Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    PENTOR-ankiety

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.04, 22:07
    Kto z Was pracuje obecnie w tym instytucie na stanowisku ankieter
    regionalny..chciałabym się coś dowiedzieć, jak? , co? i czy bardzo cieżko
    Obserwuj wątek
      • Gość: pola Re: PENTOR-ankiety IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.04, 23:04
        nikt nic nie wie?
        • potomar Nie wie. 28.12.04, 10:25

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka