Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    29.04.05, 09:54
    wlasnie koncze dietetyke na am i zastanawiam sie czy po tym kierunku latwo
    znalezc prace...
    zawsze chcialam otworzyc wlasny gabinet dietetyczny ale coraz bardziej
    przeraza mnie biurokracja i papierkowa robota ktora trzeba wykonac przed
    otworzeniem wlasnego gabinetu
    czy potrzebne do tego sa jakies specjalne pozwolenia kurs itp?
    czy ewentualnie moglabym zostac przedst. medycznym (gdyby nie powidodlo mi sie
    z wlasnym "interesem") dziekuje za odp i pozdrawiam
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka