marzenapokorska 03.09.09, 15:42 Kochani, Czy w łomiankach są jakieś dobre sklepy z mięsem? Gdzie można kupić świeże i bezpieczne? Mazia Ż Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krzysiom1 Re: Sklepy z mięsem 03.09.09, 16:56 Np."blaszak" na bazarku. To ten sklep z wejściem od Wiślanej. Odpowiedz Link Zgłoś
boguslaw56 Re: Sklepy z mięsem 03.09.09, 18:50 Co znaczy termin - "świeże i bezpieczne"? W Polsce? W obecnym stanie organizacji państwa? Żartujesz? Nigdzie nie kupisz, nie ryzykując. Nie ma znaczenia, czy będzie to "blaszak" na bazarku, czy inne miejsce. Polski bałagan dopada Cię w każdym momencie. Pozostaje jedyne, pewne rozwiązanie. WEGETARIANIZM. Odpowiedz Link Zgłoś
esscort Re: Sklepy z mięsem 04.09.09, 11:05 boguslaw56 napisał: Co znaczy termin - "świeże i bezpieczne"?> W Polsce? W obecnym stanie organizacji państwa? A co ma "obecny stan organizacji paaństwa" (cokolwiek to znaczy) do tego, czy facet w budce z mięsem przestrzega zasad. Ja myslę, że nic. I że nawet jakby państwa w ogóle nie było, to taki facet albo o to dba, albo nie. Odpowiedz Link Zgłoś
navajo1 Re: Sklepy z mięsem 03.09.09, 23:54 na bazarku za markpolem, jak się wchodzi od wiślanej to prawie na przeciwko sklepu z kwiatami. Bardzo dobre wędliny i krojone dopiero przy zamawianiu. Odpowiedz Link Zgłoś
martusia12331 Re: Sklepy z mięsem 04.09.09, 00:48 Ale tu też trzeba uważać. Często widzę jak wędlina nie leży w lodówce tylko leży na szafce. Ile taka wędlina może być świeża? W domu nikt chyba nie kładzie wędliny na blacie w kuchni... Ogólnie wędlina jest dobra, ale kilka razy kupiłam nieświeżą. Przykro mi. Co do mięsa polecam budkę na bazarku (zaraz za budką z cukierkami, budką ciuchami a przed budką z rajstopami itp.). Mają mięso z uboju gospodarczego. A poza tym bardzo miła obsługa. Odpowiedz Link Zgłoś
martusia12331 Re: Sklepy z mięsem 05.09.09, 02:02 Sklep jest otwarty wtorek-sobota. W poniedziałek zamknięte... Odpowiedz Link Zgłoś