Gość: kojot
IP: *.dynamic.chello.pl
22.03.12, 17:06
Czy ktoś z zarejestrowanych jako bezrobotny w Krakowie mógłby mi powiedzieć jak to jest z szukaniem pracy i jak często urząd wzywa aby przejrzeć oferty pracy? Kiedy wolno mi odmówić podjęcia pracy lub kursu proponowanego przez nich? Ważne żeby były to w miarę "świeże" informacje, bo wiadomo parę late temu było gorzej.
Chodzi generalnie o to że potrzebuje się zarejestrować do ubezpieczenia zdrowotnego (rodzice już mnie ubezpieczyć nie mogą), ale żadnej pracy z pewnych przyczyn prawie na pewno nie podejmę w najbliższym czasie.