Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    KADRY POLSKIE

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 17:51
    Witam, czy ktos z Was slyszal kiedys cos o tej firmie? czy moze sam pracuje
    albo ma znajomego w Kadrach Polskich? Jak sie tam pracuje, jaka jest
    atmosfera? Jakie zarobki? Bede bardzo wdzieczna za jakies wiesci!!! Pozdrawiam
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka