Gość: Agnes
IP: *.adsl.hansenet.de
19.02.05, 20:59
Witam,znam bardzo dobrze jezyk niemiecki,momentalnie przebywam na terenie
Niemiec i tutaj tez dorastalam stad moja znajomosc tego jezyka jest na bardzo
wysokim poziomie.W najblizszym czasie zamierzam przeniesc sie do Polski
(konkretnie woj. Warminsko-Mzurskie lub Mazowieckie) macie byc moze jakies
rady gdzie moglabym uderzyc w sprawie pracy ?
Mam wyksztalcenie handlowe.Prosze o rade i z gory dziekuje.
A.