Gość: pola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.04, 22:07 Kto z Was pracuje obecnie w tym instytucie na stanowisku ankieter regionalny..chciałabym się coś dowiedzieć, jak? , co? i czy bardzo cieżko Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pola Re: PENTOR-ankiety IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.04, 23:04 nikt nic nie wie? Odpowiedz Link Zgłoś