Gość: pool IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 14:14 OCEANIC jest firmą godną uwagi czy raczej kiszka??? Jeśli wiecie coś o tej firmie to prosze napiszcie. Interesuje mnie PH-detal i PH-sieci. Dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj