kandydaci do roboty!!!!
       • marek_k84 Re: kandydat 24.08.14, 12:13
        to nic nie da. Programy to stek bzdur lub koncerty życzeń. Jedyne kryterium to ocena ich dotychczasowych działań i opinia w środwiskach, w których żyją. Jak są postrzegani.

        Obiecać mogą co chcą lub raczej to co my chcielibyśmy. Tak jak dotąd...
        • pgajewski79 Re: kandydat 26.08.14, 08:16
         Skoro jest informacja, że kandyduje jakaś pani i nie wiadomo jeszcze jaki ma program, a co za tym idzie, czy ma coś w głowie, to interesuje mnie w chwili obecnej przynajmniej to co ma na głowie :)
         Czy do wyborów musimy podchodzić zawsze poważnie? :)
       • marek_k84 Re: kandydat 25.08.14, 15:16
        ma to dla Ciebie znaczenie?...
        Nie znam tej Pani, a deklaracje traktuję tak samo jzk pozostałych chętnych. Bajkowo...
        Czekamy na kolejnych „ujawniających się”...
        • pgajewski79 Re: kandydat 26.08.14, 08:27
         Pozwolę sobie odpowiedzieć pytaniem na pytanie, panie podatniku2014, nie wiem jakiej wysokości płaci Pan podatki, ale czy jest Pan zadowolony co w zamian za nie otrzymuje?
          • po-wiatowy Re: kandydat 01.09.14, 21:43
           20anastazja napisała:

           > Obecnie mamy trzech kandydatów Michał Wujek (PIS), Piotr Wyszyński (Jeden Powia
           > t), oraz Dorota Bienias (KWW Dla zielonki)

           A obecny Burmistrz nie kandyduje ?
  • zadowolona_zielonka Re: kandydat 26.09.14, 10:57
   Cóż nie znam Pana Wujka od strony jego dokonań w gminie i osiągnieć, i właściwie nie mam zadnych merytorycznych przekonań ad. tego kandydata, ale ja go poprostu nie lubię jako człowieka i napewno nie bede głosowała na tego Pana. Wydaje mi sie, ze akurat jego przekonania polityczne nie maja znaczenia, bo swojego burmistrza trzeba również lubic, musi budzić zaufanie i pozytywne skojarzenia, trzeba mieć pewność, ze program wyborczy to nie tylko czcze obietnice. We mnie nie budzi, nie wydaje mi się, żeby mógł udźwignąć ciężar burmistrzowania. Ale to moje subiektywne odczucia. Każdy powinien sam wybrać swojego kandydata i każdy kieruje się swoim subiektywnym wyborem
   • falanga_zielonka Re: kandydat 06.10.14, 23:17
    TO jak nic nie wiesz o nim to poc o piszesz??????? Nie ma osiognięć w gminie, bo nie miał potrzeby sie zajmować bzdurami a teraz jak już każdy widzi co sie dzieje i jakie jest bezkrulewie to nie ma wyjścia i musi zaprowadzić porzadek a wiadomo takich ludzi nikt nie ludzi bo każdy ma swoje obawy. Pan Wujek to człowiek wszechstronnie wykształcony i gdyby chciał to robił by kariere w polityce na najwyzśzych szczeblach a jak wyciaga do was reke to wy piszecie że nie miły i fałszywy. Każdy jakoś wygląda a patrzeć trzeba na dokonania i nie wyciągać żadnych brudów z przesłości.
    • mariomarines Re: kandydat 07.10.14, 08:13
     Falanga weź koło i p.... się w czoło, to może zaczniesz myśleć. Nigdzie nie znalazł pracy, nic nie potrafi oprócz smarowania się wazeliną i włażenia prezesowi w .... .Kto go zna?
     • falanga_zielonka Re: kandydat 07.10.14, 08:46
      Z tych co sie interesują przyzłością miasta to wszyscy go znają i doceniają a najbardziej osoby co są świadome wszystkich zagrożeń w związku z zalewem idelogi gender z którą on będzie walczył. To człowiek bez skazy i z misją. Doceń to bo tutaj dawno takiego nie było.
      • mariomarines Re: kandydat 07.10.14, 10:05
       Przemądrzały fircyk w zalotach. Wszystko zrobi, ale za pieniądze z unii. Co będzie jak ichnie dostanie? nic, bo nic nie potrafi, no chyba że pomogą mu ci których tu ściągnie na niby etaty tak jak w Wołominie zrobił Madziar
       • sultanbrunei Re: kandydat 07.10.14, 10:51
        Toż o to wszystkim kandydujacym chodzi. Ustawienie siebie, profity, stołki dla bliskich.
        Te durne wypociny na cześć Wujka , Wyszyńskiego i Dudzika można czytać na portalach lub gazetach wydawanych przez ludzi z ich układu.
      • po-wiatowy Re: kandydat 07.10.14, 10:43
       falanga_zielonka napisał(a):

       > Z tych co sie interesują przyzłością miasta to wszyscy go znają i doceniają a n
       > ajbardziej osoby co są świadome wszystkich zagrożeń w związku z zalewem idelogi
       > gender z którą on będzie walczył. To człowiek bez skazy i z misją. Doceń to bo
       > tutaj dawno takiego nie było.


       Wywody falangi są najlepszym argumentem za tym, że pis nigdy nie może zdobyć władzy w gminie i powiecie !

       Oczywiście mam świadomość ze to kawalarz, ktoś kto specjalnie prowokuje takie dyskusje ale w naszych stronach bardzo wiele osób bierze to na serio i ma podobne poglądy.

       Są to ludzie starsi, regularnie chodzący do kościoła i na wybory ( głosowanie oczywiście pod dyktando ) co jest dość niebezpieczne bo ludzie o innych poglądach często lekceważą obowiązek wyborczy.
       Elektorat pisu raczej nie dyskutuje na takich forach !

       Jeśli frekwencja będzie wysoka to nie trzeba się martwić ( wygra PO lub inne partie postępu ), jak będzie niska ( a na taką się zanosi ) to wygrają mentorzy ludzi o poglądach falangi.

       I wtedy to już nigdy nie dogonimy nowoczesnych i rozwiniętych powiatów.
        • falanga_zielonka Re: kandydat 07.10.14, 13:08
         Na szczęście frakwęcja będzie mała, bo wszyscy hipserzy będą wtedy w swoich kościołach - supermraketach i galeriach handlowych - zagłosuja tylko tacy co dla nich ważne są problemy miasta.

         A jak się już naśmiewasz z Pana Wujka to może najpierw sobie sprawdź jak dużo ma zasług i kto z ludzi polityki i biznesu w zielonce go wspiera zanim go oplujesz bo to są osoby o najlepszej opinni i ich współpraca oraz poparcie dają dużo zaufania temu młodemu człowiekowi.
         • marek_k84 Re: kandydat 07.10.14, 13:41
          falanga_zielonka napisał(a):
          kto z ludzi polityki i biznesu w zielonce go wspiera zanim go opluje
          > sz bo to są osoby o najlepszej opinni i ich współpraca oraz poparcie dają dużo
          > zaufania temu młodemu człowiekowi.


          Taaa.... ścierwojady i idiotki...
          • falanga_zielonka Re: kandydat 07.10.14, 14:18
           Ta rozmowa siegnęła już dna bo jak możesz obrażać ludzi dla których ważna jest ich mała ojczyzna a są wśród nich prawnicy, biznesmeni i restauratorzy??? Nie każdy jest jak ty i tylko nażeka bo są ludzie którym sie chce i tacy ludzie wspierają najlepszych kandydatów i ty ale i inni ludzie którzy tu mieszkają sie o tym przekonają po wyborach.
              • falanga_zielonka Re: kandydat 07.10.14, 18:42
               WIesz że dużo ludzi którzy teraz mają pomniki kiedyś też byli kontrowesyjni a jednak plebs po latach zrozumiał i należycie oddał cześć ludziom dużego fromatu. Tak będzie też teraz. Na początku tacy jak marek bedą psy wieszać ale właśnie takich ludzi trzeba wziąć za mordy i nowy burmistrz to zrobi a oni za jakiś czas sami zobaczą że to było dobre dla nich i zrozumieją które sprawy są najważniejsze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka