Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Notariusz!

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.09, 20:52
    Chciałbym iść na prawo, a potem zostać notariuszem. Jednak że ciezko z
    aplikacja u notariuszy, bo ponoc to jest zamknieta klika. Czy ktos ma jakies
    doswiadczenia w tym temacie, jakos sie orientuje?
    Obserwuj wątek
      • Gość: aplikant notarialn Re: Notariusz! IP: *.quarto.pl 22.10.09, 21:35
        Najpierw zrób maturę. Długa droga przed Tobą. Może nawet mgr nie
        zdobędziesz więc co się martwisz patronatem na zapas. Zanim skończysz
        te studia co nie jest wcale pewne aplikacje mogą się zmienić 20 razy.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka