Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    29.07.16, 23:56
    Skończyłam praktykę w urzędzie. Nie spodziewałam się, że na pożegnanie dostanę upominek i sama nic nie przyniosłam, trochę głupio wyszło. Czy wypada, abym dopiero w poniedziałek zaniosła coś słodkiego w ramach podziękowania?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka