Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.aster.pl 23.11.04, 11:12
    mam możliwość podjęcia pracy za prowizję, bez podstawy, i mam poważny dylemat
    bo nie mam doświadczenia w tej robocie, nie mam pojęcia jak mi to będzie
    szło. Warto? Nie warto?
    Obserwuj wątek
      • jacek_g33 Re: PROWIZJA 23.11.04, 11:18
        Rozumiem, że będziesz przedstawicielem handlowym. Prowizji spodziewaj się po
        wypracowaniu kontaktów. Myślę, że (ostrożnie) prognozując - po trzech
        miesiącach. Swoją drogą, firma musi być z serii "krzak" skoro nie daje żadnej
        podstawy. Rozumiem, że będziesz pracował bez jakiegokolwiek zarejestrowania
        (pewnie po wypracowaniu prowizji przez Ciebie firma "podłoży" umowę-zlecenie).
        Baaardzo śliski temat. Raczej na takim "interesie" możesz tylko stracić.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka