Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Jezyk niemiecki

    IP: *.adsl.hansenet.de 19.02.05, 20:59
    Witam,znam bardzo dobrze jezyk niemiecki,momentalnie przebywam na terenie
    Niemiec i tutaj tez dorastalam stad moja znajomosc tego jezyka jest na bardzo
    wysokim poziomie.W najblizszym czasie zamierzam przeniesc sie do Polski
    (konkretnie woj. Warminsko-Mzurskie lub Mazowieckie) macie byc moze jakies
    rady gdzie moglabym uderzyc w sprawie pracy ?
    Mam wyksztalcenie handlowe.Prosze o rade i z gory dziekuje.
    A.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Agnes moj adres mail :-) IP: *.adsl.hansenet.de 19.02.05, 21:00
        zapomnialam gagas9@interia.pl
      • oban Re: Jezyk niemiecki 19.02.05, 22:36
        Problem polega na tym, ze Twojej znajomosci jezyka niemieckiego nikt nie
        potraktuje jako decydujacego atutu. Niestety to juz nie te czasy, kiedy
        znajomosc jezyka obcego byla kryterium wlasciwie decydujacym.
        Oczywiscie to swietnie ze ten jezyk znasz, ale raczej kierowalbym sie
        Twoim kierunkowym wyksztalceniem i doswiadczeniem a jezyk tylko jako dodoatkowy
        i "oczywisty" element.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka