lytylger
29.04.05, 09:54
wlasnie koncze dietetyke na am i zastanawiam sie czy po tym kierunku latwo
znalezc prace...
zawsze chcialam otworzyc wlasny gabinet dietetyczny ale coraz bardziej
przeraza mnie biurokracja i papierkowa robota ktora trzeba wykonac przed
otworzeniem wlasnego gabinetu
czy potrzebne do tego sa jakies specjalne pozwolenia kurs itp?
czy ewentualnie moglabym zostac przedst. medycznym (gdyby nie powidodlo mi sie
z wlasnym "interesem") dziekuje za odp i pozdrawiam