Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Call Center w Ideal?

29.08.05, 21:38
    Ciekawa jestem czy ktos z Was pracował lub pracuje na tym stanowisku. Staram
    się o tę pracę więc chciałabym znac jakieś szczegóły. Czekam na wasze opinie
    a moze i rady :)
    Obserwuj wątek
        • przem80 Re: Call Center w Idei? 29.08.05, 23:05
          Ja właśnie przygotowuję się do pre-testu jako kandydat na to stanowisko. A skąd
          jesteś, jeśli to nie jest tajemnica. I w jaki spsób dowiedziałaś się o tej
          pracy? Pytam z czystej ciekawości. Czy tam, skąd pochodzisz, a może też jesteś
          z Lublina, rekrutacją zajmują się firmy pośredniczące typu ADECCO, Active Plus
          itp?
          • monia_81 Re: Call Center w Idei? 30.08.05, 08:52
            Wszystko co napisałes się zgadza :) Jestem z Lublina. Dzis mam się zgłosic do
            Activ po materiały do testu. Wczesniej nie było mnie w kraju. A kiedy ma się
            odbyc ten test? duzo jest materiałów do nauki?
          • monia_81 Re: Call Center w Idei? 30.08.05, 09:07
            przemo80 a moze słyszałeś ile zarabia ktoś na takim stanowisku? z tego co wiem
            to bardzo mało :-(
            Dzisiaj mają mnie sprawdzać ze znajomości exela i worda, czy miałeś też coś
            takiego? pozdrawiam
            Monia_81
        • Gość: przem80 Re: Call Center w Ideal? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.05, 12:17
          Może za późno odpisuję. Może już jesteś po rozmowie. Stawki są faktycznie
          bardzo niskie: 7zł brutto/godz. A co do materiałów do przyswojenia, to jest ich
          naprawdę dużo. Nie wiem, kiedy masz pre-test, ja mam ustalony termin na 5
          września. Jeśli dostaniesz materiały dopiero dziś, a test masz też 5 IX, to
          czasu jest niewiele. Choć tak naprawdę jest to do nauczenia. Trzeba tylko
          trochę nad tym posiedzieć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka