Gość: abc
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.10.09, 20:52
Chciałbym iść na prawo, a potem zostać notariuszem. Jednak że ciezko z
aplikacja u notariuszy, bo ponoc to jest zamknieta klika. Czy ktos ma jakies
doswiadczenia w tym temacie, jakos sie orientuje?