IP: 217.11.141.* 04.01.02, 12:34
Dlaczego jakoś nic ciekawego nie napisaliście przez ostatnie 24h? Liczyłem,ze
jak wejdę na tą waszą stronkę to zobaczę 600 postów i debaty, dzięki komu tyle
już osiągnęliście. Nie jest to miłe jak widzę, że zamieniacie się w siedzące
dziadki przed kompem zajęci tylko praca i pracą. Zamknięci w czterech ścianach
otoczeni z każdej strony liczbami i przecinkami.... Oderwijcie się i zacznijcie
czuć powiew wspaniałej zimy pięknego śniegu i milutkiego wiaterku szczypiącego
Was w noski!!! Później musicie to oczywiście opisać, by moje oczy cieszyły się
z Waszych opisów eskapad po łonie przyrody.
Trzymajcie kciuki za karinę_96 ma dzisiaj egzamin z fizyki.
Prośże nie piszcie tylko o zajączkach i sarenkach. Takie zwierzątka są nudne.
Obserwuj wątek
    • Gość: sloggi Re: ciekawe IP: *.cognitor.com.pl 04.01.02, 14:30
      Mnie na spacerach cieszą nudne zwierzątka. I cieszy mnie, że blisko tego
      zakopconego miasta zjawiają się mali przybysze z dzikiej puszczy.
      Cóż, każdy lubi inne spacery.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka