Gość: Ktos
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
31.03.05, 17:51
Witam, czy ktos z Was slyszal kiedys cos o tej firmie? czy moze sam pracuje
albo ma znajomego w Kadrach Polskich? Jak sie tam pracuje, jaka jest
atmosfera? Jakie zarobki? Bede bardzo wdzieczna za jakies wiesci!!! Pozdrawiam