Gość: Mądrala IP: *.aster.pl 23.11.04, 11:12 mam możliwość podjęcia pracy za prowizję, bez podstawy, i mam poważny dylemat bo nie mam doświadczenia w tej robocie, nie mam pojęcia jak mi to będzie szło. Warto? Nie warto? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jacek_g33 Re: PROWIZJA 23.11.04, 11:18 Rozumiem, że będziesz przedstawicielem handlowym. Prowizji spodziewaj się po wypracowaniu kontaktów. Myślę, że (ostrożnie) prognozując - po trzech miesiącach. Swoją drogą, firma musi być z serii "krzak" skoro nie daje żadnej podstawy. Rozumiem, że będziesz pracował bez jakiegokolwiek zarejestrowania (pewnie po wypracowaniu prowizji przez Ciebie firma "podłoży" umowę-zlecenie). Baaardzo śliski temat. Raczej na takim "interesie" możesz tylko stracić. Odpowiedz Link Zgłoś