Dodaj do ulubionych

Sklepy z mięsem

03.09.09, 15:42
Kochani,
Czy w łomiankach są jakieś dobre sklepy z mięsem? Gdzie można kupić
świeże i bezpieczne?

Mazia Ż
Obserwuj wątek
    • krzysiom1 Re: Sklepy z mięsem 03.09.09, 16:56
      Np."blaszak" na bazarku.
      To ten sklep z wejściem od Wiślanej.
    • boguslaw56 Re: Sklepy z mięsem 03.09.09, 18:50
      Co znaczy termin - "świeże i bezpieczne"?

      W Polsce? W obecnym stanie organizacji państwa?

      Żartujesz?
      Nigdzie nie kupisz, nie ryzykując.
      Nie ma znaczenia, czy będzie to "blaszak" na bazarku, czy inne miejsce.

      Polski bałagan dopada Cię w każdym momencie.
      Pozostaje jedyne, pewne rozwiązanie.

      WEGETARIANIZM.
      • esscort Re: Sklepy z mięsem 04.09.09, 11:05
        boguslaw56 napisał: Co znaczy termin - "świeże i
        bezpieczne"
        ?> W Polsce? W obecnym stanie organizacji państwa?

        A co ma "obecny stan organizacji paaństwa" (cokolwiek to znaczy) do
        tego, czy facet w budce z mięsem przestrzega zasad. Ja myslę, że nic. I
        że nawet jakby państwa w ogóle nie było, to taki facet albo o to dba,
        albo nie.
    • navajo1 Re: Sklepy z mięsem 03.09.09, 23:54
      na bazarku za markpolem, jak się wchodzi od wiślanej to prawie na przeciwko
      sklepu z kwiatami. Bardzo dobre wędliny i krojone dopiero przy zamawianiu.
      • martusia12331 Re: Sklepy z mięsem 04.09.09, 00:48
        Ale tu też trzeba uważać. Często widzę jak wędlina nie leży w
        lodówce tylko leży na szafce. Ile taka wędlina może być świeża? W
        domu nikt chyba nie kładzie wędliny na blacie w kuchni... Ogólnie
        wędlina jest dobra, ale kilka razy kupiłam nieświeżą. Przykro mi.

        Co do mięsa polecam budkę na bazarku (zaraz za budką z cukierkami,
        budką ciuchami a przed budką z rajstopami itp.). Mają mięso z uboju
        gospodarczego. A poza tym bardzo miła obsługa.
        • krzysiom1 Re: Sklepy z mięsem 04.09.09, 06:28
          Nie zawsze są otwarci..
          • drobbu Re: Sklepy z mięsem 04.09.09, 06:31
            Na klienta?
          • martusia12331 Re: Sklepy z mięsem 05.09.09, 02:02
            Sklep jest otwarty wtorek-sobota. W poniedziałek zamknięte...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka